Gdzie jesteś » Forum » Rozmowy » Zakupy przez internet

Pokaż wątki Pokaż posty

Zakupy przez internet

Basiaw 19:06, 06 wrz 2011


Dołączył: 19 sie 2011
Posty: 1191
A znacie takiego sprzedającego - Pietrzykowski_J1 ?
Ma mnóstwo ciekawych bylin w dobrych cenach i same pozytywne komentarze.

____________________
Nasz mały, zielony świat
monteverde 00:07, 07 wrz 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
nie, ale oni często zmieniaja nazwy, np. był taki nasiono tv, nie kupować, 3 róże na pniu 2 lata temu kupiłam,przyszły połamane nie przyjęły się w ogóle nie mogę doprosić się zwrotu pieniędzy ani następnych róż, potem Flowers-Polska z Ostrowa Wlkp, nie solidna firma, rośliny byle jakie nie wszystkie się przyjmują.
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Basiaw 06:48, 07 wrz 2011


Dołączył: 19 sie 2011
Posty: 1191
monteverde napisał(a)
nie, ale oni często zmieniaja nazwy.


I to jest ból, allegro czasami jest idiotycznie upierdliwe a z drugiej strony nie mają kontroli, bo pewnie i nie mogą, nad nieuczciwymi sprzedajacymi, którzy zmieniają nick, dane i znowu naciągają ludzi.

Ten sprzedający o ktorego powyżej pytałam ma już sporo komentarzy i same pozytywy a bylinki ciekawe, może spróbuję?
____________________
Nasz mały, zielony świat
Basiaw 07:26, 07 wrz 2011


Dołączył: 19 sie 2011
Posty: 1191
Znalazłam jeszcze jednego sprzedającego - nick acm-agro, to jest sklep Agrocentrum z Kielc, niestety mają trochę negatywów ale i interesującą mnie roślinę dobrze wyglądającą na zdjęciu...
____________________
Nasz mały, zielony świat
popcorn 10:40, 07 wrz 2011


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Często kupuję na allegro, rośliny też. Zwykle proszę o zdjęcia dokładnie tych sadzonek które chcę, zaklepuję je i zwykle te same dostaję.
Jakiś czas temu sparzyłam się - zamówiłam dla siebie, Teściowej i sasiadki w sumie 3 sadzonki peonii drzewiastej. Dostałam fotkę, ladne 60 cm-trowe sadzonki. Zdziwiłam sie, gdy przyszły 3, ale co najwyżej 20cmtrowe... reklamowałam telefonicznie, dostałam 3 duże, 2 poparzone przez słońce, trzecia kwitnącą. Te poparzone zmarniały z czasem, ale zostawili mi te 3 małe - koszt ich odbioru przewyższał ich wartość powiedzieli. Wiec suma sumarum moze cos urośnie...

Ale ostatnio kupilam 50 sadzonek bukszpanów, przycinanych, ładnie rozgałęzionych, po 2 zl. szt Wysyłka dodatkowo 40 zl, ale i tak sie opłacało. U nas takie sadzonki po 12-15 zl.szt... zobaczymy na wiosne jak sie przyjęły
Jakby ktos chcial poszukam nickow, choc ten od bukszpanow nie ma nic ostatnio, patrze bo moze jeszcze bym zamowila...
____________________
Mój nowy ogródek
monteverde 00:09, 09 wrz 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
podaj mi od peoni i Basiaw też
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Basiaw 07:46, 12 wrz 2011


Dołączył: 19 sie 2011
Posty: 1191
W piątek dostałam przesyłkę z Futuregardens, bardzo ładne rośliny, złego słowa nie mogę powiedzieć. Naprawdę dobrze zapakowane, rośliny zdrowe, ładnie uformowane, można tam kupować bez obaw.
____________________
Nasz mały, zielony świat
Basiaw 08:27, 16 wrz 2011


Dołączył: 19 sie 2011
Posty: 1191
Dotarła ostatnia przesyłka z roślinkami, mogę ruszać z sadzeniem roślinek na rabacie jeżówkowej. Ostatnie zamówienie to zakupy na allegro u pana o którego wyżej pytałam - Pietrzykowski_J1.
Mogę z czystym sumieniem polecić sprzedającego, piękna lawenda (musiałam dokupić, bo swojej rozsady miałam za mało), jeżówki i trochę innych bylin na które się skusiłam. Roślinka o nazwie macierzanka malutka rozczulająca
____________________
Nasz mały, zielony świat
kryniafu 20:22, 19 wrz 2011


Dołączył: 25 lip 2011
Posty: 353
Ponad miesiąc temu kupiłam róże na allegro u tom-szym. Krzewy przyszły w dobrej kondycji ale co z tego kiedy już trzecia róża nie jest taką jaka powinna być, Ta poniżej miała być angielska parkowa


o taka

Czy to jest taka sama róża jak pokazana przez sprzedawcę?

A ta która miała być landora (tak mówi zapięta opaska)

wygląda jak widać poniżej na zdjęciu.


Trzy z pieciu zakupionych zakwitły i żadna nie jest taka jak przedstawiana w ofercie. Oczywiście będę reklamować ale co z tego będzie nie wiem.

Update: dzisiaj 21.09.11r dostałam odp. w sprawie reklamacji to nie było zmierzone, zależy nam na klientach.proszę napisać co i na jaki adres mamy wysłać w ramach reklamacji.

Cieszę się, że taka jest odpowiedź.
____________________
Pozdrawiam, Krysia Ogrodowe zawirowania
Basiaw 09:14, 20 wrz 2011


Dołączył: 19 sie 2011
Posty: 1191
ja tak miałam kiedyś z irysami, uwielbiam te kwiaty, ale nie przepadam za niebieskimi i fioletowymi. Zamawiałam bordo, brązy, żółte i co? Jak zakwitły na wiosnę, to wszystkie niebiesko-fioletowe Są, rosną, nie wyrzucę, ale szlag mnie trafia, bo nie za to płaciłam.
____________________
Nasz mały, zielony świat
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies