Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Agam

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Agam

elzbieta_g 21:48, 23 kwi 2014


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
jupi!!! mamy fotki i to jakie śliczne, jest sznureczek to i pewnie nowy kształt rabat będzie a szafirki niech walą po oczach bo za niedługo będzie po nich
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
agam 21:52, 23 kwi 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252








____________________
Aga i Ogródek Agam
Luki 22:00, 23 kwi 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Na te małe żurawki trzeba uważać bo łatwo je stracić Też w zeszłym roku na własne życzenie z liliwodnych chciałem, żeby mi mniejsze przesłali wcześniej i posadziłem te maleństwa do doniczek w dobrą ziemię i zapodałem im nawozu długo działającego, rozrosły sie po misiącu bardzo ładnie.
Z wsadzaniem do gruntu byłbym ostrożny, chociaż nie wiadomo jak 'małe' mają przyjść
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
agam 22:04, 23 kwi 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
elzbieta_g napisał(a)
jupi!!! mamy fotki i to jakie śliczne, jest sznureczek to i pewnie nowy kształt rabat będzie a szafirki niech walą po oczach bo za niedługo będzie po nich


Sznureczek = poprawiony kształt + wysiana trawka
Szafirki są obłędne, nienawidzę niebieskiego ale skusiłam się w tym roku i nie żałuję
____________________
Aga i Ogródek Agam
kasiula79 22:07, 23 kwi 2014


Dołączył: 30 mar 2012
Posty: 1237
zazdroszczę szafirków - moje jakieś cienkie som
____________________
Kasia - Marzenie o...######Rabata pod oknami
agam 22:08, 23 kwi 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Luki napisał(a)
Na te małe żurawki trzeba uważać bo łatwo je stracić Też w zeszłym roku na własne życzenie z liliwodnych chciałem, żeby mi mniejsze przesłali wcześniej i posadziłem te maleństwa do doniczek w dobrą ziemię i zapodałem im nawozu długo działającego, rozrosły sie po misiącu bardzo ładnie.
Z wsadzaniem do gruntu byłbym ostrożny, chociaż nie wiadomo jak 'małe' mają przyjść


Zobaczymy jutro co tam wysłali. Ja już bym chciała je mieć na rabacie. Jak będą małe to przetrzymam je w doniczkach najwyżej .
____________________
Aga i Ogródek Agam
agam 22:09, 23 kwi 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
kasiula79 napisał(a)
zazdroszczę szafirków - moje jakieś cienkie som


Moje takie wypasione wyglądają muszą jakoś nadrabiać bo ja niebieskiego NIET !!! Ale rodzinka nalegała i Ogrodowisko zobowiązuje
____________________
Aga i Ogródek Agam
agam 22:16, 23 kwi 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
No to jeszcze szafirki z czosnkami i liście krokusów, nawet fajnie wyglądają.
A pro po czosnków, tragedia z nimi. Liście usychają na potęgę. Wiem że one tak mają, ale tak wcześnie i tak bardzo ? ;(





____________________
Aga i Ogródek Agam
Luki 22:32, 23 kwi 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Ojj ile fotek przegapiłem
Najlepiej wstaw zdjęcia żurawek to ocenimy, bo może nie będą aż tak małe i będą mogły powędrować od razu na rabate
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
agam 22:34, 23 kwi 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Luki napisał(a)
Ojj ile fotek przegapiłem
Najlepiej wstaw zdjęcia żurawek to ocenimy, bo może nie będą aż tak małe i będą mogły powędrować od razu na rabate


Tak zrobię, może takie maciupkie nie będą )
____________________
Aga i Ogródek Agam
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies