Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Agam

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Agam

Lena 07:53, 23 lip 2011


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Agam pięknie jest w Twoim ogrodzie a trawnik rewelacyjny...ja takiego nie mam i mieć raczej nie będę
Danusiu dzięki za podpowiedz odnośnie cięcia derenia-mam go (sztuk dwie) i chętnie je "wykulkuję"...
____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
agam 20:50, 24 lip 2011


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
gardenarium napisał(a)
Ciekawa jestem tego smutnego, niebieskawego zakątka przy słupie

Danusiu, alinak zakątek za bardzo się nie zmienił. Wsadziłam dwie hortensje "Anabelle" i na tym moje rewolucje się zakończyły, nie wiem co dalej. Mam ochotę wyrzucić tego wielkiego iglaka, od strony płotu jest całkiem brązowy. No i włókninę pasuje mi wywalić.

Po słupie pnie się zmizerowany po zimie clematis i wiciokrzew.



____________________
Aga i Ogródek Agam
agam 20:55, 24 lip 2011


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Wsadziłam wreszcie trawy i dosadziłam jeszcze jedną hortennję "Limelight". Ta wierzba mi "trochę" przeszkadza



____________________
Aga i Ogródek Agam
agam 20:58, 24 lip 2011


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Zbliżenie na hortensję



Coś się dzieje z dereniami Mają jakieś bordowe kropki.

____________________
Aga i Ogródek Agam
agam 21:12, 24 lip 2011


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Lena cieszę się że ogródek się podoba. A co do trawnika to pochwały należą się M. Ja tylko dzielnie wyrywałam chwasty nożem do kotleta (teraz mam braki w sztućcach ), M nawozi, podlewa itd.

Kilka zdjęć oczka i przy okazji prośba. Poradźcie co posadzić pod płotem za oczkiem żeby zasłonić się od sąsiada i żeby pasowało do reszty (ostatnie zdjęcie).






____________________
Aga i Ogródek Agam
agam 21:31, 24 lip 2011


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Dzięki forumowej Ana która podała kiedyś stronę z przepisami na pyszne słodkości upiekłam na urodziny moich bliźniaków torty. Poszły obydwa



____________________
Aga i Ogródek Agam
hanka_andrus 21:33, 24 lip 2011


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
A przenieś tam tę wierzbę, a jałowiec, zanim wywalisz spróbuj przerobić na bonzaj,jak tak zbrązowiał. Nicnie tracisz,a może się spodoba?
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
agam 21:39, 24 lip 2011


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
hanka_andrus napisał(a)
A przenieś tam tę wierzbę, a jałowiec, zanim wywalisz spróbuj przerobić na bonzaj,jak tak zbrązowiał. Nicnie tracisz,a może się spodoba?


Co do wierzby to M mnie chyba powiesi wcześniej

Bonsai? Bardzo popularne ostatnio na forum, tyle że bladego pojęcia o tym nie mam, muszę poszukać lektury i kto wie?



____________________
Aga i Ogródek Agam
GabiK 11:58, 26 lip 2011

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Trawnik obłędny.

A ta rabata z hortensjami i dereniami dobrze się zapowiada.

Ja mam świeżo zrobiony maleńki ogródek, a już bym coś zmieniała.
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
annka 12:17, 26 lip 2011


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 726
agam napisał(a)
Lena cieszę się że ogródek się podoba. A co do trawnika to pochwały należą się M. Ja tylko dzielnie wyrywałam chwasty nożem do kotleta (teraz mam braki w sztućcach ), M nawozi, podlewa itd.

Kilka zdjęć oczka i przy okazji prośba. Poradźcie co posadzić pod płotem za oczkiem żeby zasłonić się od sąsiada i żeby pasowało do reszty (ostatnie zdjęcie).








Aga piękny widok nie żałuj sąsiadom niech patrzą
____________________
Funkiowe zacisze
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies