Gdzie jesteś » Forum » Byliny » Funkie - Hosta

Pokaż wątki Pokaż posty

Funkie - Hosta

Sebek 10:41, 10 sie 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Jak najbardziej - innej bym nie obstawiał
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Zuzula 14:43, 19 sie 2014

Dołączył: 02 lip 2014
Posty: 289
Powiedzcie, czy można jeszcze teraz posadzić jednopędowe sadzonki host? Zdążą się ukorzenić? Nie zmarzną?
Mam okazję kupić w dobrej cenie, nieporównywalnej do cen wiosennych i szkoda mi okazji. Z drugiej strony...
____________________
Mój wątek??? Może kiedyś...
kachat 19:21, 21 sie 2014


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 2244
Zuzula, ja bym posadziła
____________________
Mój chaos leśny, czyli pomoc potrzebna!
Welka 23:00, 21 sie 2014


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Zuzula, wsadzaj. W zeszłym roku w październiku swoje wsadzałam, a przecież nie wiedziałam, jaka będzie zima. Zastanów się tylko czy warto taką z jednym pędem czy nie lepiej ciut droższą, ale większą, bo niektóre to straszne "powolnice" i na efekt trzeba będzie długo czekać.
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
Zuzula 07:21, 22 sie 2014

Dołączył: 02 lip 2014
Posty: 289
Dzięki, w weekend zamawiam.
Tej wiosny na próbę posadziłam jakieś biedronkowe jednopędowe i przyrosły ładnie. A dla nowych maluchów urządzam właśnie przedszkole, bo zanim znajdę im docelowe miejsca, minie trochę czasu. Nie ogarnę wszystkiego na raz, dopiero zaczynam i wszystko jeszcze mam malutkie, rabaty w większości dopiero w planach. Poza tym chcę kupić kilkadziesiąt sztuk, więc kasa też gra rolę.
____________________
Mój wątek??? Może kiedyś...
Welka 09:06, 22 sie 2014


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Jak nie mają jeszcze miejsca docelowego, to faktycznie nie muszą od razu być wielkie. Ja wsadzałam od razu na miejsce właściwe i przy kilku, które kupiłam z jednym pędem, dopiero po jakiś 2 latach doczekałam się efektu. Gdybym wcześniej wiedziała, że tak wolno przyrastają to zapłaciłabym więcej, ale wzięłabym kilkupędowe. Pochwal się co zamawiasz?
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
Zuzula 09:58, 22 sie 2014

Dołączył: 02 lip 2014
Posty: 289
W sumie znam się jak świnka na gwiazdach i jestem na etapie "wszystko mi się podoba", więc kupię te, które mnie urzekną wyglądem, posadzę w przedszkolu, pobserwuję, poczytam o wymaganiach i znajdę im odpowiednie miejsca jak już zorganizuję rabatki, a podejrzewam, że wtedy już będzie widać, gdzie która pasuje.

Zaraz skoczę do Twojego ogrodu popodglądać.
____________________
Mój wątek??? Może kiedyś...
Welka 09:46, 24 sie 2014


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Zuzula, ja nadal jestem na etapie wszystko mi się podoba, zwłaszcza jeśli chodzi na przykład o żurawki i jeżówki. Wklej zdjęcia, jak już dostaniesz sadzonki
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
Piorunek 18:29, 24 sie 2014


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 226
Czy ma ktoś jakieś doświadczenia w uprawie hosty "Empress Wu"? Jest godna zakupu? I jeszcze inne pytanie. Czy ma ktoś zdjęcie jak wygląda liść funkii dotknięty nagłym przymrozkiem "zważony"?
____________________
Piorunek 12:33, 29 sie 2014


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 226
Jesteście?
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies