Gdzie jesteś » Forum » Rozmowy » Nasze drugie hobby - rysunki, obrazki, pastele, oleje, rzeźby - roślinne inspiracje

Pokaż wątki Pokaż posty

Nasze drugie hobby - rysunki, obrazki, pastele, oleje, rzeźby - roślinne inspiracje

zawitka 08:15, 25 mar 2016


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14003
Jestem druga unieruchomiona ze zdziwienia jakie to ładne -- to z kawą .Dobrze że dołączyłaś do tych zakręconych Pozdrawiam
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Aga 08:58, 25 mar 2016


Dołączył: 30 lis 2012
Posty: 732
zawitka napisał(a)
Jestem druga unieruchomiona ze zdziwienia jakie to ładne -- to z kawą .Dobrze że dołączyłaś do tych zakręconych Pozdrawiam

Pozdrawiam
____________________
Nowe miejsce nowy ogród
Nallar 09:53, 25 mar 2016


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Aga napisał(a)

Dziękuję.Tak wszystko robię sama mam dużo wolnego czasu także muszę coś robić .Pozdrawiam

Jeszcze jak podpowiesz jak to robisz, to już będę usatysfakcjonowana.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Aga 10:29, 25 mar 2016


Dołączył: 30 lis 2012
Posty: 732
Nallar napisał(a)

Jeszcze jak podpowiesz jak to robisz, to już będę usatysfakcjonowana.

Talerzyk z filiżanką jest połączony widelcem wygiętym tak aby pasował do talerzyka i do filiżanki .Wszystko jest mocowane na klej na gorąco.Pózniej już tylko przyklejanie ozdób.
____________________
Nowe miejsce nowy ogród
Nallar 16:46, 25 mar 2016


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Aga napisał(a)

Talerzyk z filiżanką jest połączony widelcem wygiętym tak aby pasował do talerzyka i do filiżanki .Wszystko jest mocowane na klej na gorąco.Pózniej już tylko przyklejanie ozdób.

Właśnie zastanawiałam się jak to jest mocowane, dzięki za podpowiedź.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
malwes 12:19, 16 maj 2016


Dołączył: 25 sie 2011
Posty: 1201
brysia napisał(a)


Piękne masz prace, ja ostatnio znów wróciłam do krzyżyków. Proszę powiedz, skąd bieżesz wzory? Mam z tym problem, nie wiem gdzie szukać, w sklpeach z akcesoriami do haftu ceny są zabójcze! Kiedyś piękne wzory można było znaleźć w gazetach, ale teraz nawet ich nie widać w kiosku.



Brysiu, a zobacz na angielskich stronach może? - wrzuć sobie w wyszukiwarkę
cross-stitch
cross-stitch patterns
cross stitch patterns free

I tutaj też bywają do ściągnięcia ładne:
http://www.myphotostitch.com/blog/tag/large-pattern/60


A ja z kolei fotografowałam zawsze, to była moja pasja. Bardzo długo tylko pasja, bo pracowałam w korporacji ale gdzieś brakowało mi strasznie "wolności"...
Teraz powoli przekuwam pasję w swój zawód - ale myślę sobie czasem, że trochę to wszystko za późno, i karcę się tym, że za późno nigdy nie jest na nic...
Sporo moich prac jest na stronce www.mwesolowska.pl
____________________
Pozdrawiam Gosia - zapraszam do nowo założonego ogródka tutaj Malwesowy ogródek a dla wytrwałych historia powstawania: Projekt i tworzenie
kompostnik12 10:11, 27 cze 2016


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 50
Ja też polecam fotografowanie.
elka_ 11:14, 27 cze 2016


Dołączył: 30 maj 2016
Posty: 1494
Ale cudowności!!! Prawdziwe ZŁOTE RĄCZKI Ogrodowiska

Pozdrawiam wszystkich
____________________
Ela W zgodzie z naturą Wizytówka Keukenhof 2018
Rumianka 22:12, 16 paź 2016


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10021
brysia napisał(a)


Piękne masz prace, ja ostatnio znów wróciłam do krzyżyków. Proszę powiedz, skąd bieżesz wzory? Mam z tym problem, nie wiem gdzie szukać, w sklpeach z akcesoriami do haftu ceny są zabójcze! Kiedyś piękne wzory można było znaleźć w gazetach, ale teraz nawet ich nie widać w kiosku.
Przed laty wzory pobierałam z chińskiej i ruskiej strony internetowej...wzory dało się powiększać i były bardzo czytelne ...Później istniało forum "Haftowanko", a tam to już była cała kopalnia wzorów o wszelkiej tematyce...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
zawitka 08:29, 18 paź 2016


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14003
A mnie dopadł leńńńńń i co ???///Ale na wiosnę do żółtych kfffiatków mam BUCIKI!!!!
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies