Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Magdalenka

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Magdalenka

Joanka 22:16, 13 paź 2011


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
W pracy
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
noemi 22:19, 13 paź 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Hi, hi... bo to bardzo urocze określenie...też je lubię
____________________
ogród magdalenka
Domi 07:39, 19 paź 2011


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
Witaj Noemi, bardzo ładnie zaaranżowany ogródek. Mnie u Ciebie w lewym rogu działki pasowałoby jakieś liściaste drzewko formowane. Co tam planujesz wsadzić?
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
profus 10:03, 19 paź 2011

Dołączył: 16 wrz 2011
Posty: 139
Bardzo fajny ogródek. Muszę wziąć przykład jak należy ograniczać gatunki roślin. Niby to takie proste a ja zawsze .... a może jeszcze to ... i to .... i,i tamto też.
Pozdrawiam.
____________________
Rafał - ogrodek amatora - kiedyś może będzie
marzena 10:10, 19 paź 2011


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
Witaj Noemi ,
bardzo podoba mi się Twój ogródek, wszystko pięknie wykonane, ze smakiem urządzone
nieraz patrząc na takie w sumie niewielkie przestrzenie, myślę sobie, ze byłoby świetnie mieć taką powierzchnię, urządzić ją tak jak Ty, pięknie i nie 'szarpać się' z 'hektarami'
____________________
marzena O....!
noemi 12:48, 20 paź 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Domi napisał(a)
Witaj Noemi, bardzo ładnie zaaranżowany ogródek. Mnie u Ciebie w lewym rogu działki pasowałoby jakieś liściaste drzewko formowane. Co tam planujesz wsadzić?


Witaj, bardzo dziękuję za wizytę W lewym rogu działki jest zaplanowane drzewo, tylko u mnie trudne warunki, bo wody gruntowe są b.wysoko i drzewa giną, co obserwuję u sąsiadów ...drugi sezon trzyma się katalpa Nana, może ją posadzę... ale to dopiero na wiosnę Ciągle też myślę o Hortensji Limelight w tym miejscu , tak ze dwie do jednego dołka albo więcej ?? Jest to miejsce widoczne z domu , to by był piękny widok Co Wy na to ??
____________________
ogród magdalenka
GabiK 12:53, 20 paź 2011

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
A może hortensja na pniu? Będziesz miała i piękne kwiaty i drzewko. A pod nią druga zwykła.
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
noemi 12:53, 20 paź 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
profus napisał(a)
Bardzo fajny ogródek. Muszę wziąć przykład jak należy ograniczać gatunki roślin. Niby to takie proste a ja zawsze .... a może jeszcze to ... i to .... i,i tamto też.
Pozdrawiam.


Bardzo dziękuje To fakt, że jest to pokusa straszna....czasami mi smutno, jak jestem w jakiejś szkółce , że nie mogę kupić tego czy tamtego , bo gdzie to posadzę

pozdrawiam Cię serdecznie i zapraszam do mnie
____________________
ogród magdalenka
Gardenarium 12:55, 20 paź 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
No to daję Ci już sposób - DONICE
Posadź w donicach i ciesz się ulubionymi roślinami jak ja
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
noemi 12:56, 20 paź 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
GabiK napisał(a)
A może hortensja na pniu? Będziesz miała i piękne kwiaty i drzewko. A pod nią druga zwykła.


Cześć Urlopowiczko Zazdroszczę Ci , bo ja jeszcze na wakacjach nie byłam, dopiero przede mną, a takie wyjazdy spontaniczne są najfajniejsze

Co do hortensji na pniu to masz dobry pomysł.... marzy mi się tam taką ogromna kępa ...
____________________
ogród magdalenka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies