Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » O....!

Pokaż wątki Pokaż posty

O....!

KasiaWB 22:45, 02 sie 2011


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
jotka napisał(a)
Dużo bym dała za możliwość posiedzenia przy kawie z takim widokiem


ja też........ Rozmarzyłam się
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
GabiK 23:09, 02 sie 2011

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Co zdjęcie to piękniej.
Dopracowany murek, trawiasty taras i te widoki...
Jak wielki jest Twój ogród?

Nie przewidujesz agroturystyki? Wiele forumowiczów chętnie by u Ciebie zagościło na parę dni. Ja też.
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
marzena 23:58, 02 sie 2011


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
no tak, przestrzeń, piękne widoki ( przy dobrej widocznosci/ przejrzystym powietrzu widać Tatry ! ) to były argumenty za kupnem tego kawałka pola
dziękuję za pochwały dotyczące wyboru tego kawałka ziemi - ale to już natura tak uczyniła
jednak jest kilka minusów do tej pory do naszego domu prowadzi polna (sic! ) droga, jak są deszcze, trzeba samochód zostawiać 300 m wyżej, bo się nie zjedzie i nie wjedzie tym bardziej - takie realia...
gospodarstwo agroturystyczne ? - no nie ! lubię ciszę natury i spokój ( oczywiście od czasu do czasu )
ależ tak Jolu zapraszam na kawę na taras z dodatkiem pięknych widoków
____________________
marzena O....!
bogumila 10:38, 03 sie 2011


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
marzena napisał(a)
dzięki Ania i Marta, lubię tę ławeczkę - aby chwilę tam posiedzieć....
Bogusiu, wg życzenia - umieszczam następne zdjęcia ( no, miejsca jest sporo, można fotografować ...)

dwa pierwsze - od strony wsch. domu i widok na fragm. tarasu (trawnik) oraz na rabatę bezpośrednio przy ścianie wsch., która właśnie urządzam ( i tak dobieram rośliny aby mogły w tych warunkach się rozwijać ), proszę o ewentualne rady...
następne od str. pd z widokiem na mur i zach. z widokiem na lawendy i fragment tarasu przy domu...
trawniki wymagają skoszenia, wiem...

Dlaczego ja lubię takie klimaty???
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
marzena 10:51, 03 sie 2011


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
nie wiem Bogusiu, ale ja też ...
____________________
marzena O....!
marzena 13:16, 03 sie 2011


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
fragm. 'parku'



polanka z malinami w 'lesie'

____________________
marzena O....!
GabiK 14:07, 03 sie 2011

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Jej, Ty musisz mieć ogród naturalny, bo wygląda, że go nawet trudno obejść, nie mówiąc już o pracy w nim.
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
danuta_ 20:16, 03 sie 2011


Dołączył: 20 paź 2010
Posty: 1300
marzena napisał(a)
fragm. 'parku'



i to oczywiście Twój park, Marzenko , działka musi być olbrzymia
____________________
pozdrawiam Danuta sosnowo
marzena 20:43, 03 sie 2011


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
GabiK napisał(a)
Jej, Ty musisz mieć ogród naturalny, bo wygląda, że go nawet trudno obejść, nie mówiąc już o pracy w nim.


no właśnie ! muszę trochę pozwolić naturze tu 'rządzić', bo nie dałabym sobie rady ze wszystkim

no tak Danusiu, to oczywiście mój/nasz ten 'park' i 'las' - wszystkie drzewa posadzone przez nas ok. 10 lat temu, niektóre zbyt blisko siebie - teraz to się okazuje, jak wyrosły na olbrzymy...
a działka ? nasz cały ogród ? - tak duży jak Twój, no, może trochę większy ...
____________________
marzena O....!
danuta_ 20:53, 03 sie 2011


Dołączył: 20 paź 2010
Posty: 1300
No pięknie Przestrzeń ma swoje uroki, ale i wady
Wiesz, Marzenko, ja też mam ten problem, że coś zostało posadzone za blisko - zabrakło wyobraźni, drzewa się wyginają idą do słońca , wchodzi jedno w drugie, część niestety już usunęłam, cześć czeka na swoja kolej...
____________________
pozdrawiam Danuta sosnowo
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies