Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kiedyś będzie kolorowo...

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś będzie kolorowo...

basia3 10:45, 20 kwi 2017


Dołączył: 03 maj 2013
Posty: 1329
Kurcze ładnie masz. nie wiem o co chodzi z twoim narzekaniem???
____________________
JEST DOBRZE :D
11:25, 20 kwi 2017
Poprawiłabym linie rabat jak dla mnie zbyt poszarpane, wygładziłabym je
Mi nasunęło się coś takiego, tak na szybko


Trochę słabo widoczne są tu twoje rabatki i linie kostki
Nie wiem co masz po prawej stronie domu
więc nic tam nie rysowałam
11:27, 20 kwi 2017
Ze zdjęć wnioskuje że przejazd, najwyżej wypełniłabym ten pasek przy płocie czymś wyższym i zimozielonym , by zimą nie było widać gołych drzew i płotu.
AnkaK 11:33, 20 kwi 2017


Dołączył: 25 paź 2014
Posty: 704
Ja też już nie rozumiem narzekania - widać ładny, zadbany ogród. Masz fajne,podrośnięte i zadbane okazy iglaków, zielony trawnik i śliczny widok za płotem w postaci sosnowego lasku.
Może Ci brakować koloru to nie masz bylin i liściastych. Za krytykę tujek, w ramach odkupienia, na start mogę Ci zaproponować kilka sadzonek żurawki Marmalade Jeśli się przyda daj znać.
____________________
Anka Chaos kontrolowany
11:42, 20 kwi 2017
Marmelade fajne, znoszą słoneczko Bierz
basia3 12:29, 20 kwi 2017


Dołączył: 03 maj 2013
Posty: 1329
też myślę, że trochę traw, żurawek, może hortensje tak żeby ożywić i dodać lekkości. Ale qw całości bardzo ładny jest i zadbany.
____________________
JEST DOBRZE :D
basia3 12:30, 20 kwi 2017


Dołączył: 03 maj 2013
Posty: 1329
może jeszcze wygładzić linie rabat bo bardzo pofalowane są, aż za bardzo.
____________________
JEST DOBRZE :D
KLAUDIA 17:29, 20 kwi 2017

Dołączył: 17 kwi 2017
Posty: 91
Witam te Panie,które dołączyły i cenną radą mnie obdarzyły
idzie majówka,nie już wezmę się w sobotę -poprawie te linie-to fakt ładniej to wygląda,(nie zdawałam sobie sprawy a mam pytanie jak można zrobić,żeby ta strona wyglądała lepiej-żółty cis usechł-i tak myślałam o świerku tym invers,(to w białym to magnolia),albo jakieś inne drzewo,dużo drzew
przed nim kule bukszpanowe różnej wielkości
trawy,tu słońce dopiero przestaje świecić wieczorem

a tu przy ławce

między drugą a trzecią tyją myślałam o klonie czerwonym tym royal,albo miłorzębie
to wszystko stanowiłoby drugi plan a teraz te może własnie te żurawki (faktycznie są śliczne).
Tu bez przesładzania-Panie mają bardzo piękne ogrody- zawsze jest możliwość zapożyczenia pomysłu.

____________________
Klaudia Kiedyś Będzie Kolorowo
Radziu2013 17:48, 20 kwi 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Oooo witam
Tytuł wątku jest kompletnym zaprzeczeniem wszystkiego co masz w ogrodzie.
Magnolia piękna,dorodna ja mam małą sadzonkę i to jeszcze taką która w zeszłym roku na coś mi zachorowała więc nawet nie wiesz ja ci zazdroszczę

Jeśli chodzi o sam plan ogrodu i rabat to rzeczywiście, popieram poprzedniczki co do złagodzeni kształtu rabat Przed ogródek no no czyściutko, wszystko równo przycięte

A czemu te tuje za ławką tak się przechylają, formujesz je jakoś?
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
KLAUDIA 18:54, 20 kwi 2017

Dołączył: 17 kwi 2017
Posty: 91
witam Ciebie -co do tytułu,jak wcześniej wspomniałam -po tym blogu chodziłam bardzo często,ale jako taki niezalogowany obserwator i można nabawić się kompleksów,są takie piękne.Wiedza o roślinach.A ja jakieś patyczki zielone,coś tam kleci.
A odpowiadając -tak jest tam stelaż metalowy i przywiązuje.A stworzony był na winogrona-nie dały rady>te tuję miały stanowić cień.
Magnolia-pozwalam jej rosnąć nigdzie nie przycinam,dolne gałęzie kładą się na ziemię puszczają korzenie i od tego idą nowe gałęzie-stan obecny długość 6m. Wszystko co za nią rosło zostało naturalnie zagłuszone i obumarło(nie żałuję)
____________________
Klaudia Kiedyś Będzie Kolorowo
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies