Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moje małe królestwo

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje małe królestwo

olga80 10:14, 14 sie 2015


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
Witam.

Ogrodowisko podcztuję od 3 tygoni i jestem zachwycona tym co potraficie wyczarować z kawałka ziemi. Ja mam ogród od 7 lat, ale wcześniej jakoś nie rozmyślałam co gdzie jaki i dla czego. Dopiero w zeszłym roku tak jakoś narodziła się we mnie prawdziwa ogrodnicza miłość iod tego czasu zaczu zaczęłam rozmyślać nad projektowaniem rabat a nie nad przypadkowym nasadzeniem. Mam nadzieje, że nauczę się komponować roslinki by wyglądały efektownie i trochę podpatrzę jak robcie to Wy i liczę na podpowiedzi z waszej strony. W chwili obecnej na tapecie jest rabata od wjazdu, dość trudna ze wzgędu na bliskość świerków, przeciagi oraz nowego lokatora (pieska, którego znalazłam przy szosie, pewnie komuś przeszkadzał i się go pozbył, który wbiega oczywiście na rabatę. Muszę ją obfotografowwać i pokazać abyście mi doradziły co tam dać dodam, że rabata ma być żwirkowa.
____________________
Teresa Moje małe królestwo
Karol99 10:24, 14 sie 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Witaj. Na pewno znajdziesz tu dla siebie inspiracje i podpowiedzi ze strony forumowiczów.
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
Iwk4 10:38, 14 sie 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Witaj Olga. Zauważyłam, że dwa razy założyłaś wątek. Zdecyduj się, który tytuł chcesz prowadzić. Pomogę ci zrobić link w podpisie do twojego wątku. Obecnie jest on niewidoczny, tak jak należy.
Czekam na kilka zdjęć twojego małego królestwa.
Pozdrawiam.
____________________
Ogródek Iwony II
olga80 10:53, 14 sie 2015


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
Iwk4 napisał(a)
Witaj Olga. Zauważyłam, że dwa razy założyłaś wątek. Zdecyduj się, który tytuł chcesz prowadzić. Pomogę ci zrobić link w podpisie do twojego wątku. Obecnie jest on niewidoczny, tak jak należy.
Czekam na kilka zdjęć twojego małego królestwa.
Pozdrawiam.




Zostanę na tym i z góry dziękuję za pomoc, teraz musze zmykać na 12 mam spotkanie ale po południ cyknę zdjecia i powstawiam
____________________
Teresa Moje małe królestwo
Iwk4 15:40, 14 sie 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Olgo, to jest twój link do wątku. Skopiuj to:

Moje małe królestwo



Wejdź w prawym górnym rogu w Mój profil / Edytuj profil /

Edytuj mój post i skopiuj

od [url= do [/url] .

Wklej kopię w miejsce Podpis i zapisz zmiany.
Powinien uaktywnić się link w podpisie do twojego wątku. Powodzenia
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 15:42, 14 sie 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
W sprawie twojego drugiego wątku musisz się zwrócić do admina, aby go usunął

http://www.ogrodowisko.pl/users/ronin
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 15:45, 14 sie 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Olga, skopiuj drugą i trzecią linijkę mojego posta
Czekam
____________________
Ogródek Iwony II
olga80 15:51, 14 sie 2015


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
zrobiłam jak kazałaś mam nadziejęże wszystko bedzie ok, do admina się zgłoszę, i porobię kilka zdjęć świerzych teraz mogę pochwalić się taka piękną różną

i ona musi zostać na rabacie, którą chcę przerobić pięknie wita gościu, obecnie szykuje się do powtórnego kwitnięcia , w zeszłym roku zrobiłam też rabatę z różaneczników białej trzmieliny się pozbyła juz, myślę, że musze zrobić im jakieś ciekawe tło
____________________
Teresa Moje małe królestwo
Iwk4 15:54, 14 sie 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
olga80 napisał(a)
Teraz mogę pochwalić się taka piękną różą



Śliczna ta czerwona róża. Znasz jej nazwę?
To jest róża pnąca? Jak masz ją długo?
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 15:58, 14 sie 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Olga, musisz skopiować cały ten link z mojego górnego posta z instrukcją:



Brawo, udało się
Jest jeszcze jedna rzecz techniczna. Jak piszesz posta i wklejasz zdjęcia, to zdjęcie poprzedź klikając "enter', wtedy pojawi się drugiej linijce i nie rozstrzeli ci tekstu.
____________________
Ogródek Iwony II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies