Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe skarby

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe skarby

Betka 09:11, 12 mar 2013


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
Dzisiaj jak się obudziłam to taki widok zastałam za okna

____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
Bogdzia 17:14, 12 mar 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Takie widoki mi sie marzą , mogłyby byc co rano. Śliczne sarenki i te trawy malowniczo wyglądają , piękne obrazki.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 17:17, 12 mar 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Popatrzyłam jeszcze na rów z wodą , az mnie ręce świerzbią zeby go miejscami poszerzyc, ale Ty mnie nie słuchaj bo na projektowaniu sie nie znam. Piekne miejsce masz.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
an_tre 18:15, 12 mar 2013


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22377
Powtórzę za Bożenką, masz piękne miejsce i ten rów z wodą, można pomarzyć jak tam będzie pięknie latem
Pozdrawiam Beatko
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
zaczarowanaa 18:22, 12 mar 2013


Dołączył: 19 maj 2012
Posty: 1168
Witaj, ja tez cieszylam sie z takiego widoku sarenek ale do czasu..... teraz zaczynam przeklinac, mam wszystkie tuje , magnolie i forsycje i wiele innych krzewow zjedzonych przez bestie)
____________________
agnieszka -norweski ogrodek
Kasiek 18:24, 12 mar 2013


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Witaj Betko , i ja bede Cie podgladac bo fajnie sie zaczyna a i ile mozliwosci I potwierdze slowa naszej Bogdzi- tez bym poszerzyla,zrobila zatoczke, ale tez mnie nie sluchaj bom laik ,ale wyobrazni nie brak Pieknie juz masz,mozliwosci ogromne ,natura dala Ci piekny prezent.Pozdrawiam cieplutko
____________________
Bawarka
Betka 18:38, 12 mar 2013


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
Dzięki za odwiedzinki
Bogdziu niestety codziennie nie mam takich widoków ale często. Ja też nie mogę się doczekać aż wiosna będzie i zacznę roślinki sadzić no ale póki co to muszę teren przygotować

Witaj an_tre cieszę się że podoba ci się moje miejsce, mam nadzieję że wyjdzie mi coś ładnego ale w projektowaniu to nie jestem mocna więc co będzie to będzie
Witaj zaczarowanaa na razie cieszę się z takich widoków nie przeszkadza ją mi sarny bo jakoś nie wchodzą mi na działkę (nie ma na nie nic ładnego ani smacznego to może przez to ) działka będzie ogrodzona jeszcze tej wiosny więc jestem dobrej myśli
Pozdrawiam jutro pokażę wam jakie mam sadzoneczki pelargonii z nasion



____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
an_tre 18:50, 12 mar 2013


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22377
Beatko okazywałaś go wcześniej już wtedy mnie zauroczył i mówiłam do M, że można tam super ogród wyczarować, a jak powstanie kaskada... widziałam podpowiedzi Danusi i innych forumowiczów, masz dużo dobrych propozycji na zagospodarowanie tego terenu
Ogrom pracy przed tobą ale warto
życzę powodzenia
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
KasiaWB 18:55, 12 mar 2013


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Cześć Betka witaj na Ogrodowisku pięknie się zapowiada Twój ogród będę zaglądać do krajanki
Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
AgnieszkaW 19:19, 12 mar 2013

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Zaglądam tutaj co jakiś czas i co widzę? Strumyk pięknie już widoczny, krzaczory usunięte, od razu inaczej wygląda. Pozdrawiam serdecznie również z zimowego jak u Ciebie krajobrazu.
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies