Gdzie jesteś » Forum » Oświetlenie » Latarenki, lampiony i ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Latarenki, lampiony i ...

Katkak 21:22, 20 sie 2013


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Witaj Joku,
bardzo miło mi to słyszeć Te latarenki na metalowych kijkach kupiłam w markecie budowlanym Majster. Były tanie, a robotę robią, prawda? Chyba żadne światło nie tworzy takiego nastroju jak blask świec.
Pozdrawiam
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Joku 20:02, 21 sie 2013


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12080
"Majstra" nie spotkałam w okolicy, ale w innych marketach też może się znajdzie. Dziękuję za podpowiedź, bo chciałam iść do kowala No, na razie nie pójdę bo kasa poszła na inne sprawy, ale może zimą kasa się znajdzie
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Katkak 20:59, 22 sie 2013


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
niada 10:47, 30 gru 2013

Dołączył: 26 gru 2013
Posty: 2


Witam wszystkich. Wciągnięta w Wasze światy światła latarenek, postanowiłam pokazać Wam część mojego . Od kilku dobrych lat zbieram latarenki. Zdobią nie tylko mój ogród, ale i mój dom. Wśród wielu, postanowiłam pokazać Wam moją perełkę - nowoczesną, ale dającą niesamowite możliwości. Jest nietypowego kształtu- prostokątnego z piękną rączką wykonanwą z stali nierdzewnej szczotkowanej. O każdej porze roku ze względu na wielkość można aranżować jej przestrzeń wewnątrz. Ze względu na okres świateczny przedstawiam wersję świąteczną. Pozdrawiam NIADA
justi 20:23, 02 sty 2014


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Piękna ta latarenka, a raczej latarniaaa Pokaż koniecznie inne ze swojej kolekcji.

przy okazji wstawię te zdjęcia, bo chyba tu nie było





____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
kotemi 12:12, 15 sty 2014

Dołączył: 15 sty 2014
Posty: 3
Mi się podobają lampiony robione własnoręcznie ze słoików
Ewik 09:45, 26 sty 2014


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Wszystkie są śliczne i każda ma swój klimat , a metalowe nie rdzewieją na dworzu zimą ? Ja zabrałam do domu, tylko drewniana została na zewnątrz
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
megabasia 16:23, 04 lut 2014

Dołączył: 26 maj 2012
Posty: 326
Też mnie to interesuje, pewnie rdzewieją...
Nie wytrzymałam i sprawiłam sobie dwie:



Jedna jest solarna, ale w zimie max godzinę świeci. Zobaczę, ile wytrzymają baterie w lecie. Za to klimacik robi cieplutki Najlepsze byłyby tradycyjne świeczki, ale za często trzeba je wymieniać.
____________________
Miniary Megabasi oraz Wizytówka - Ogród mojej Mamy
Borbetka 19:13, 04 lut 2014


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Megabasiu, a ta solarna jakim światłem świeci? Bardziej na żółto czy tak zimnobiało?
____________________
borówcowy wizytowka
megabasia 19:28, 04 lut 2014

Dołączył: 26 maj 2012
Posty: 326
Powiedziałabym, że lekko w czerwony wpada, i nie ciągłym, tylko nieregularnie "mruga", niby naśladując rzeczywistą świeczkę. Tylko, że świeci cała, a nie tylko "płomyk" W każdym razie na pewno nie na zimno.
____________________
Miniary Megabasi oraz Wizytówka - Ogród mojej Mamy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies