Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe skarby

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe skarby

zawitka 19:29, 12 mar 2013


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14003
Witaj Betko strumyczek wypiękniał, pochodziłam sobie - masz fajna działkę no i swoja woda Pozdrawiam czekamy wiosny ,ale będzie się działo
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Betka 19:31, 12 mar 2013


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
an_tre napisał(a)
Beatko okazywałaś go wcześniej już wtedy mnie zauroczył i mówiłam do M, że można tam super ogród wyczarować, a jak powstanie kaskada... widziałam podpowiedzi Danusi i innych forumowiczów, masz dużo dobrych propozycji na zagospodarowanie tego terenu
Ogrom pracy przed tobą ale warto
życzę powodzenia

Dziękuję Propozycje są bardzo ciekawe i na pewno będę brał z nich przykład jak umiem.Ogrom pracy faktycznie będzie..... jakoś dam radę mężulek mnie wspiera
____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
Betka 19:42, 12 mar 2013


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
Witam Was!
Kasiek KasiaWB AgnieszkaW Bardzo się cieszę że jesteście zemną. Myślę że jak wiosna przyjdzie to i zapał mój się zwiększy pomimo że i tak jest wielki Pole do popisu mam tylko jak tu sprostać .... czytam dużo i notuję jak maniak ogrodowy hihihi
Nie wiem czy warto robić jakieś zatoczki z tego względu że czasem jest brak wody ( rzadko ale się zdarza) ale od kaskad to mnie nikt nie powstrzyma małe spiętrzenia wody muszą być
____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
Betka 19:44, 12 mar 2013


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
zawitka napisał(a)
Witaj Betko strumyczek wypiękniał, pochodziłam sobie - masz fajna działkę no i swoja woda Pozdrawiam czekamy wiosny ,ale będzie się działo

Witam i Ciebie w moim kąciku. Miło że ci się podoba strumyk ......no a wiosna jak przyjdzie to aż się boję już to widzę jak "latam jak szalona"
____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
aneta230972 19:47, 12 mar 2013


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 831
Witaj Beatko. Wpadam z rewizytą. Ależ jesteś szczęściarą z tym strumykiem. Ludziska głowią się i trudzą nad jakąś wodą w ogrodzie a Ty proszę .... Super będzie. Moje maluchy za takie sarenkowe widoczki z okna dużo by dały buziaków .
____________________
Aneta - Pustynia, która będzie kiedyś ogrodem
Betka 20:28, 12 mar 2013


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
aneta230972 Witam Faktycznie cieszę się że mam ten strumyk. Sporo ludzi w moim otoczeniu nie widzi nic ciekawego w tej wodzie ale ja bardzo lubię szum wody Mam nadzieję że stworzę taki mój zakątek o którym marzę Cieszę się że założyłam ten wątek .
Moje dzieciaki stały w oknie i.... patrzyły i...... patrzyły Lubię takie "dzikie "widoki
____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
Betka 09:02, 13 mar 2013


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
Dzisiaj nie mam nowych zdjęć sarenek... ale za to przedstawię Wam moją mini produkcję pelargonii którą wysiałam z nasion pierwszy raz je siałam , zazwyczaj kupuję piękne i gotowe a w tym roku jakoś chciałam sama wyhodować.Nasion było 10 w paczce ale różowych zeszło tylko 4szt zato łososiowych więcej



____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
Betka 09:11, 13 mar 2013


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
Miałam też pelargonię z zeszłego roku narobiłam sadzonek no i wygląda to tak Nie ma ich za dużo ale mi wystarczy



W szewca znalazłam 2 albo 3 letnie nasionka łubinu też posiałam ku mojemu zaskoczeniu zeszły i to szybko



____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
Ewa4 10:31, 13 mar 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
No prosze pelargonia z siewu jaka ładna ja chciałam kupić siew ale w ogrodniczym mi odradzili że słabo się udaje itd.i zrezygnowałam a sadzonki na ok.20 przyjeło mi się 6 chyba za bardzo chciałam je mnieć teraz już tylko zraszam moje roślinki żeby nie przedobrzyć ale kolekcja sadzonek imponująca a tak sobie myślę że przy tym strumyku fajnie by wyglądała wierzba płacząca i latem skryc się w jej cieniu i patrzeć na strumyk porośnięty po brzegi kwiatkami ale ja to laik w tych sprawach projektowych więc nie patrz na to tak jakoś się rozmarzyłam Pozdrawiam
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
Betka 10:53, 13 mar 2013


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
Ewa4 napisał(a)
No prosze pelargonia z siewu jaka ładna ja chciałam kupić siew ale w ogrodniczym mi odradzili że słabo się udaje itd.i zrezygnowałam a sadzonki na ok.20 przyjeło mi się 6 chyba za bardzo chciałam je mnieć teraz już tylko zraszam moje roślinki żeby nie przedobrzyć ale kolekcja sadzonek imponująca a tak sobie myślę że przy tym strumyku fajnie by wyglądała wierzba płacząca i latem skryc się w jej cieniu i patrzeć na strumyk porośnięty po brzegi kwiatkami ale ja to laik w tych sprawach projektowych więc nie patrz na to tak jakoś się rozmarzyłam Pozdrawiam


Witaj Ewa4 W tym roku kupiłam nasiona bo po prostu były tanie ok 1,50 więc pomyślałam że spróbuję Zeszły jak widać na zdjęciu jedne lepiej a drugi gorzej. Zaszczepki pelargonii obtoczyłam w ukorzeniaczu i wsadziłam do ziemi dobrze ugniotłam przy łodydze no i na tyle co posadziłam to jedna mi się nie przyjęła Kiedyś zawsze zaszczepki wsadzałam w wodę i czekałam aż będę miały korzenie długo to trwało. Ten sposób "bezpośredni do ziemi" o wiele lepszy
Podpowiadaj mi jak coś Ci przyjdzie do głowy czasem pomysłów mi brak więc każda uwaga jest dla mnie ważna Wierzba dobry pomysł!
Pozdrawiam
____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies