Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Droga do mojego małego raju

Pokaż wątki Pokaż posty

Droga do mojego małego raju

TheMagda 20:48, 07 sie 2012


Dołączył: 08 maj 2012
Posty: 789
Witaj. Wpadłam z szybką wizytą. Bardzo mi się podoba Twoja działa, masz się gdzie wyżyć ogrodowo, oj masz

Ostatnie zdjęcia są już takie, ogrodowiskowe, rośliny i ich dobór tak dobrze znane.

Jest pięknie

Będę wpadać,
pozdrawiam,
M.


____________________
Magdalena: Moje ogrodowe przedbiegi PART I : planowanie ogrodu Piszę zawsze w krótkich żołnierskich słowach :D
Monia_B 10:34, 08 sie 2012


Dołączył: 26 cze 2012
Posty: 82
witaj,

coraz ładniej u ciebie.
masz sporo do zrobienia , duży teren ale wszystko powolo w swoim czasie i będzie pięknie.
jestem zachwycona Twoją Conicą. sama takiej szukam a w szkółkach koło mnie tylko malutkie
ja mam pytanie jakim kamykiem podsypałaś bukszpany??
____________________
Monia amatorka rozpoczyna przygodę ogrodową
kubi2000 13:27, 08 sie 2012


Dołączył: 17 lip 2012
Posty: 314
Janet napisał(a)
Witam. Ewelinko, no miejsca sporo Kiedy te puste placki zapełnię roślinami to nie wiem


Na razie czekam aż trawa się pojawi,zdejmę wtedy ekobord przy cisach i będę miała równy kancik (mam nadzieję). Czy cisy mogę podsypać korą? Sadząc je podsypywałam im ziemi do kwiatów bo tu nikt nie słyszał o próchnicy odkwaszonej
Nie mam pomysłu czym podsypać rabatę z żurawkami,może kamykiem?


Z tymi żurawkami mam ten sam problem. Też nie wiem czym podsypać.
A napisz mi co ile sadziłaś ten bukszpany.
____________________
kubi2000 - Misz masz, czyli kubusiowy galimatias ogrodowy
Janet 21:50, 08 sie 2012


Dołączył: 24 sie 2011
Posty: 91
Monia_B napisał(a)
witaj,

coraz ładniej u ciebie.
masz sporo do zrobienia , duży teren ale wszystko powolo w swoim czasie i będzie pięknie.
jestem zachwycona Twoją Conicą. sama takiej szukam a w szkółkach koło mnie tylko malutkie
ja mam pytanie jakim kamykiem podsypałaś bukszpany??

Dzięki Moniu No conica okazała, mam dwie, ta druga troszkę podżarta, myślę że to sprawka psa sąsiada 3 lata temu kosztowały po 40zł za sztukę A co do kamyka to kupowaliśmy w Bricomarche, po ok 16zł za 20kg worek-nazywał się grys marmurkowy
____________________
Janet 21:52, 08 sie 2012


Dołączył: 24 sie 2011
Posty: 91
kubi2000 napisał(a)

Witam. Ewelinko, no miejsca sporo Kiedy te puste placki zapełnię roślinami to nie wiem


Na razie czekam aż trawa się pojawi,zdejmę wtedy ekobord przy cisach i będę miała równy kancik (mam nadzieję). Czy cisy mogę podsypać korą? Sadząc je podsypywałam im ziemi do kwiatów bo tu nikt nie słyszał o próchnicy odkwaszonej
Nie mam pomysłu czym podsypać rabatę z żurawkami,może kamykiem?


Z tymi żurawkami mam ten sam problem. Też nie wiem czym podsypać.
A napisz mi co ile sadziłaś ten bukszpany.

Kurczę nie pamiętam. One nie są takiej samej wielkości, te do zakrętu są u mnie trzy lata, te dalej kupowałam w ubiegłym roku. Sadziłam je tak by się stykały. Marzy mi się piękny, gęsty żywopłocik...
____________________
Janet 17:30, 18 sie 2012


Dołączył: 24 sie 2011
Posty: 91
Witam!
Minęły już dwa tygodnie gdy wysialiśmy trawę. Żeby nie być gołosłowną wrzucę kilka fotek. Kupioną korę wysypałam pod cisy, na dwie rabatki. Dużo im jeszcze brakuje ale przynajmniej już tak nie straszą
Nie wiem czy nie zmarnowałam żurawki Lime Marmalade, bo chciałam mieć ich więcej i dwie sztuki podzieliłam. Przyjmą się?




Nie zwracajcie uwagi na brudną kostkę, zaraz idę ją zamieść
____________________
kubi2000 22:36, 18 sie 2012


Dołączył: 17 lip 2012
Posty: 314
hej hej, ja tak zrobiłam z miskantami. Trochę zżółkły, ale chyba dadzą radę
A żurawkę tez miałam ochotę rozdzielić, ale chyba zapomniałam.
____________________
kubi2000 - Misz masz, czyli kubusiowy galimatias ogrodowy
martika 22:11, 19 sie 2012


Dołączył: 26 mar 2012
Posty: 1001
Witaj Zaneto, wpadam z rewizytą. Dzięki za kibicowanie mojej rabatce, a i u ciebie zmiany postępują....tak jak sobie pospacerowałam. Też spore pole do popisu. Obwódka z bukszpanu bedzie całkiem fajna. będę wpadać, choc w projektowaniu i we wszystkim co z ogrodnictwem to jestem początkująca
____________________
Marta - Przedwiośnie ogrodu - []
Kondzio 22:43, 19 sie 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
etam masz ładny ogród duzo roboty przed toba ale bedzie ładny wiesz ty masz otyle dobrze ze robisz z ogrodowiskiem ja tego szczesci nie miałem i napewno mój ogród nie wygladałby jak teraz tylko inaczej
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Janet 22:51, 19 sie 2012


Dołączył: 24 sie 2011
Posty: 91
Kondzio napisał(a)
etam masz ładny ogród duzo roboty przed toba ale bedzie ładny wiesz ty masz otyle dobrze ze robisz z ogrodowiskiem ja tego szczesci nie miałem i napewno mój ogród nie wygladałby jak teraz tylko inaczej

I tak źle,i tak niedobrze, nie?
Jak się napatrzę na te ogrody to potem spać nie mogę
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies