Gdzie jesteś » Forum » Ochrona przed chorobami i szkodnikami » Choroby i szkodniki storczyków, storczyki

Pokaż wątki Pokaż posty

Choroby i szkodniki storczyków, storczyki

Gardenarium 20:47, 14 kwi 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Nexiss napisał(a)
Witam
Mam problem. Dziecko dziś porodzieralo liście mojego storczyka. Wystarczyła chwila. Mój storczyka wygląda aktualnie tak a mi się chce płakać. Juz tak ładnie zaczal rozwijać paczki, po ostatnim jak jeszcze nierozwiniete poodpadaly.
Storczyk aktualnie kwitnie.
Nie wiem co teraz mam z nim zrobić. Czy przeżyje? Co zrobić z tymi liśćmi (wszystkie tak wyglądają). Doradzcie proszę.


Pokaż zdjęcia jak to wygląda.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
ANNAWOJTEK 19:45, 24 maj 2021

Dołączył: 24 maj 2021
Posty: 1
Witam. Co to za choroba na storczykach i jak jej zaradzić?
Joanna87 20:28, 19 lut 2022

Dołączył: 19 lut 2022
Posty: 1
Witam, czy ktoś byłby w stanie pomóc co to za robaki? Storczyki kwitną ale zaatakowane przez nie po paru dniach usychają. Jak się tego pozbyć? Z góry dziękuję za pomoc.
Gardenarium 16:01, 20 lut 2022


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Moim zdaniem przędziorki, albo wełnowce.O metody zwalczania pytaj w specjlaistycznych sklepach sprzedających środki chem. teraz nie wiadomo, co jest dozwolone.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 16:01, 20 lut 2022


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Zobacz zdjęcia szkodników i porównaj ze swoimi.

zdjęcia
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies