Gdzie jesteś » Forum » Woda w ogrodzie » Basen lub staw kąpielowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Basen lub staw kąpielowy

Gardenarium 12:59, 31 mar 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Absurd, to fakt. No i można rozbić głowę, o estetyce nie wspomnę.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
novitus10 23:03, 31 mar 2015

Dołączył: 27 lut 2015
Posty: 12
Hmmm... MMaja i pieknabestia - założenie konta dzisiaj, po jednym poście z dzisiaj i oba z reklamą firmy...
Mmaja rano dodała post o innej treści, edytowała o 20:50, a o 20:54 post z reklamą dodała pieknabestia... No i szukaj na forach prawdziwych opinii o firmach
Pozdrawiam!
____________________
novitus10
Kac_per 19:33, 06 kwi 2015

Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 8
Gardenarium napisał(a)
Absurd, to fakt. No i można rozbić głowę, o estetyce nie wspomnę.


Pisząc wkomponuje w ogród myślałem o czymś takim:



Basen w takiej formie wydaje mi sie bezpieczny dla dzieci. Dziecko przez przypadek do niego nie wpadnie.
Gardenarium 20:02, 06 kwi 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Myślę, że ten rysunek nie ratuje sytuacji, poza tym basen wypadł nieproporcjonalnie duży, połowa domu, a dom przecież nie ma 4-5 metrów szerokości tylko więcej.

Basen to nie tylko niecka z wodą, przecież woda nie ma się okazać zieloną zupą, a czystą wodą, do której każdy będzie chciał wejść, Jak więc w kręgu betonowym o średnicy 2 metry rozwiążesz sprawę pływania i czystej wody?

Pewnych pomysłów z natury niedorzecznych po prostu nie da się zastosować, nawet jeśli ładnie wyszły na zdjęciu
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
jullo 21:04, 15 kwi 2015

Dołączył: 17 mar 2015
Posty: 3
Każdy ma swój gust
Gardenarium 21:08, 15 kwi 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Nie o gust chodzi a o ideę stawu, zbiornika do kąpieli. W zielonej, mętnej i cuchnącej zupie nie bardzo da się kąpać, chyba że lubisz. Gust nie ma tu nic do rzeczy.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
novitus10 08:27, 16 kwi 2015

Dołączył: 27 lut 2015
Posty: 12
Kac_per napisał(a)


Pisząc wkomponuje w ogród myślałem o czymś takim:



Basen w takiej formie wydaje mi sie bezpieczny dla dzieci. Dziecko przez przypadek do niego nie wpadnie.



Twoim zdaniem kilka roślin dookoła załatwia sprawę estetyki?

Nie znamy Cię, więc nie mamy potrzeby źle Ci doradzać z "zazdrości"

Nie trać na to pieniędzy. To dalej będzie kawał betonu w Twoim ogrodzie i kilka roślin tego nie zmieni.

A co do bezpieczeństwa dzieci to również nie wydaje mi się, że jest to do końca bezpieczne. Dzieci faktycznie mają utrudnione wejście z racji wysokości zbiornika, ale to działa też w drugą stronę. Bo jeśli dziecko już wpadnie? Może się okazać, że nie będzie umiało się wydostać...

Jeżeli narazie nie dysponujesz większym budżetem to lepiej sobie odpuść, a spróbuj zaoszczędzić na prawdziwy, bezpieczny basen
____________________
novitus10
Gardenarium 08:34, 16 kwi 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
To wszystko jest niedorzeczne i nie ma tutaj żadnego sensu po prostu. To jakbyś specjalnie drążył ten temat i nie chciał się przyznać do oczywistej pomyłki.

Betonowy krąg jest ustawiony zupełnie przypadkowo.





____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Kac_per 00:22, 19 kwi 2015

Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 8
Szukam rozwiązań nie upieram się, że tam musi być. Rysunek poglądowy bez szczegółów.
violinek 16:59, 01 maj 2015


Dołączył: 18 lut 2015
Posty: 240
Moi sasiedzi na dzialce mieli taki betonowy "basen "przy pompie ...woda byla za kazdym razem okrutnie zimna ...nawet po 2 dniach odstania przy wysokiej temp. nagrzewala sie tylko powierzchnia ..ostatecznie zamiast sie pluskac chlodzili piwo
____________________
Bylo fatalnie , jest dobrze a bedzie ...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies