Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - sezon 2016-2022

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - sezon 2016-2022

agata19762 21:39, 24 mar 2019


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Irenko niebieski zakątek cuuuudownie wygląda !!!
Wiosna zaraz buchnie kolorami i soczystą zielenią.
Zrekompensuje nam zmęczenie

Buźka
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
Mala_Mi 09:17, 25 mar 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Milka napisał(a)

Bardzo dziękuję za tyle fajnych słów, to zrozumienie naszej bolączki wielkich ogrodów, ale być może i nasza to wina, zawsze może być tylko trawa, tuje i drzewa i nie ma roboty, ale czy to jest ogród???
Niestety, ja nie wybierałam, ogrodu nie chciałam, ale jest i dbam, walczę, przeklinam, padam, podnoszę się, a czasami siedzę, jak w zaczarowanym ogrodzie. Wymaga wiele pracy i wyrzeczeń


Ha, ha, ha ..jakbym siebie słyszała.
Kochana porządeczek masz już jak złoto.... jesteś jak struś pędziwiatr, strzała , błyskawica.
Niebieski zakątek jest po prostu przeuroczy.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
oliwka 20:48, 26 mar 2019


Dołączył: 07 lut 2015
Posty: 1965
Irenko, w sobotę jadę ciąć cisy na działkę. Powiedz mi czy ty swoje tniesz tak na 1/3 wysokości czy boki też jako podcinasz. Czy wszystko co suche mam ciąć do zielonego ??? Oj, zastanawiam się co tam zastanę, w ten weekend sprzątałam balkon.
A czy twoja gwiaździsta juz zakwitła ? widziałam, ją u nas na osiedlu - rozkwitła jako pierwsza
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5302-ogrodek-warzywny-na-balkonie, wątek ogrodowy zamknięty http://www.ogrodowisko.pl/watek/5701-ogrod-oliwkowy
agla 21:44, 26 mar 2019


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 226
Irenko, tniesz tulipanowca? Daje radę po cięciu?
____________________
Aga Niedzielny ogród
Kociamama 07:40, 27 mar 2019


Dołączył: 14 lut 2019
Posty: 879
Milka napisał(a)
oj nacięłam się tych kulek jałowcowych, nożyczkami

wszystkie cisy w donicach w kondycji
ale chyba pora podlać

tu już hakonki, rozchodniki, czosnki i orliki wystartowały

tulipanowiec skrócony w kapeluszu, ciekawe cz z boku pnia coś wypuści, jeśli nie, to out


Ślicznie u Ciebie
____________________
Ania - Kocia mama Ogród tkany marzeniami
Milka 09:53, 27 mar 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
sylwia_slomczewska napisał(a)
Kochana jak rączki cierpną to zwolnij ciut bo wiesz, kręgosłup o sobie przypomina. Mnie jak dwa sezony temu tak cierpły to potem w nocy sajgon był tak bolały. Teraz bardziej uważam, traw masz całą masę to wiem co to znaczy wczoraj wycinałam rozplenice u nas, niby nie tak dużo, a zgrzałam się mocno, wcale nie jest łatwo nawet jak związane

Sylwia, nie kręgosłup, tylko od sekatora.
Nadal mam 8 sztuk Moudry, zbieram się wolno do nich, zaraz lawendy i róże ciut i prawie koniec z cięciem, jeszcze z tyłu domu cisy i hortensje
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 09:54, 27 mar 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Dorota123 napisał(a)

Dziękuję i pozdrawiam
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 09:55, 27 mar 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Bogdzia napisał(a)


Ja jesienia nic nie wycinam , u mnie zimne miejsce wiec zostawiam zeby roślinki miały cieplej.Wiosną ciężko się wyrobic.

Oj ciężko, ale już ciut lepiej jest na dziś nie zawsze mam chęć do roboty i siły.
U mnie ostatnie 2 noce przymrozki, ale żyje wszystko.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 10:03, 27 mar 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
SlonecznyOgrod napisał(a)
Dużo masz tego ogrodu, a do tego gęsto i różnorodnie a wszystko to rabaty i ścieżki, jest co robić.
Pięknie wysprzątałaś w niebieskim zakątku.

Dziękuję Daria
Został nam piach i żwirek z budowy, to to rozwoziliśmy, aby sprzątnąć, poszło pod berberysy, do niebieskiego, za łuki, na razie jakoś dziwnie i śmiesznie w niektórych miejscach, ale potem rośliny zarosną

na dużej rabacie pod domem, też żwirek, dość grubo, może susza tak nie dokuczy w sezonie, ale pewnie też psy w łapach wszędzie go naniosą




____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 10:07, 27 mar 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457



____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies