Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - sezon 2016-2022

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - sezon 2016-2022

Milka 12:58, 11 gru 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
mira napisał(a)
Widzę, że na wspominki Cię wzięło. Taki czas teraz. A ogladanie jak bylo i co się zrobiło poprawia humor i daje radość.
Ja wczoraj odgrzebałam fotki z 2008 i nie mogłam się sama naogladać - hehe ile już nie ma a co nowego jest i dlaczego nie ma hehe

Ja też wolę fotki w ręce - zrobiłam właśnie 2 albumy foto z rodzinnych spotkań i już sprezentowałam - ile radości było. Dziś przyszedł fotoobraz też na prezent. Może popróbujesz.

pozdrawiam

Nio, jakby ciut, bo stale to samo widzisz na ogrodzie, ciągle coś się chce, a jak choć na chwilkę się cofniesz...to widać, że w miejscu nie stoisz
Niezmiernie mi miło, że zaglądasz, uwielbiam czytać cię, no i fotki również
Ja jakiś czas temu, bodaj 2014r, wywaliłam wszystkie obrazy na klatce schodowej, jest idealna do ekspozycji dzieł sztuki i co tam po drodze...
..odszukałam ważne foty, migawkę chwili, zaklęte uśmiechy, niepowtarzalne momenty, zrobiłam z tego ogromne fotografie, w specjalistycznym zakładzie i ...wywaliłam wszystko inne, mam na ogromnej powierzchni nas, w różnych latach, momentach...idę i patrzę, staję i wspominam...mam nadzieję, że dzieci i wnuki tego nie wywalą
Nie robię albumów, ale czasami idę i kilka fot wybieram, 5-8, jako prezent, a raczej dodatek, każdy to chyba cenimoi tak, dziękuję i pozdrawiam Mira...jak myślę o naszym spotkaniu ostatnim, to jakby 100 lat minęło, zapraszam, może wpadniesz, mam najpiękniejsze skansenowskie widoki za murem z epoki 19 w...oczywiście w nowym sezonie
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
mira 13:04, 11 gru 2018


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
serdeczności - całusek leci łap
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Milka 13:15, 11 gru 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
a tu taka dumna
trawa wtedy nie była trawą, koszenie było koszmarem
sprawdził nam się system zaczerpnięty z Irlandii; miałam okazje tam bywać dość długo i patrzyłam sobie, a oni co 5 dni i bez kosza..i tak skończyła się nasza udręka, z nowej kosiarki kosz wywaliliśmy od razu..
mnóstwo błędów popęłniliśmy, ale tak dumam, czy nowi co zaczynają, nie powiedzą, to samo za powiedzmy 10 lat, a może mniej

prawie tu

i foto wyspy z gruzem
tu koleżanka doradzała, oparłam się radom i zrobiłam po swojemu, ona miała doświadczenie, najlepsza i wiodąca szkółka, ja nie
ale moje się sprawdziło w praktyce
nie mam tu nic pracy, a efekt jest co rok

i przejście między wyspami z gruzem powodziowym, moje nasadzenia się sprawdziłynie mam tu pracy i co ciekawe, te rośliny, mam je powtórzone w ogrodzie, zupełnie inaczej potrafią się zachowywać...
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 13:18, 11 gru 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
mira napisał(a)
serdeczności - całusek leci łap

I wzajemnie:.....złapałam
To na pw napisz, kiedy skansen 19-wieczny chcesz zobaczyć i najnowocześniejsze zabezpieczenie kurnie ma rottków u mnie, na razie nie mordują, jest piękna asymilacja

pytanie, Mira, ściąć? one na wysokości 8m, mojego domu nie widać, ale jak wiatr, sypią brązem...uff...
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
malgorzata_s... 13:21, 11 gru 2018


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33757
Irciu ale super fotki wspominkowe Pamiętam jak albumy razem oglądałyśmy. Nie mogłm się zmianom nadziwić wtedy a teraz to już całkiem Buziak
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
sylwia_slomc... 13:32, 11 gru 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81723
Irenko takie porównania są balsamem dla duszy dla tych co dopiero zaczynają i wsparciem ogromnym i mobilizacją.
Jak człowiek zobaczy, ze przepiękny wyjątkowy ogród na przestrzeni czasu się zmieniał, dojrzewał, rodził w bólach. Jakie są tego efekty to patrząc na to co ma u siebie już się nie poddaje tylko walczy by też tak mieć za ileś tam lat. Twój ogród i Wasza przygoda, dla nas był i jest nadal ogromnym motorem napędowym. I wiem to na pewno, że nie tylko dla nas
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Alicja169 15:36, 11 gru 2018


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 5105
Wspominkowo - nostalgicznie Wspomnienia to nasze osiągnięcia, porażki, radości, smuteczki - też lubię obrazkowe wspominki, niektóre mam w formie ksiązeczkowej, to super zabawa takie ksiązeczkowe scenariusze.
Serdeczności Irenko dla Was - Pracusie
____________________
Otrzymaliśmy życie bez instrukcji obsługi. Ogród na piasku i z wielkim murem
wiunia 22:12, 11 gru 2018


Dołączył: 21 wrz 2012
Posty: 4422
Irenko piękne wspomnienia...
____________________
Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek
Waclaw 22:22, 11 gru 2018


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7166
I ja lubię takie wspomnienia. Z przyjemnością podglądałem.
Pięknie u Ciebie
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
yolka 19:08, 12 gru 2018


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Cuda stworzyliście przez te lata, masz piękny gród z historią. Nawet jak sobie przerwę robisz, to bywam tu czasem, bo lubię bardzo
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies