Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - sezon 2016-2022

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - sezon 2016-2022

Milka 08:21, 13 mar 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
danuta_szwajcer napisał(a)
Polecam LOUISE ODIER jeżeli jej nie masz Ma wszystko to co szukasz A tą szkółkę znasz mogę spokojnie u nich zamawiac? Bo jeszcze bym cos dokupiła. Pozdrawiam


Danusiu dzieki, to kupuje, bo juz luki gotowe do sadzenia, nie wiem kiedy mi te powojniki przyślą, na razie cisza.
A jak polecasz, to jestem spokojna, buziak
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
zbigniew_gazda 08:41, 13 mar 2016


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11137
U nas nie pada ale wiszą chmury niziutko. Czytam o planach różanych i życzę Irenko dobrego wyboru. Odkąd zacząłem je dokarmiać gnojówką z pokrzywy, wrotyczy i skrzypu ich zdrowotność i kwitnienie bardzo się poprawiły. Odmiana odmianą ale jedzonko dla nich też ważne i kto wie czy nie decydujące.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Milka 08:50, 13 mar 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Masz racje Zbysiu. Bede to samo robic, tylko pokrzyw u mnie nie ma, chyba po okolicy bede latac i zbierac. Rok temu mialam i podlewalam, potem oprysk robilam z wody i czosnku i jakos bez chorob bylo. Jednak odmiana wazna, mam 4 roze, ktore mimo stosowania wszystkiego, ciągle chore i z kwitnieniem kipepsko, chyba je wywale i cos innego wsadze, ile mozna czekac, szkoda bo ladny kwiat i zapach, pozdrawiam
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
zbigniew_gazda 08:57, 13 mar 2016


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11137
Ha ha Irenko też mam 3 róże do wywalenia. Rosną na wysokość do polowy okna czyli 2 m murowane a na końcu sterczy jeden kwiatek i to dopiero we wrześniu. Mam pod bokiem stoisko z różami, jak już jest duzy wybór to idę z pieskiem i aparatem. Robię fotki
i patrzę do netu na opis. Już tak kilka kupiłem.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
yolka 09:10, 13 mar 2016


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Kolorami nowy wątek malowany Miłej niedzieli i więcej ciepła życzę
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Milka 09:12, 13 mar 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
zbigniew_gazda napisał(a)
Ha ha Irenko też mam 3 róże do wywalenia. Rosną na wysokość do polowy okna czyli 2 m murowane a na końcu sterczy jeden kwiatek i to dopiero we wrześniu. Mam pod bokiem stoisko z różami, jak już jest duzy wybór to idę z pieskiem i aparatem. Robię fotki
i patrzę do netu na opis. Już tak kilka kupiłem.

Taka koniecznie wywalaj, jednak roza to ma byc roza. Dobry patent masz Zbysiu
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 09:13, 13 mar 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
yolka napisał(a)
Kolorami nowy wątek malowany Miłej niedzieli i więcej ciepła życzę

Wzajemnie Jolu, zaraz jade po kwiatki, tylko maz z zastrzyku wroci i jazda
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
yolka 09:25, 13 mar 2016


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Milka napisał(a)

Wzajemnie Jolu, zaraz jade po kwiatki, tylko maz z zastrzyku wroci i jazda

O!!! bidnego d..ka zaboli, no chyba, że w żyłę
Udanych zakupów, pochwal się jak wrócisz

Czy naparstnica może zmarznąć, u mnie nie ciekawie wygląda, a mam (lub miałam) tylko dwie malutkie, w ub. r. miały po jednym kwiatostanie.
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
hanka_andrus 10:09, 13 mar 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
No to polujemy razem Irenko na tę dziwną wiosnę. Raz deszcz, innym razem słońce, a kiedy indziej chłodem zawiewa.
Trzeba rękę na grabiach trzymać, i polować na rzadkie godziny możliwej pogody. Miłej niedzieli!

U mnie dziś bez deszczu, ale tylko 2 w plusie, brrrr
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Mala_Mi 10:44, 13 mar 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Milka napisał(a)
Ewciu dzięki
Ciekawe, jaki ten rok będzie, bo wiosna nas nie rozpieszcza, ale stale padać nie będzie
to kwiatuchy
obłędnie pachnąca piwonia


To Festiva Maxima ewentualnie Boule de Neige, ale obstawiam tę pierwszą
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies