Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » O....!

Pokaż wątki Pokaż posty

O....!

nicol21 13:13, 05 lis 2015


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10277
Winobluszcz mega fajny i jak zdobi. Będziecie go jakoś ściagać z kabli żeby nie pozrywało?
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
marzena 17:32, 05 lis 2015


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
Aniu, właśnie myślałam, że u mnie to tylko ten słup jest kolorowy...ale dzisiaj spostrzegłam, ze jeszcze w innych miejscach są barwy jesienne...

Zbysiu- z pieskami to mamy bardzo podobnie, tylko, że ja nie robię takich tras wyczynowych jak Ty

Mira- mój winobluszcz codziennie ma mniej liści...na razie leżą na trawie, usunę, jak wszystjie opadną...
dzięki za Tamaryszka, zaglądałam, bardzo interesujące

Nicol- na razie nie mamy zamiaru nic z tym robić... nie pozrywa kabli, nie ma obawy...

coraz mniej liści na winobluszczu...sterczą ogonki liściowe, a blaszki spadają...





młode hortki ogrodowe posadzone jesienią...



a tu stare z których pobrałam wiosną ukorzenione sadzonki

____________________
marzena O....!
marzena 17:40, 05 lis 2015


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
przebarwione berberysy na górce piwniczkowej...




i takie tam...

na pierwszym planie rudbekie, a tło - mój'park'



i bergenie trochę przebarwione przed cz. parkową


na koniec - moja rabata a la ang...tak teraz wygląda, powycinałam prawie wszystkie byliny, bo wygladały okropnie...

____________________
marzena O....!
hanka_andrus 18:43, 05 lis 2015


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Jesteś już przygotowana do zimy! Wszystko pięknie uporządkowane, byliny już skończyły pokaz, ale piękne były, fakt!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
AgnieszkaW 07:22, 06 lis 2015

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Marzenko, zachwycające widoki u Ciebie. Ogród piękny w jesiennej szacie. Czy te metasekwoje to jakaś niższa odmiana, czy to te zwyczajne, duuuże rosnące (pewnie juz o tym pisałaś, ale ja nie doczytałam...)?
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
marzena 17:43, 08 lis 2015


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
Haniu, jeszcze nie, zostało mnóstwo rzeczy do zrobienia w ogrodzie...i mimo, ze w weekend trochę podgoniłam, to nadal jest co robić...np grabić liście...wyglądają dość malowniczo na trawie, ale usunąć trzeba...na razie robiłam im fotki

Agnieszko, miło, ze zaglądnęłaś
te 3 nowo posadzone metasekwoje to zwykła odmiana, ale mam zamiar przypilnować je i trochę przycinać...natomiast wiosną posadziłam w specjalnie wybranym miejscu metasekwoję Gold rusch

liście wszędzie...










____________________
marzena O....!
sylwia_slomc... 17:47, 08 lis 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81865
Jesień cudna Ale piesio też fajny
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
babka 17:48, 08 lis 2015


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Zakochana jestem w Twoim ogrodzie !
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
marzena 17:56, 08 lis 2015


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
Dziewczyny, dzięki

Ola, jest szansa, że odkochałabyś się, gdyby przyszło Ci na tej przestrzeni rządzić...mnie teraz boli kręgosłup, bo zbyt intensywnie różne prace wykonywałam...ale przejdzie mi, wiem to

a z mojego słupa już pospadały liście...na domu winobluszcz jeszcze się tzryma...



____________________
marzena O....!
mirkaka 10:23, 10 lis 2015


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9510



to obrazek od strony wschodniej sprzed 3 dni, nadal zielono z małym akcentem w doniczce



Witaj Marzenko, zagościłam u Ciebie pierwszy raz i wpadłam, Ogród przecudowny, z widokiem na góry, z laskiem- parkiem, z murkami

To zdjęcie urzeka mnie bardzo, coś pięknego
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies