Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród - co dalej?

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród - co dalej?

ewaglen 01:55, 01 wrz 2011


Dołączył: 31 sie 2011
Posty: 719
Ogrodowisko to moje ulubione miejsce w sieci. Ciekawie, kolorowo, ciepło, jednym słowem cudownie. Dzięki Pani Danusi rozumiem, wiem i czuję więcej o co chodzi z tymi magicznymi ogrodami. Bardzo chciałabym stworzyć u siebie taki piękny, bajkowy ogród. Od 5 lat uprawiam 12-arową działkę i boleję, że jest taka mała
W tym roku, przy okazji prac brukarskich przewróciliśmy nasz ogród "do góry nogami". Oceńcie efekty. Osobiście myślę, że jeszcze wiele jest do zrobienia. Bardzo proszę o sugestie i uwagi.
Zapraszam do mojego ogrodu

Przedogródek - w mękach zrodzona twórczość



Idąc od furtki w stronę domu - na lewo.

Na lewo drzewa owocowe, na prawo - klomb kwiatowy.

Widok z tarasu. Budynek wyrósł tego lata Na szczęście rośnie świerk i tuje.

Moje bratki kwitną obficie od kwietnia do tej pory.

Altana z grillem, wędzarnią i kuchnią na fajerki - dzieło mojego męża.

Widok z altany





Widok na taras

Jeden z zakątków, miała tutaj stać ławeczka.
____________________
Mój ogród - co dalej?
monteverde 02:48, 01 wrz 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Cześć, ładny masz ogródek wykończony i zadbany, mnie się podoba, tylko dbać o trawę, bo chwastów to u Ciebie nie ma , ławeczkę postaw na allegro widziałem nie drogie a ładne, no i pochwały dla M., za fachową robotę( taras z kuchnią), aha, przy drzwiach od północy przydałyby się nasadzenia w donicach np, len nowozelandzki lub kordyliny z jakimiś drobnymi podsadzeniami uciekam do łóżka witaj w świecie pozytywnie zakręconych ogrodowo
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
ell 06:46, 01 wrz 2011


Dołączył: 28 kwi 2011
Posty: 4333
Witam!
Masz rzeczywiście dopieszczony ogródek. Dodaj troszkę kolorków - zrobi się bajkowo. Altanka - super.
____________________
Ela - Ogródek na chabrowym wzgórzu
hanka_andrus 07:08, 01 wrz 2011


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
No!Pięknie zadbany ogród,nie można niczego skrytykować.......Chyba od rana do wieczora pucujesz go i ścierasz kurze?
Witaj ! Mam nadzieję,że częściej będziesz zaglądać?
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
ell 07:11, 01 wrz 2011


Dołączył: 28 kwi 2011
Posty: 4333
ha, ha, Haniu dobre
rzeczywiście jest na ogrodowisku troszkę ogródków, gdzie nawet ściereczką nie trzeba przejeżdżać.
____________________
Ela - Ogródek na chabrowym wzgórzu
hanka_andrus 07:17, 01 wrz 2011


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Niestety,to nie jest mój ogródek.......u mnie znajdziesz wszystko,róże,nagietki,maliny i zielicho!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
jotka 07:26, 01 wrz 2011


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Rzeczywiście ogródek jak z obrazka - miło popatrzeć A już tam przebywać to czysta przyjemność
____________________
Jola - pamiętajcie o ogrodach ... ogrodoweimpresjejolki +++ zapraszam na balkon +++ wizytówka-ogrodoweimpresjejolki http://www.ogrodowisko.pl/watek/3535-u-jotki-z-kasia-bawarska-plotki[url]
asiasz83 07:33, 01 wrz 2011

Dołączył: 08 kwi 2011
Posty: 93
Witaj nowa forumowiczko, ależ masz piękny i zadbany ogród, sami go stworzyliście czy korzystaliście z rad projektanta, powinnaś tylko dodać kilka bylinek dla ożywienia przede wszystkim żurawki. A tak wszystko jest idealne, piękny domek piękne krzewy i drzewa wszytsko ładnie zestawione. Tylko podziwiać i brać przykład.
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/544-moj-ogrod
Basiaw 07:40, 01 wrz 2011


Dołączył: 19 sie 2011
Posty: 1191
hanka_andrus napisał(a)
Niestety,to nie jest mój ogródek.......u mnie znajdziesz wszystko,róże,nagietki,maliny i zielicho!


Haniu, jakbyś o moim ogródku mówiła

Ewo, masz bardzo ładny ogród, teraz tylko leżaczek, gazetka i cieszyć się efektami wykonanej pracy.
Tak jak piszą dziewczyny, mozna kolorków trochę dorzucić, ale jest naprawdę ładnie i tak wszystko zadbane.
Gratuluję!
____________________
Nasz mały, zielony świat
sylllwia 07:49, 01 wrz 2011


Dołączył: 08 sie 2011
Posty: 2341
Witaj na Ogrodowisko!
Ogródek bardzo mi się podoba, zadbany, dopieszczony. Wszędzie obrzeża, czyściutko, elegancko.
____________________
Sylwia - Po prostu ogród...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies