Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wichrowe wzgórze

Pokaż wątki Pokaż posty

Wichrowe wzgórze

iwonadm 17:57, 26 lip 2015


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
Ja też się przyłączam do prośby masz piękny ogród
rozumiem brak czasu ale proszę uracz nas swoimi zdjęciami bo masz cudnie.
____________________
Iwona ogrodowe-przygody
kosolka 18:26, 26 lip 2015


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Monia A wiesz dla ilu z nas Twój ogród jest najcudowniejsza inspiracją? Uwielbiam go! Ale w razie czego, napisz mi na priv jak Cie znaleźć w tym innym miejscu!!! Buziaki!
____________________
Ola Kosolkowa pasja
Agnieszka_B 22:09, 26 lip 2015


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 1637
Ja też protestuję i mam nadzieję , że czasem wstawisz jakieś zdjęcia . Masz cudny ogród !
____________________
zapach-ziemi
grembosia 01:28, 28 lip 2015


Dołączył: 20 mar 2012
Posty: 2748
Przepiękny, dojrzały ogród, zmysłowe detale, wspaniałe rozplanowanie przestrzeni, a Ty piszesz:

"... jak patrzę na Wasze wypielęgnowane ogrody, cudne i perfekcyjne kompozycje, to tylko potęguje u mnie poczucie wielu niedoskonałości, z którymi jeszcze muszę się zmierzyć. Może kiedyś osiągnę lepsze efekty, ale pewnie trzeba na to jeszcze wielu lat."

Moniko, jak możesz nie doceniać tych wspaniałości u siebie, nie potrafię tego zrozumieć...
Do tego te wysmakowane własnoręczne dekoracje świąteczne...
Twoje poczucie estetyki, to dla mnie mistrzostwo!
Ach, to lawendowe serducho na drzwiach, zauroczyło mnie niesamowicie...

____________________
Grembosia- spacerkiem po ogrodzie *** Wizytówka 2014
Margarete 09:59, 28 lip 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Moniko...jestem u ciebie pierwszy raz w twoim wątku, w twoim ogrodzie i zaniemówiłam oglądając twoje zdjęcia, jak mogłam wczesniej nie trafic do ciebie, stworzyłaś ogród o jakim ja bym mogła tylko pomarzyc.......a może kiedys i ja swój odmienie w takim kierunku, z takimi nasadzeniami i detalami jak u ciebie........dla mnie to jeden z moich tu na Ogrodowisku ogrodów marzeń....i co czytam - w jednym z ostatnich twoich wpisów, że nie bedzie kontynuacji tego wątku........o nie, nie zgadzam sie, dopiero co odkryłam ten wątek i ten ogród i juz miałby byc koniec......prosze o jeszcze, prosze o fotki choc od czasu do czasu. Ogród masz cudny i wcale nie prawda że zaniedbany czy niedoskonały.......poczucie niedoskonałaosci i pęd do zmian jest jedną z cech każdego twórcy w tym równiez twórcy ogrodów...to normalny i napędzający mechanizm, w tym tkwi urok tworzenia i modyfikowania przestrzeni wokół nas.........masz cudne miejsce wokół siebie, gratuluje ci i czekam mimo twojej decyzji na ciąg dalszy...
Pozdrawiam!
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
AgnieszkaW 10:32, 28 lip 2015

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Moniko, nie możesz zostawić grupy krakowskiej, no nie możesz i już. Twój ogród jest zbyt piękny, by go zatrzymać tylko dla siebie... Nie musisz bywać u nas (ja też ostatnio odwiedzam wątki tylko po cichutku, tu zrobiłam wyjątek), ważne, byś od czasu do czasu wstawiła kilka fotek ze swojego cudnego ogrodu... Pozdrawiam ciepło
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Madzenka 22:05, 29 lip 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Podpisuje sie pod lista z petycja i oprotestowaniem braku zdjec!

Uprasza sie o fotki Minevry!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Ewik 23:07, 29 lip 2015


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Absolutnie nie możesz zamknąć wątku , nie ma takiej opcji i kropka
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Madzenka 09:36, 01 sie 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
A my tu dalej czekamy....


Kofam
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Urszulla 20:22, 01 sie 2015


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
widać że pomysłów na ogród jest tu niezliczona ilość a realizacja zachwycaogród różany śliczny
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies