Gdzie jesteś » Forum » Rozmowy » Zakupy przez internet

Pokaż wątki Pokaż posty

Zakupy przez internet

Jagna 22:39, 11 mar 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 1569
madlen napisał(a)
czy naprawdę nikt nie kupował w http://kierzek.pl/#/o_firmie/

a w http://www.ogrodkroton.pl


madlen ja kupiłam u Krotona drzewka owocowe. I byłam zadowolona. Później miałam problemy z tym co i kiedy pryskac i telefonicznie wszystko mi wytłumaczyła babeczka. Bardzo miła i nie przeszkadzało jej że mówi z ignorantem.
____________________
Wątek o tym, że nie umiem
Tinka 22:40, 11 mar 2012


Dołączył: 23 mar 2011
Posty: 603
monteverde napisał(a)
okaże się za rok Nie kupować w Krotonie , niesolidny sprzedawca, miałam problemy z roślinami, przyszło badzieje nie takie jak kupiłam, odpowiedzieli,że przyschnięte, ale zdrowe korzenie, oczywiście nic z tego nie wyszło


Ja właśnie zamówiłam,w tej firmie dużo roślin...Dobrze,że przeczytałam Twoją opinię.Ciekawe czy ktoś jeszcze miał podobne z nimi problemy..Chyba nie jest jeszcze za póżno i mogę anulować zamówienie.
____________________
Tinka - Moja oaza spokoju
monteverde 22:56, 11 mar 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
może coś się poprawiło Jagna pisze ,że było wszystko oki, może to wina tego co pakował zobaczysz jak przyjdzie najwyżej zapłacisz trochę drożej kurierowi, a będziesz wiedziała w jakim przyszły stanie
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Tinka 23:44, 11 mar 2012


Dołączył: 23 mar 2011
Posty: 603
asc napisał(a)
Kupowałam w trawki.pl...... połowa moich traw to z tego źródła.... tylko żubrówkę musiałam wywalić , bo rozpełzła się po całym ogrodzie....zupełnie jak perz...... co się dało to wydarłam, a resztę to randapem malowałam pędzelkiem...... Ale to już moja wina, że tak głupio posadziłam...


Jakiej wielkości były te trawy,względne jakieś? Ja zamówiłam o wiele droższe
____________________
Tinka - Moja oaza spokoju
Tinka 23:49, 11 mar 2012


Dołączył: 23 mar 2011
Posty: 603
monteverde napisał(a)
może coś się poprawiło Jagna pisze ,że było wszystko oki, może to wina tego co pakował zobaczysz jak przyjdzie najwyżej zapłacisz trochę drożej kurierowi, a będziesz wiedziała w jakim przyszły stanie


Myślę,że nie warto ryzykować...Szanująca się firma nigdy nie dopuści do wydania roślin złej jakości.
Wolę zamówić,w sprawdzonych sklepach,aby wiosenne sadzenie upływało w miłej atmosferze,a roślinki cieszyły oczy
____________________
Tinka - Moja oaza spokoju
monteverde 01:04, 12 mar 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
szanująca się firma 2 dni temu przysłała mi otwarta paczkę, na szczęście nic nie zginęło
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Mala_Mi 01:32, 12 mar 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Tinka napisał(a)

Kupowałam w trawki.pl...... połowa moich traw to z tego źródła.... tylko żubrówkę musiałam wywalić , bo rozpełzła się po całym ogrodzie....zupełnie jak perz...... co się dało to wydarłam, a resztę to randapem malowałam pędzelkiem...... Ale to już moja wina, że tak głupio posadziłam...


Jakiej wielkości były te trawy,względne jakieś? Ja zamówiłam o wiele droższe


Trawki chyba były małe, bo posadziłam za gęsto..ale jak wskoczysz na mój wątek to zobaczysz jak to urosło od str. 14. Część traw miałam z naszej szkółki..... i one były dorodniejsze...
Ale trawy rosną szybko
jak przyjdzie moje zamówinie to pochwalę sie co przysłali Mam nadzieję, że będzei czym
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
monteverde 01:52, 12 mar 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
będę czekała na pokaz
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Tinka 12:21, 12 mar 2012


Dołączył: 23 mar 2011
Posty: 603
monteverde napisał(a)
szanująca się firma 2 dni temu przysłała mi otwarta paczkę, na szczęście nic nie zginęło


Co to za firma?
____________________
Tinka - Moja oaza spokoju
Jagna 17:47, 12 mar 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 1569
monteverde napisał(a)
szanująca się firma 2 dni temu przysłała mi otwarta paczkę, na szczęście nic nie zginęło


GLS heheh no cóż. A nadawca ryzykuje takim pakowaniem. Widac na drodze nie trafił sie ogrodnik

PAMIĘTAJCIE!!!!! Macie prawo otworzyć przesyłkę przy kurierze i sprawdzic jej zawartość. Jeśli cos jest nie tak spisujecie protokół szkody i /lub ewentualnie wio z powrotem do nadawcy.
____________________
Wątek o tym, że nie umiem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies