Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Magdalenka

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Magdalenka

kamasja 12:01, 15 paź 2014


Dołączył: 26 cze 2014
Posty: 720
Wrocławska jesień to nie jesień-niesprawiedliwe. Ja już powycinałam hosty, begonie i inne jednoroczne, bo straszyły. Madżenka też usiłowała znaleźć jesień w ogrodzie. Zazdroszczę Wam ogromnie.
____________________
Z miłości do bukszpanów
Pszczelarnia 15:04, 15 paź 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Miskant Rotfeder to średni miskant. ALe musi wyglącdać (czyt. mieć masę, proporcję grubości do wysokości) ja bym go posadziła tak jak sadziłam 'Malepartusa' (są podobne) co 1 m.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Madzenka 21:46, 16 paź 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Madzia jest tak cieplutko, że nie obawiaj się o cebulki chyba w listopadzie też będzie można sadzić
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
noemi 19:52, 20 paź 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Konstancja30 napisał(a)


ja i moje cebule ... ja na kanapie one w pudłach ... zrobiłam przegląd i teraz obmyślałąm strategię ... co nie obmyślę to coś ją wywali w kosmos ... wczoraj Madżen ... połączyła Queen of Nigth z Aniłkami ... no i gdzieś kcem to zgapić ... szukam miejsca na łąkę niezapominajek z aniołkami ... już mam dwa ... nie fiem Madziu kiedy ten tysiak w cebulach wejdzie na rabaty


Iza, moje cebule też w pudłach jeszcze… właśnie oglądam pogodę …brrr zimno idzie , mam ostatnią szansę w tą sobotę, ma nie padać i plus 8 aaaa i mam jeszcze przedpłocie , muszę posadzić miskanty bo już je mam w doniczkach … oj bojam się , że nie dam rady

ściskam mocno !
____________________
ogród magdalenka
noemi 19:59, 20 paź 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
ela_z napisał(a)
Super


Ela, teraz mi się przypomniało … przepraszam , zmierzę rabatkę !
____________________
ogród magdalenka
noemi 20:01, 20 paź 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
nicol21 napisał(a)


Uwielbiam takie kolory, gdy niebo ciemne, słonko świeci mocno... super!
A i te krzesełka jak takie 2 słoneczka tam są
widzę, że sąsiad też postawił na duże, zielone coś.


Sąsiad postawił na wierzby rosną jak szalone, takie warunki a kolorki takie też lubię
____________________
ogród magdalenka
noemi 20:06, 20 paź 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
kamasja napisał(a)
Wrocławska jesień to nie jesień-niesprawiedliwe. Ja już powycinałam hosty, begonie i inne jednoroczne, bo straszyły. Madżenka też usiłowała znaleźć jesień w ogrodzie. Zazdroszczę Wam ogromnie.


Jest pięknie W tym roku jesień mi się podoba ! Pozdrawiam
____________________
ogród magdalenka
noemi 20:08, 20 paź 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Pszczelarnia napisał(a)
Miskant Rotfeder to średni miskant. ALe musi wyglącdać (czyt. mieć masę, proporcję grubości do wysokości) ja bym go posadziła tak jak sadziłam 'Malepartusa' (są podobne) co 1 m.


Dziękuję Pszczółko , tak zrobię, posadzę co 1 metr Daj znać , jak będziesz we Wrocławiu w naszych rewirach , wiesz gdzie …..
____________________
ogród magdalenka
noemi 20:10, 20 paź 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Marzena2007 napisał(a)
Madzia jest tak cieplutko, że nie obawiaj się o cebulki chyba w listopadzie też będzie można sadzić


Marzenko, chyba mnie dopadnie listopad … a tak serio , to w tą sobotę muszę posadzić , bo coraz zimniejszą pogodę zapowiadają … brrrrr….

____________________
ogród magdalenka
Madzenka 20:22, 20 paź 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Madzia ja się czaję jeszcze na listopadowe wyprzedaźe. Już mi zostało tylko z 50 do posadzenia a marzy mi się jeszcze łan krokusów w żwirku...
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies