Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Magdalenka

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Magdalenka

bleebla 19:04, 17 wrz 2014


Dołączył: 13 sty 2013
Posty: 4757
Dużo podobnej albo tej samej trawy rośnie u mnie za płotem w chaszczach. Zapatrywałam się na nią ale bałam się, że nie rośnie w kępach i będę miała ją wszędzie. Jurto zrobię zdjęcia.

edit. Aha i jeszcze widziałam taką przed aqua parkiem i przy nowym budynku niedaleko pks. Ładnie wygląda. Od razu sobie o Tobie pomyślałam, bo szukasz niepłożącej się trawy.
buziam
____________________
Aga - Mała eLeczka
noemi 19:30, 17 wrz 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Myślę , że to trzcinnik, ale nie karl. bo ten jest niski i te kwiatostany ma takie beżowe … a może to karl ….




okej , dzieki , trzeba po szkółkach poszukać … bo jest niski i zwarty … fajnie wygląda też w doniczkach

tu gdzie jestem teraz są na każdym kroku …



i

hortensje też są

____________________
ogród magdalenka
JulkAd 20:19, 17 wrz 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
O Madzia na wyjeździe?...urlopujesz się?, czy służbowo?...fajny ten trzcinnik czy nie, ale fajny...jak znajdziesz nazwę to też poproszę, bo miałabym miejsce na froncie....szukam pomysłu na porządek od ulicy
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
martika 22:03, 17 wrz 2014


Dołączył: 26 mar 2012
Posty: 1001
Witam, podglądam Twój czarowny ogródeczek. Trawka na zdjęciu wyglada na trzcinnik, własnie zamówiłam 23 szt. Karl Foerster na przedpłocie.pozdrawiam
____________________
Marta - Przedwiośnie ogrodu - []
noemi 22:20, 17 wrz 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Tak, to trzcinnik Karl potocznie zwany Karolkiem Znalazłam na stronie miasta Gdyni , że taki był sadzony :0 zmyliło mnie to , że ten jest mały , a widziałam Karolka w szkółkach i był wyższy ode mnie … u Gosi Makul też jest dość wysoki , a mi odpowiadałby niższy .

____________________
ogród magdalenka
noemi 22:21, 17 wrz 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
JulkAd napisał(a)
O Madzia na wyjeździe?...urlopujesz się?, czy służbowo?...fajny ten trzcinnik czy nie, ale fajny...jak znajdziesz nazwę to też poproszę, bo miałabym miejsce na froncie....szukam pomysłu na porządek od ulicy


Służbowo nie … wychodzi na to , że to Karolek trzcinnik ostrokwiatowy „Karl Foerster”
____________________
ogród magdalenka
noemi 22:22, 17 wrz 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
martika napisał(a)
Witam, podglądam Twój czarowny ogródeczek. Trawka na zdjęciu wyglada na trzcinnik, własnie zamówiłam 23 szt. Karl Foerster na przedpłocie.pozdrawiam


Witaj Martuś ale będziesz miała pięknie, mnie zachwyca posadzony w takiej masie …. też planuje na przedpłociu
____________________
ogród magdalenka
JulkAd 22:33, 17 wrz 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
noemi napisał(a)


Służbowo nie … wychodzi na to , że to Karolek trzcinnik ostrokwiatowy „Karl Foerster”


A no to zapisuję koniecznie...to miłego wypoczynku
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
stychaz 08:37, 18 wrz 2014


Dołączył: 18 wrz 2011
Posty: 2468
noemi napisał(a)
Myślę , że to trzcinnik, ale nie karl. bo ten jest niski i te kwiatostany ma takie beżowe … a może to karl ….




okej , dzieki , trzeba po szkółkach poszukać … bo jest niski i zwarty … fajnie wygląda też w doniczkach

tu gdzie jestem teraz są na każdym kroku …





Madzia, zakradnij się w nocy z łopatką

Macham
____________________
Justyna - Wersja mini mini
BEATA_S 08:39, 18 wrz 2014


Dołączył: 27 maj 2011
Posty: 2123
Taaa ha ha ha ...Pewnie wszystko monitorowane Chętnych pewnie nie brakuje
____________________
Eksperymenty ogrodowe Beaty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies