Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Chaos kontrolowany

Pokaż wątki Pokaż posty

Chaos kontrolowany

AnkaK 21:49, 21 kwi 2017


Dołączył: 25 paź 2014
Posty: 704
Sesleria sadlerana.
Masz z nią jakieś doświadczenia? Bo dumam właśnie od godziny czy sadzić przed, czy za Bronze Form... Chyba Asia-Nawigatorka ją ma, muszę podpytać. W drugim roku podobno potrafi wyrosnąć spora.
____________________
Anka Chaos kontrolowany
AnkaK 21:49, 21 kwi 2017


Dołączył: 25 paź 2014
Posty: 704
agapant napisał(a)
i gdzie, daj namiary.

priv
____________________
Anka Chaos kontrolowany
AnnaCh 22:02, 21 kwi 2017


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Ty też z przesadzaczy
Anka różAnka ostatnio miała plan, że musi zrobić A, ale blokuje jej B, nie może zrobić B póki nie zrobi C, itd... Wszystkie tak mamy
____________________
Ania - Malutki pod lasem
AnkaK 22:35, 21 kwi 2017


Dołączył: 25 paź 2014
Posty: 704
Najgorsze, że wszystkie plany zawsze do wykonania w weekend, a te takie krótkie Dobrze, że już dni coraz dłuższe i gdy wracam do domu to jeszcze zawsze te 2 godziny dnia się skradnie. Najgorzej przed i po zmianie czasu...
Jakby tak policzyć co dokładnie chciałabym zrobić to alfabetu by brakło na określenie gdzie co ma iść
____________________
Anka Chaos kontrolowany
Margerytka40 22:36, 21 kwi 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Wygoglowałam ją sobie bo nie znałam,piszą że 20-30cm a jak kwitnie góra 50. Zapytaj może.

A gdzie zamawiałaś,będę kupować trawy.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
AnkaK 11:15, 24 kwi 2017


Dołączył: 25 paź 2014
Posty: 704
Obiecane trawki. Ich rozpakowywanie zajęło mi chyba ze 30 minut. Zauważcie, że każda sadzonka w osobnej foliówce!


Wstępnie rozstawione

A sadziłam w dziwnym opadzie z nieba (ponoć krup to się zwie) - wyglądało, jakby ktoś styropian ścierał. Po chyba 10 opadzie przestałam już liczyć. Ale zawzięłam się i wsadziłam prawie 30 sztuk. Jeszcze maluchy, ale liczę na busz
W plecach, tam gdzie czosnki, są Limki, przód do seslerie i szałwie, przód - podzielona 1 sztuka Carex Bronze Form (wyszło chyba z 7 sadzonek). Na jesień wsadzę tam purpurowe tulipany i może czosnki główkowate...
Jeszcze kora, trochę słońca i będzie git. Chyba ...
____________________
Anka Chaos kontrolowany
AnkaK 11:22, 24 kwi 2017


Dołączył: 25 paź 2014
Posty: 704
Exotic Emperor to twarde sztuki, po kilku gradobiciach dają radę. Przy okazji widać kawałek przedpłocia i brak płotu, który czeka na malowanie już dłuższy czas

Wczorajsze Carex Bronze Form - moim zdaniem najlepiej wyglądające o tej porze trawki.

Żłobek sesleriowo-szałwiowy

I złapany na gorącym uczynku! Jak widać świeże przyrosty są najsmaczniejsze
____________________
Anka Chaos kontrolowany
AnkaK 11:25, 24 kwi 2017


Dołączył: 25 paź 2014
Posty: 704
Dziura przed lawendami uzupełniona wreszcie kostrzewą.
Czy Wy też macie wrażenie, że kora z rabat w zimę wyparowuje?
____________________
Anka Chaos kontrolowany
Margerytka40 11:31, 24 kwi 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
No niezłe te sadzonki. Często tam kupujesz? U różAnki dziewczyny nie polecają tego miejsca. Chciałam tam zamawiać ale nie wiem.
Bronze Form śliczna ,też jest w moich planach.
To królik domowy? Moja córcia by sikała po nogach . Rok już maltretuje nas o takiego.
Ja wczoraj po działce szukałam molinii wykopanej przez mojego beagla,w deszczu i wietrze.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
AnkaK 11:39, 24 kwi 2017


Dołączył: 25 paź 2014
Posty: 704
Ha, beagla ma moja siostra - on jest gorszy niż nornice Bezczelnie zżera kiełkujące cebulowe i młode hosty.
Tak, domowy - Generał Pasztet Z przyjemnością oddam w dobre ręce! Klatka i wyżywienie na cały rok gratis
U Pana T. może nie kupuję często, ale zazwyczaj hurtowo chyba z 4 raz. Nigdy nie zdarzyła mu się żadna wpadka.
Mam od niego kilka miskantów, wszystkie Bronze Form, miałam ze 30 Frosted Curls, Carex Buchananii i coś jeszcze, ale zapomniałam co. Sadzonki zawsze ok. Zawsze dorzuca jakieś gratisy, z tymi paczkami dostałam 3 sadzonki śmiałka. Polecił mi go ktoś z forum z resztą.
____________________
Anka Chaos kontrolowany
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies