Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Magdalenka

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Magdalenka

Sebek 11:07, 11 wrz 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Zielony dach to świetna sprawa - poproszę zdjęcia przedogródka i powiedzenia gdzie ta drewutnia
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
noemi 11:15, 11 wrz 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Sebek napisał(a)

Cześć Sebek, to widziałeś mój projekt? Super. Tak miał być podest i myślę , że będzie, ale w tym sezonie nie dałam rady, oświetlenia też brakuje, ale będzie. Cieszę się , że trawka ma się dobrze.


To chyba był tylko taki wstępny rysunek, oryginał masz Ty

Prosze
____________________
ogród magdalenka
noemi 11:31, 11 wrz 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Sebek napisał(a)
Zielony dach to świetna sprawa - poproszę zdjęcia przedogródka i powiedzenia gdzie ta drewutnia

proszę , nie patrzcie na rośliny, wszystko będzie zmieniane... zdjęcie z marca

____________________
ogród magdalenka
Syla 11:41, 11 wrz 2011


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
noemi napisał(a)

Zielony dach to świetna sprawa - poproszę zdjęcia przedogródka i powiedzenia gdzie ta drewutnia

proszę , nie patrzcie na rośliny, wszystko będzie zmieniane... zdjęcie z marca



Witaj Magdalenko Zielony dach będzie super, ale jak to technicznie rozwiązać ??? Jakiaś duża drewniana donica specjalnie przygotowana do sadzenia roślin aby nie wymarzały zimą ....
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
noemi 11:59, 11 wrz 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Syla napisał(a)


Zielony dach to świetna sprawa - poproszę zdjęcia przedogródka i powiedzenia gdzie ta drewutnia

proszę , nie patrzcie na rośliny, wszystko będzie zmieniane... zdjęcie z marca



Witaj Magdalenko Zielony dach będzie super, ale jak to technicznie rozwiązać ??? Jakiaś duża drewniana donica specjalnie przygotowana do sadzenia roślin aby nie wymarzały zimą ....


Witaj Sylwia, jeszcze nie wiem, czytałam trochę na razie o zielonych dachach i chciałabym tam tylko same rozchodniki, które rosną w cienkiej warstwie specjalnego podłoża... jeszcze mało wiem na ten temat, ale dach drewutni jest na wysokości wzroku więc fajnie będzie.
____________________
ogród magdalenka
an_tre 12:12, 11 wrz 2011


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22375
Zaczyna być u ciebie bardzo ciekawie życzę powodzenia z projektem zielonego dachu takie rozwiązania bardzo mi się podobają
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
noemi 12:16, 11 wrz 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Bardzo dziękuje za miłe słowa. Bardzo tego potrzebowałam, parę miesięcy gościłam u Was anonimowo ale chciałam również z Wami porozmawiać podzielić się pomysłami i tym co robię.
____________________
ogród magdalenka
an_tre 12:20, 11 wrz 2011


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22375
Tak Madziu to forum jest wspaniałym miejscem, gdzie można pogadać i uzyskać wiele cennych rad, no i pooglądać wspaniałe ogrody i zmagania innych w ciężkiej a jakże pięknej pracy
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
GabiK 13:06, 11 wrz 2011

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Cześć Magda. Ale piękna zmiana.
Mamy podobne rozmiary ogródka, to będzie nam raźniej na forum.

U mnie twoja trawka też daje radę.

A co to będzie coś wyższego za żurawkami? I co to za drzewo teraz bliżej tarasu?

____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
Pwl 13:38, 11 wrz 2011


Dołączył: 03 mar 2011
Posty: 925
pięknie! witaj
____________________
paweł
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies