Gdzie jesteś » Forum » Rozmowy » Zakupy przez internet

Pokaż wątki Pokaż posty

Zakupy przez internet

kaisog1 23:12, 14 sty 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
oki
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
monteverde 23:15, 14 sty 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
kaisog1 napisał(a)
Ania a ta zaprawe sie kupuje????

na grzyba Biosept lub Grevit 0,5% roztwór przez 2 min. ale sa juz male takie saszetki do kupienia, od razu wymierzona porcja aha i z raz można podlać rozsadę tym środkiem i koniec, a potem tylko mleko
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
kaisog1 23:26, 14 sty 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Oooo proszę To przed sianiem zaprawię sobie nasionka, a co Dzięki Ania
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
monteverde 23:29, 14 sty 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
na zdrowie
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
bociek 11:02, 15 sty 2012


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
kaisog1 napisał(a)
Dziewczyny ..... 100cm ale w obwodzie..... Czyli jest to pewnie standartowo 40 cm wysokości maks. Po wyprowadzeniu na kule połowa tego. W CO na Puławskiej kupiłam kule za 26 zl o podobnych rozmiarach....


No wlasnie kuszaca ta oferta bukszpanowa, ale im bardziej kuszace tym mam mniej zaufania.
Gosiu, w ofercie jest, ze to 40 cm srednica. A powiedz kiedy kupowalas kulki i gdzie na Pulawskiej?
Ja pytalam w kilku szkolkach, odpowiedziala jedna - cena powyzej 100 zl za srednice 40 cm
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
kaisog1 13:00, 15 sty 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
bociek napisał(a)

Dziewczyny ..... 100cm ale w obwodzie..... Czyli jest to pewnie standartowo 40 cm wysokości maks. Po wyprowadzeniu na kule połowa tego. W CO na Puławskiej kupiłam kule za 26 zl o podobnych rozmiarach....


No wlasnie kuszaca ta oferta bukszpanowa, ale im bardziej kuszace tym mam mniej zaufania.
Gosiu, w ofercie jest, ze to 40 cm srednica. A powiedz kiedy kupowalas kulki i gdzie na Pulawskiej?
Ja pytalam w kilku szkolkach, odpowiedziala jedna - cena powyzej 100 zl za srednice 40 cm




...a w Melonie Tam się zadarzają takie okazje. Dokładnie jak czekałam na skrzynie na balkon, wrzesień to był???
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
monteverde 00:42, 16 sty 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
czy ktoś robił zakupy w ROSAPLANT w Nowym Dworze Mazowieckim?
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Jagna 20:36, 16 sty 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 1569
monteverde napisał(a)
więc od razu odpowiadam , to jest eko-natura, w tamtym roku zamówiłam nasion na prawie 100, dostałam nasiona przez nich zbierane, nie kiełkujące, nie dostałam tego co zamówiłam po awanturze i zagrożeniu zgłoszenia na allegro zwrócono mi pieniądze nie polecam, dziwie się Jagna ,że coś ci od nich wyszło, mnie tylko włoska kapusta, której nie zamawiałam faktycznie marzano wyszły ale był slaby plon, opałka lepsza, nadaje się do przecierów i na suszenie, przecier wyszedł zawiesisty i gęsty z opałki

tu jest sprawdzona stronka na dobre pomidory, które widujecie u mnie w wątku http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=517396


Ale mnie zaskoczyłaś, mi wszystko ładnie wschodziło, pomidorów nie byłam w stanie przejeść. Sałata wzrosła pięknie, fasolka również, a papryka ostra była chyba najbardziej ostra jaką kiedykolwiek miałam ...hmmmm
____________________
Wątek o tym, że nie umiem
monteverde 00:46, 17 sty 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Badara też z nią miał przeprawę
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
badara 14:10, 19 sty 2012


Dołączył: 04 lut 2011
Posty: 1347
monteverde napisał(a)
czy ktoś robił zakupy w ROSAPLANT w Nowym Dworze Mazowieckim?


Aniu,pw
____________________
Cały rok w ogrodzie zapraszam http://www.zkwiatkanakwiatek.blogspot.com/
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies