Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Magdalenka

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Magdalenka

malgorzata_s 15:33, 01 mar 2015


Dołączył: 01 wrz 2014
Posty: 2082
Dzięki za wklejenie tych zdjęć, też planuję sadzić graby ale patrząc jak duże rosną, to trochę się boję, że zdominują mój mikro ogród
____________________
Gosia-Ogródek, w którym klon osłupiał
gierczusia 21:21, 01 mar 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Ja ogólnie to za zimą raczej nieee przepadam .. Ale u Ciebie to nawet zimą jest pięknie .. Pozdrowionka
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Wieloszka 12:51, 02 mar 2015


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
No i doczytałam Marzenkową relację z ciachania grabów - dobrze, że przekopiowałaś, bo u Niej w wątku zginęło Moich nie cięłam, a może powinnam...? Nie za późno już? Jak cięłaś, to nie płakały?
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
MissJellyfish 13:36, 03 mar 2015


Dołączył: 21 lut 2015
Posty: 73
Aaaa! Jak ja kocham takie male i sliczne ogrodki Sama taki wlasnie chce miec Nie wiedzialam, ze jest tu takich wiecej! Strasznie sie ciesze. Na ktorej stronie znajde bardziej aktualne zdjecia? (Na razie nie mam czasu nadgonic wszystkich stron )
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Miniaturowa miejska oaza Ani
Madzenka 15:53, 07 mar 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Madzia ja czekam na narcyzy w czarnej donicy fotki BENDOM ?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Monic 18:42, 07 mar 2015


Dołączył: 24 lip 2011
Posty: 1764
Ależ piękny ten Twój ogród!
____________________
mój ogród Monika
nicol21 19:24, 07 mar 2015


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10277
i jak tam? zdjęcia sommm?
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
stychaz 19:35, 07 mar 2015


Dołączył: 18 wrz 2011
Posty: 2468
O zdjęcia się uprasza
____________________
Justyna - Wersja mini mini
bleebla 22:36, 07 mar 2015


Dołączył: 13 sty 2013
Posty: 4757
Madzia, zobaczysz do mojego wątku, jako ekspert od opuchlaków? Chyba jajka w ciemiernikach mam.
____________________
Aga - Mała eLeczka
noemi 08:19, 08 mar 2015


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
malgorzata_s napisał(a)
Dzięki za wklejenie tych zdjęć, też planuję sadzić graby ale patrząc jak duże rosną, to trochę się boję, że zdominują mój mikro ogród


Można je ciąć radykalnie , planuję ich więcej w ogrodzie i od zeszłego roku dopiero poczułam co to znaczy mieć drzewa w ogrodzie , nawet w mikro ! warto , uwierz mi
Justyna (wersja mini mini ) posadziła umbrelki na 30 m2 i to nie w ilości 1 szt!

Warto mieć drzewa odmianowe właśnie w małym ogrodzie. POLECAM

gierczusia napisał(a)
Ja ogólnie to za zimą raczej nieee przepadam .. Ale u Ciebie to nawet zimą jest pięknie .. Pozdrowionka


Pozdrawiam Eluś

Wieloszka napisał(a)
No i doczytałam Marzenkową relację z ciachania grabów - dobrze, że przekopiowałaś, bo u Niej w wątku zginęło Moich nie cięłam, a może powinnam...? Nie za późno już? Jak cięłaś, to nie płakały?


Aga , przycięłam im końcówki i nie płakały

MissJellyfish napisał(a)
Aaaa! Jak ja kocham takie male i sliczne ogrodki Sama taki wlasnie chce miec Nie wiedzialam, ze jest tu takich wiecej! Strasznie sie ciesze. Na ktorej stronie znajde bardziej aktualne zdjecia? (Na razie nie mam czasu nadgonic wszystkich stron )
Pozdrawiam serdecznie


Witaj

Bardzo dziękuję za miłe słowa trochę zaniedbałam wątek i fotek jak na lekarstwo , postaram się uzupełnić.
Teraz ogródek mało atrakcyjny , wczoraj wycięłam trawy i jest pusto , ale na szczęście to etap przejściowy


____________________
ogród magdalenka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies