Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Chaos kontrolowany

Pokaż wątki Pokaż posty

Chaos kontrolowany

AnkaK 22:52, 25 maj 2017


Dołączył: 25 paź 2014
Posty: 704
Cały weekend, od rana do zmroku łopatą wojowałam, żeby uporządkować bajzel więc się przejrzyście zrobiło. Ale mam też mbiej przyjemne fotki, jutro wrzucę ☺
____________________
Anka Chaos kontrolowany
AnkaK 22:55, 25 maj 2017


Dołączył: 25 paź 2014
Posty: 704
Waldek Mazan zdiagnozował mi szkodnika brzozy, więc chyba casting na nowe drzewka muszę rozpocząć. Jedną chorą przeżyję, ale pozostałe dopiero porządnie na moim piachu po 2 czy 3 latach ruszyły i też mają w kominku skończyć?
____________________
Anka Chaos kontrolowany
anna_t 23:14, 25 maj 2017


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13457
AnkaK napisał(a)
Więcej w sumie nie ma bo to taka wysepka przy przyszłej pergoli. Kostki powstały z rozbiórki żywopłotu, który musiałam zlikwidować, wielopniowe to magnolia, dołem fairy, bordowe żurawki i carex bronze form. Chcę jeszcze pod magnolie wcisnąć ze dwie kostki. Cieszę się, że się podoba bo to taka zbieranina roślin z którymi nie miałam co zrobić. Cyknę Ci jutro fotki.

kompozycja świetna! róż, bordo i brąz miodzio
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
AnkaK 11:44, 26 maj 2017


Dołączył: 25 paź 2014
Posty: 704
Też mnie się podobuje Akurat tę rabatę oświetla mi po południu zachodzące słońce i bordo jest wtedy jeszcze bardziej bordowe, a trawy aż błyszczą
____________________
Anka Chaos kontrolowany
AnkaK 14:53, 26 maj 2017


Dołączył: 25 paź 2014
Posty: 704
Żeby nie było, że bajzel tylko w mojej głowie istnieje. Te deski na pergolę już z rok tak leżakują. A za nimi wykopane rośliny leżakujące chyba ze 2 miesiące.

Brama leżakuje również 2 lata, panele dopiero kilka miesięcy. Za kostką robi się warzywnik też od zeszłego roku...

Kolejne rozgrzebane miejsce - ścianka wodna i mój faworyt - kompostownik
Proszę wziąć pod uwagę, że moją działkę ogarnia się jednym spojrzeniem na raz. A i jeszcze dom do generalnego remontu (elewacja i dach) więc Aniu proszę mi tu kokieterią pstryczka w nos nie dawać
____________________
Anka Chaos kontrolowany
AnnaCh 15:35, 26 maj 2017


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Bo i tak kokietujesz
U mnie deski leżą nie rok, tylko jeszcze ze stropu domu A mieszkam już 4 i pół roku, to sobie wyobraź
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Margerytka40 16:04, 26 maj 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Ania Ty na prawdę jeszcze bajzlu nie widziałaś. Taki to się gumką zetrze. Fajnie masz
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
AnkaK 18:00, 26 maj 2017


Dołączył: 25 paź 2014
Posty: 704
Baby wstrętne ☺ pojęcie bajzlu subiektywne jest i nie będziemy się licytować. Idę sprawdzić czy mnie w warzywniku nie ma.
____________________
Anka Chaos kontrolowany
AnkaK 19:07, 26 maj 2017


Dołączył: 25 paź 2014
Posty: 704
Waldek zdiagnozował na moim Doorenbosie ogłodka brzozowca. Odkroiłam kawałek porażonego pieńka i tak to wygląda. Walczył ktoś? Obok druga brzoza chyba też porażona.
____________________
Anka Chaos kontrolowany
Toszka 19:36, 26 maj 2017


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Niestety, Walerek, czyli Mazan ma rację Warto zakładać budki lęgowe dla ptaków i dokarmiać je już od pażdziernika, tak by zamieszkały w ogrodzie.
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies