Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Owocowo-warzywno-ozdobny bałagan - czyli o tym jak wcisnąć kolejną roślinkę do mojego ogródka

Pokaż wątki Pokaż posty

Owocowo-warzywno-ozdobny bałagan - czyli o tym jak wcisnąć kolejną roślinkę do mojego ogródka

popcorn 13:40, 20 kwi 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
hej Magdo!
Nie przygotowywałam specjalnie dużo, rodzinka przywiozła trochę i tak lodówka pęka w szwach
Drzewek mam sporo, z czego połowa rośnie za płotem mam czereśnię, 2 jabłonki, 2 śliwy, gruszę, a z nowych nabytków nową śliwę, czereśnię kolejną innej odmiany, wiśnię i płaskoowocową brzoskwinię Saturn.

Tak, to cisy, ale kolumnowe, wielkie ale rosochate. Czekam aż urosną. Te które mam od 2 lat słabiutko rosną, o podwojeniu wielkości mowy nie ma... przyrosty kilkucentymetrowe - 3-5? i tyle...

Miłego, wzajemnie!! Idę robić obiad
____________________
Mój nowy ogródek
ell 13:51, 20 kwi 2014


Dołączył: 28 kwi 2011
Posty: 4333
Pozdrawiam świątecznie.

Karola warzywnik mega, a mój dopiero się składa.
____________________
Ela - Ogródek na chabrowym wzgórzu
Luiza 14:11, 20 kwi 2014

Dołączył: 12 kwi 2014
Posty: 156
Karolka nie mogę otworzyć zdjęcia!!
Urszulla 14:28, 20 kwi 2014


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21786
Karolino,
dopiero dzisiaj znalazłam czas na forum
masz tego dobytku niemało, oj masz...
Wesołych Świąt i radości i miłości i wszystkiego dobrego.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
popcorn 20:42, 20 kwi 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Elu, pozdrawiam! Na weekend majowy jedziemy pod Augustów i też dopiero wtedy będziemy siać. I te roślinki tak szybko ruszą, że spokojnie dogonią te moje wcześniej siane nawet o miesiąc. Buraczki tam są wcześniej niż moje, nie wiem czemu

Kasiu, nie wiem dlaczego:/ ja je widzę??

Ula, no jasne, Rodzinka najważniejsza, forum poczeka, zresztą nic się nie dzieje bo wszyscy zajęci gdzie indziej Zielska ci u mnie dostatek Najlepszego!!!
____________________
Mój nowy ogródek
Krys 21:34, 20 kwi 2014


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
popcarol napisał(a)
Parę fotek zrobiłam


Od Krys hm jak to się zwie?


O


Karolina floksy skrzydlaste pozdrawiam świątecznie poświątecznie
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
paniprzyroda 00:18, 21 kwi 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Karolino, wreszcie po takiej ilości fotek mogę wyobrazić sobie Twój ogród Wybieram się po świętach na zakupy bylinowe, czy Ty pisałaś, że potrzebujesz jarzmianki? Pozdrawiam.
____________________
Dwa ogrody
popcorn 06:50, 21 kwi 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Krysiu, zobacz jak ładnie urósł ten Twój floks, chyba mu dobrze Buziam!!

Mariolko, jakbyś dorwała jarzmianki, to chętnie Mam 3 malusie, ale jak je wsadziłam rok temu to są nadal tej samej wielkości, więc pewnie kwiatka nie ujrzę i w tym roku Tylko czy my się zobaczymy jakoś? Mój ogródek nie jest duży, za to jest zapchany Za dwa lata trzebaby porozsadzać część roślin, ale nie będzie gdzie ich posadzić - chyba że wreszcie uda nam się dokupić kawałek działki za płotem... M chce stawiać wiatrak żeby prąd wytwarzać... ewidentnie za małą działkę mamy

Miłego dnia!

Mokro, chłodno i mgliście, z ogródkowania nici, ale fajnie że mimo poniedziałku nie trzeba pracować
____________________
Mój nowy ogródek
Joaska 10:31, 21 kwi 2014


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
Karolcia, życzę Tobie całej Twojej rodzinie zdrowych i spokojnych Świąt.... mokrego dyngusa w pięknym słoneczku Joaśka
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
popcorn 10:38, 21 kwi 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
hej Asiu,
dziękuję, wzajemnie! Już dziisaj sporą część podłogi ścierałam, a Młoda musiała się przebierać
Słonko świeci, robi się coraz cieplej, to będzie cudny dzień
pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies