Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » O....!

Pokaż wątki Pokaż posty

O....!

danuta_ 20:41, 01 sie 2011


Dołączył: 20 paź 2010
Posty: 1300
Marzenko jesteś!!! Sosnowo wita!!!Fajnie, że założyłaś swój wątek, bo ogród nasz piękny! Taras widokowy rewelacja! Widzę, że sporo pracy już włożyłaś w tworzenie tego cudnego miejsca. Skąd wzięłaś tyle kamienia? Rzeczywiście ogród sprawia wrażenie śródziemnomorskiego klimatu.
____________________
pozdrawiam Danuta sosnowo
Richie 21:45, 01 sie 2011


Dołączył: 27 lut 2011
Posty: 3351
Marzenko fajnie ,że się zdecydowałaś pokazać swój orginalny ogród, bardzo mi się podoba,może się do tego trochę przyczyniłem. Widok na okolicę wspaniały na wszystko patrzysz z góry Pozdrawiam i czekam na więcej zdjęć
____________________
Richie - Mój ogród w Tarnowie - Moja wizytówka - Ogród w Tarnowie
marzena 23:08, 01 sie 2011


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
rzeczywiście, kilka osób namawiało mnie, aby założyć swój wątek, no Ty Richie też

no, nie powiem, ze te pomysły z murem/murkiem wokół domu i tarasem pokrytym trawą były moje, bo nie były...
to projekty męża, a kamień z pobliskich okolic przywoził wykonawca murków ...
tak, mnie też odpowiada ten 'kamień', no, chyba ma rzeczywiscie coś z klimatu śródziemnomorskiego w tym naszym obecnie zimnym, deszczowo-gradowym ...
miło, ze Wam sie tu podoba, powiem nieskromnie - mnie też !
ale doskonale wiem, ile tu jeszcze trzeba zrobić, jak dbać o ten olbrzymi ogród...
____________________
marzena O....!
isia33 23:24, 01 sie 2011


Dołączył: 03 mar 2011
Posty: 1451
Pięknie A te widoki, znowu tęsknię za moimi pagórkami Tak się zastanawiam, gdzie jest Twój ogród, bo te górki jakby znajome
____________________
Iwona Raczkujący ogród Iwony
marzena 23:57, 01 sie 2011


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
znajome ? moze ... to okolice Tarnowa, dość blisko Zakliczyna, już teren Pogórza Karpackiego...
____________________
marzena O....!
marzena 00:29, 02 sie 2011


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909

jeszcze dwie fotki z widokiem na ławeczkę

____________________
marzena O....!
Martek 01:14, 02 sie 2011


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
No tak ...Hmm ... Nie będę ukrywać ,że doskonale wiem Marzenko,że jesteś od długiego czasu "podglądaczką" i ,że od czasu do czasu zaglądasz do mojego czy innych wątków.Bardzo lubię te Twoje komentarze
Cieszę się,że zdecydowałaś się na pokazanie swojego wspaniałego miejsca na ziemi .Jest piękne same w sobie ,z natury i dzięki Twojej i Męża estetyce i gustowi
Jak pozwolisz będę częstym gościem
Od razu pytanie jak ci się udało wyhodować takiego unikata grubosza???Czy to wystawianie go na dwór dało taki fantastyczny efekt ??? Czy to jakaś odmiana specjalna???
Widoki masz cudowne ja już miałam okazję to mówić nic w tej kwestii nie zmieniam
Witam Cię i pozdrawiam
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
marzena 10:37, 02 sie 2011


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
no, Marta, dzięki za tak miłe słowa , a rzeczywiscie zaglądam do różnych ogrodów i czerpię z nich dobre wzorce/pomysły/rady...
lubię także zagladać do Ciebie, bo oprócz mnóstwa roślin w interesujących zestawieniach często są tu niekonwencjonalne komentarze (Twoje)
oczywiście, zapraszam Cię, zagladaj, będzie mi miło
a ten grubosz... tę górna część wyhodowałam sama przez kilka lat w domu ( tylko latem go wystawiam na zewnatrz) od małej zaszczepki, a tylko kawałeczek, który rozrósł się tak nieźle w tę dolną trochę niższą część 'wzięłam sobie' ( wiem, wiem , nie powinnam )z jakiegoś pięknego okazu w donicy przed zaniedbanym i chyba niezamieszkałym domem ( może to mnie tłumaczy ?) rok temu na Elbie - to w celu abym miała zróżnicowanie genetyczne...

a teraz fotki po niedawnym gradzie u mnie, sporo zniszczeń zostawił, musiałam potem usuwać poszatkowane liscie, poniszczone całe rośliny, w końcu po deszczach mnóstwo gnijacych roslin uszkodzonych wcześniej przez uderzenia kulek gradowych

- więcej zdjęć 'gradowych' umieściłam tutaj :

http://www.ogrodowisko.pl/watek/832-burze-grozne-lecz-piekne

____________________
marzena O....!
monteverde 10:43, 02 sie 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
miejsce z ławeczką śliczne, bardzo relaksujące
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Martek 12:53, 02 sie 2011


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Dobrze Ania pisze ,miejsce z ławeczką śliczne dlatego wymarz Marzenko z pamięci te obrazki i delektuj się tym co jest U mnie właśnie leje ,bardzo obficie...Jutro obiecują wszędzie słońce i tego nam Wszystkim życzę bardzo mocno !
Dziękuję z miłą chęcią będę Cię Marzena odwiedzać i zapraszam również w moje skromne progi .
Ja lubię jak się" dziwisz" moim komentarzom ))))))))))))))
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies