Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Tu, gdzie zaczynają spełniać się sny...

Pokaż wątki Pokaż posty

Tu, gdzie zaczynają spełniać się sny...

Diana 12:50, 09 maj 2013


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
Co tam słychać ???
aleksandra_g 12:58, 26 lip 2013


Dołączył: 07 cze 2013
Posty: 1736
kurczę tak się wkręciłam, chciałam cały elaborat pochwał wypisać, że taki wzór z Ciebie (dla mnie), że jak wrócę z pracy to pokarzę M. że można i że do roboty się trzeba brać! a Ciebie wcieło tak po prosu?! Mam nadzieję, że czasu nie masz bo w nowym roku pełno rewolucji w ogrodzie a nie w życiu! mam nadzieję też, że sąsiad nie daje wam już popalić.... czekam z niecierpliwością na odzew
____________________
Alex. Rzucona na głęboką wodę... zakładam swoją zieloną odskocznię
nika 08:39, 15 paź 2013


Dołączył: 09 sie 2011
Posty: 783
Khy... khy... khy...! Ale gruba warstwa kurzu osiadła na moim wątku
Biję się w pierś i przepraszam wszystkich zaglądających za tak długie milczenie. Muszę przyznać, że w tym sezonie niewiele niestety podziałałam w ogrodzie Ale nie dlatego, że mi sie nie chciało, czy też że mój ogrodowy zapał uleciał gdzieś bezpowrotnie. Tak to już jest, że nie zawsze można mieć wszystko od razu i w tym roku wszystkie środki i siły przeznaczyliśmy na budowę garażu z budynkiem gospodarczym i kostkę przed domem. Na ogród zabrakło
Ale najgorsze prace już prawie za nami, więc na wiosnę znowu zamierzam z zapałem przystąpić do prac ogrodowych.Jupiii!
A dla lubiących pismo obrazkowe, kilka zdjęć z tego sezonu:

____________________
Nika i jej marzenie o pięknym ogrodzie
nika 08:54, 15 paź 2013


Dołączył: 09 sie 2011
Posty: 783

____________________
Nika i jej marzenie o pięknym ogrodzie
monitka 08:55, 15 paź 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Oczom nie wierzę!!!! myślałam żem zaspana i to zwidy
Cieszę się że Cię widzę bo trochę się martwiłam gdzie przepadłaś...
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
nika 09:08, 15 paź 2013


Dołączył: 09 sie 2011
Posty: 783

____________________
Nika i jej marzenie o pięknym ogrodzie
nika 09:13, 15 paź 2013


Dołączył: 09 sie 2011
Posty: 783
monitka napisał(a)
Oczom nie wierzę!!!! myślałam żem zaspana i to zwidy
Cieszę się że Cię widzę bo trochę się martwiłam gdzie przepadłaś...

Witaj kochana To nie zwidy Jestem i zamierzam nadrobić wszystkie zaległości, chociaż pewnie zajmie mi to mnóstwo czasu. No ale w końcu długie zimowe wieczory przed nami Tak więc na pewno będę i u Ciebie, bom strasznie ciekawa, jak tam Twój "chaos"
____________________
Nika i jej marzenie o pięknym ogrodzie
dajana 13:40, 23 paź 2013


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Przeczytałam cały twój wątek, przyglądałam przemianom ,sledziłam perypetie ,podziwiałam latarnie i wszytskie urocze przedmioty .Pełna podziwu z usmiechnietą buzią ucieszyłam sie z twego powrotu .Nie pamietasz mnie choc byłas jednym z pierwszych moich gosci kiedy pojawiłam się na forum .Mojego podziękowania zapewne nie przeczytałaś ,ale odnalazłam cię i nie załuję Tworzysz przepiekny ogród a spacer po nim i relacja z czytanego wątku to pozytywne i miłe uczucie .Jestes przesympatyczna i bardzo zdolna .Pozdrawiam cię bardzo serdecznie
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
Monika76 13:37, 21 lis 2013


Dołączył: 11 lut 2013
Posty: 574
Nika moja imienniczko piękny ogród wyczarowałaś, miło było poczytać. Mam nadzieję spotkać Cię w następnym ogrodowiskowym "sezonie".
____________________
Monika - Angielski ogród chciałabym
mira 20:22, 20 gru 2013


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
witaj!

po piśmie obrazkowym nie widać żeby ogród sam się prowadził - ktoś tam dzialał - cudne fotki obejrzałam
ja w przeciwieństwie do Ciebie za bardzo w ogrodzie pracowałam aż do bólu dosłownie i teraz leżę plackiem bo noga przeciążona i oglądam ogrody .

pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies