Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » O....!

Pokaż wątki Pokaż posty

O....!

marzena 21:17, 19 lip 2015


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
Joku, no spotkanie rzeczywiście było fajne i dla mnie dopingujące do dalszych działań ogrodowych...

Aniu, to szkoda trochę wilczomleczy, fajnie u Ciebie sie prezentowały na tych skałach, ale wnuczuś ważniejszy.

Mira bardzo miły był wyjazd z Tobą i Ryśkiem, no świetną organizatorką i fotografką jesteś
ja też czekam na następne nasze spotkanie...
a dzisiaj miałam w ogrodzie gości ale pozaogrodowiskowych

a zaraz po ich wyjeździe burza/deszcz, wreszcie niebo mi podlało solidnie ogród




zebrało się trochę deszczówki w zbiorniku przy murze...



no i podlany warzywnik i rabaty !



____________________
marzena O....!
monteverde 21:42, 19 lip 2015


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Mala_Mi napisał(a)
Nie tylko widoki masz fajne Mówię Ci to .. słowo honoru...
A piwniczkę masz najfajniejszą na świecie




Ale fajnie się ogląda "stare" bractwo, aż mi się buzia do Was uśmiechapozdrówka wszystkim ślę a mało powiedziane, że popadało toż to lało
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Bogdzia 21:57, 19 lip 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Super miałas deszczyk i spotkanie również , widzę ze tez macie swoja wyjazdową grupkę.Pozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
marzena 22:31, 19 lip 2015


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
no, Ania masz rację, to 'stare' bractwo, i super nam się udał ten wypad do Ani
Bogdziu 'grupa wyjazdowa' czy stare bractwo jak pisze Ania - i myślę, ze dobrze się rozumiemy...

jeszcze spojrzenie na moj ogród po deszczu od południa


i kawałek rabaty przy murze...
____________________
marzena O....!
babka 22:35, 19 lip 2015


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
marzena napisał(a)
no, Ania masz rację, to 'stare' bractwo, i super nam się udał ten wypad do Ani
Bogdziu 'grupa wyjazdowa' czy stare bractwo jak pisze Ania - i myślę, ze dobrze się rozumiemy...

jeszcze spojrzenie na moj ogród po deszczu od południa


i kawałek rabaty przy murze...

i nowy psies ??

Normalnie wymiękłam widząć (chyba poraz pierwszy z perspektywy) Twój dom !!!
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
marzena 22:53, 23 lip 2015


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
Ola, no chyba już kiedyś pokazywałam dom, nawiązuje trochę do stylu miejsca, w którym teraz mieszkamy... po domu pnie się pokrywający go dachówkowato winobluszcz trójklapowy, z drugiej strony też posadzony winobluszcz, przezimował, na razie jest malutki...

pod murem otaczającym nawiezioną ziemię ( aby wyrównać różnice poziomów) od strony pd właśnie ta rabata a la ang. widać też na pierwszym planie koło y-y oraz położone /rosnące symetrycznie w stosunku do koła i muru dwie metasekwoje - duża, już ponad 10-letnia i mała ( na razie) metasekwoja złota Goldrush teraz otoczona siatką



nowy pies chwilowo u nas, extra pilnuje wszystkiego



przycinałam róże okrywowe, dość brzydkie sie zrobiły...


i na koniec ostatnie koło ( ale powstało jako pierwsze)- warzywne
____________________
marzena O....!
Joku 22:27, 24 lip 2015


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12062
Bardzo się wszystko porozrastało. Nie pamiętam tych rabat chyba pod ogrodzeniem. Może były, tylko były mało widoczne, albo nie zwracałam na nie uwagi. Patrzę na zdjęcia, widać na nich jaki duży masz teren do zagospodarowania.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
nicol21 22:11, 26 lip 2015


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10277
Świetnie że pokazałaś dom, jakoś wcześniej mi umknął a teraz dużo więcej jest jasne Pięknei Ci wszystko kwitnie


A spotkania - zazdraszczam!
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
marzena 23:16, 27 lip 2015


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
Joku, Nicol, milo Was widziec

byliny rosna, przekwitaja i do usuniecia ...



____________________
marzena O....!
Kondzio 23:18, 27 lip 2015


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Po prostu bajka
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies