Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - sezon 2016-2022

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - sezon 2016-2022

Milka 21:29, 17 lis 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
wiunia napisał(a)
Nie znikaj więcej na tak długo

Czasami się nie da
A na forum tyle osób, zawsze coś się dzieje i to jest piękne
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 21:30, 17 lis 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
yolka napisał(a)
Miłko, miło mi bardzo że jesteś

Jola aż dziwne, że bez jakiegoś kawału, tyś taka radosna kobieta z wyśmienitym poczuciem humoru
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 21:32, 17 lis 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
an_tre napisał(a)
Miło cię tu widzieć rudbekie od szefowej piękniste

Ania, a wiesz, że to mydełko ciągle w użyciu i chyba jeszcze długo, a używane codziennie...zawsze myślę wtedy o tobie
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 21:33, 17 lis 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
MonikA napisał(a)
Fajnie, że jesteś

No fajnie, cały czas lubię Was i forum, to się nie zmienia, ale życie....
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
an_tre 21:41, 17 lis 2018


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22377
Milka napisał(a)

Ania, a wiesz, że to mydełko ciągle w użyciu i chyba jeszcze długo, a używane codziennie...zawsze myślę wtedy o tobie
No popatrz a ja nie wiedziałam, że ono zaczarowane
...a ja często wspominam masze expresowe spotkania w podróży, jest chociaż temat do wspomnień
pozdrawiam
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Milka 21:46, 17 lis 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
ElzbietaFranka napisał(a)





Milus tez w tym roku przycinalam brzozy bardzo wyrosly. W przyszlym roku trzeba by bylo juz podnosnik z koszem zamowic, a nie ma jak wjechac.
Mialam takich 2 sprawnych chlopakow i po przycinali. Mjelilam w rozdrabniarce przez 3 dni. Wrzucilam do kompostu. Czesc zostawilam na podsypke.
Lisci tez duzo tez dalam do kompostu zmieszalsm z trawa.

Milus czy to dalie takie piekne poznaje po liscisch, bo piszesz o rudbekiach moze zle zrozumialam.
Jaka nazwa tej dalii/rudbekii bardzo ladna.

Na wiosne wg wskazan hakome posadze i bede podlewala, chociaz moje sa podlewane nie wiem dlaczego tak powoli rosna. Zienie im miejsce i bede podlewac.

A co to za drzewo to dab? Taki ogromniasty. Nie podcinsliscie od dolu i takie sa efekty. Roboty od groma z tymi przycinkami.

Pozdrawiam

Ela, brzozy sadziłam na początku, 98r., 30 szt,. wszystkie padły i ...nie wiem czemu, a dziś, dzięki bogu.
Dalia na fotce razem z rudbekią, dalia z Niemiec, oj cała historia z nią, a rudbekia to Cherry Brandy, lub jakoś takoś... dalia Bishop of Uandaff.
Drzewo chyba nadal nie wiem jakie, chyba wiąz...ogromne, nie moje.
Buź
ale piękne i absolutnie nie chcę się go pozbyć
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 21:50, 17 lis 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
an_tre napisał(a)
No popatrz a ja nie wiedziałam, że ono zaczarowane
...a ja często wspominam masze expresowe spotkania w podróży, jest chociaż temat do wspomnień
pozdrawiam

Ania, było..2x szybko
trzeci na spokojnie
tu walczy ekipa
oby dokończyła, tak im śrubę dokręciłam, że..
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
an_tre 21:54, 17 lis 2018


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22377
Milka napisał(a)

Ania, było..2x szybko
trzeci na spokojnie
tu walczy ekipa
oby dokończyła, tak im śrubę dokręciłam, że..
Oglądałam walkę z konarami na fb, jestem pod wrażeniem, ale widzę, że musisz ingerować jak to u nas
Ciekawe czy trzeci raz będzie, na razie się nie zanosi
pożyjemy...
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
yolka 22:55, 17 lis 2018


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Milka napisał(a)

Jola aż dziwne, że bez jakiegoś kawału, tyś taka radosna kobieta z wyśmienitym poczuciem humoru

Pamiętasz, to miłe
Mówisz - masz
10.11.2018 r. - boję się latania samolotem (fobia wręcz). Koleżanka tłumaczyła, że latanie to najbardziej bezpieczny sposób podróżowania i takie tam, że jak będę szła chodnikiem to cegła może spaść mi na głowę... Tego samego dnia po południu poszłam do sąsiadki, odsuwałam zasówę w bramie, a ta zwolniona z więzi puknęła mnie w głowę (właściwie pier....ęła) . Rana niewielka, krwi jak z kaczki...,jestem zaszczepiona anatoksyną p/tężcową i zastanawiam się co w związku z tym mi grozi, dzieciom autyzm a starcom jakieś pewnie neurodegeneracyjne.... Chyba wiem co piszę? (jeszcze)
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
sylwia_slomc... 09:28, 18 lis 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81901
Jesteś już i t jest super, a życie....ten rok bardzo trudny na różnych frontach. chyba się uregulowało trochę bo wróciłaś
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies