Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Tu, gdzie zaczynają spełniać się sny...

Pokaż wątki Pokaż posty

Tu, gdzie zaczynają spełniać się sny...

Lena 20:51, 29 sie 2011


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Witaj
Poczyniłaś fajne zakupy i nowe rabaty zapowiadają się super.Tyle pracy Nika włożyłaś już w ogród ale to wciąga na zawsze..
____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
justi 21:17, 29 sie 2011


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Super wszystko zaczęłaś. Podoba mi się. A szpadelek do kancików? Dobrze się nim pracuje?
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
kaisog1 21:54, 29 sie 2011


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Nika przelciałam z rewizytą Masz przepiękny dom i spory ogród. Można poszaleć... z tego co widzę już zaczęłaś i to z jaką klasą Super i oby do przodu
A ja podobnie jak Justyna chętnie się dowiem co nie co o szpadelku

Takie są u Danusi http://sklep.ogrodowisko.pl/
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
nika 22:13, 29 sie 2011


Dołączył: 09 sie 2011
Posty: 783
Justi, szpadelek oczywiście zakupiony i muszę przyznać, że zakup bardzo udany. Mam porównanie, bo zaczynałam wyznaczać rabaty (robić kanty) zwykłym szpadlem i sto razy bardziej się zmęczyłam, a efekt i tak pozostawiał wiele do życzenia... no ale teraz mam swój nowiutki szpadelek do kancików i nie oddam go nikomu, hahahaha

Leno (uwielbiam to imię ) masz rację, już się wciągnęłam!... na zawsze

Basiu, jeśli chodzi o te trawy, to zaczęłam swój ogród (hmm... ogród to zbyt szumnie powiedziane w moim przypadku, he he... no ale od czegoś trzeba zacząć, co nie?) od rabaty po prawej stronie od wejścia do domu i właśnie tam planuję posadzić te trawy...
O tu :

Chciałam pokazać zdjęcia, jak już powstanie coś mniej lub bardziej konkretnego, ale jeśli taka pogoda się utrzyma dłużej, to nie wiem, kiedy to nastąpi dlatego, jak jutro wrócę z pracy, a nie będzie jeszcze zbyt ciemno (niestety w tygodniu wracam późno ), to zrobię kilka zdjęć i pokażę co i jak, mimo że jeszcze do efektu końcowego daleko
____________________
Nika i jej marzenie o pięknym ogrodzie
Lena 08:26, 30 sie 2011


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499

Nie wiem czy wiesz, ale ta lawenda na drugim zdjęciu to chyba jest francuska - u nas nie zimuje
Poczytaj ten wątek
http://www.ogrodowisko.pl/watek/344-lavandula-lawenda
Tak samo bukszpany w donicach zimy nie przetrwają



Sebku i tu się z Tobą nie zgodzę odnośnie francuskiej że wogóle nie zimuje.Otóż u mnie rosła przez trzy lata i może rosłaby jeszcze tylko przesadzałam ją jak już była duża i niestety padła.Miałam parę pięknych,ogromnych kęp lawendy francuskiej.
A bukszpan wystarczy wnieść w chłodne miejsce..
____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
Lena 08:36, 30 sie 2011


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Nika w pięknym miejscu żyjecie,wydaje się być tak spokojnie.spaniele że obok ogrodzenia ,rosną tak duże drzewa-dają cień i fajną grę światła.
Fajnie że możesz tworzyć swój ogród od początku z "ogrodowiskiem" i DanusiąUnikniesz wielu niepotrzebnych zakupów
____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
Basiaw 08:41, 30 sie 2011


Dołączył: 19 sie 2011
Posty: 1191
Nika, dostałaś już zamówione wrzośce i te inne roślinki ?
A tak przy okazji, pewnie się ośmieszę, trudno, ale powiedzcie mi, co do do licha jest rh? Mnie się kojarzy z krwią, ale chyba nie zasilacie w ten sposób rabatek a już w kilku wątkach czytam, że ktoś kupił rh...
____________________
Nasz mały, zielony świat
hanka_andrus 08:53, 30 sie 2011


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Basiu Rh- to nic innego jak Rhododendron- w skrócie./żeby nie pisać całej długiej nazwy/
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Lena 08:53, 30 sie 2011


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
To różanecznik-Rhododendron...ale widzę spózniłam się
____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
Basiaw 09:45, 30 sie 2011


Dołączył: 19 sie 2011
Posty: 1191
hanka_andrus napisał(a)
Basiu Rh- to nic innego jak Rhododendron- w skrócie./żeby nie pisać całej długiej nazwy/


Uff, wyjaśniło się, dziękuję Czyli nie szaleją tutaj wampiry
____________________
Nasz mały, zielony świat
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies