Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - sezon 2016-2022

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - sezon 2016-2022

danuta_szwajcer 08:37, 25 kwi 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Elaty tez mi sie podobaja i tez uwazam, że są cudne nawet ten kwiatostan mi się podoba. U Ciebie za pare lat będzie piękny magnoliowy ogród, a jakie orliki juz masz i irysy, pieknie bo i w kolorze, ktory najbardziej lubie w ogrodzie Jakie lilie dorodne u mnie cos marnie. A kiedy masz TV? Pozdrawiam
____________________
Liliowo i kolorowo:)
ElzbietaFranka 23:19, 25 kwi 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13748
Miluś Jola też potwierdza co najmniej 2 tygodnie różnicy między Dolnym Śląskiem a Mazowszem. U mnie hokomy dopiero z ziemi wychodza. A stipy takie bym chciała mieć dopiero przed świętami je przycinalam. Rozplenica w spoczynku trawy jeszcże spia.

Dzisiaj miały być burze chmury przechodziły i na tym się skończyło. Ziemia u nas jak popiół.

Miluś ale się dzisiaj ucieszyłam mój rododendron odżył zobacz porównanie u mnie.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Margarete 23:26, 25 kwi 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Stoły masz boskie - nie marudź . Moje dopiero zaczynają ruszać i w obciętych żółtych, suchych kępach pojawiają się zielone źdźbła. O Hakonheolach nie wspomnę bo te zawsze u ciebie były cudne.
Elata Aurea - dzięki tobie Irenko ją mam - co roku po zimie nie wygląda dobrze ale potem jakoś się "zbiera" i wygląda ładnie gdy już ruszy na dobre. Lubię ją bo pięknie rozświetla rabatę.
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Agania 09:46, 26 kwi 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Milka napisał(a)

moje wnusie, parka z kręconymi włosami, jak u mamy i babci


Piękna para....śliczne dzieci i dobrze, że maja Wasze geny...a w ogrodzie same cuda...która odmiana hakone tak silnie u Ciebie rośnie, moja Sunsation
zakwitnie 1 kwiatem, ma słabe miejsce, a lepszego już jej nie znajdę, ma
4 lata i nic mi nie urosła, Black Tulip kupiłam już duże drzewo, ma 6 kwiatów
Dereń Rubrum jest oszałamiający
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
paradas 10:41, 26 kwi 2019


Dołączył: 03 paź 2018
Posty: 432
Te stipy są piękne, miałem w planach posadzenie ich na rabacie ale widzę że dużo ludzi na nie narzeka. Chyba się zastanowię 2 razy.
Co sądzisz o Black Eve, bardzo się rozrasta?
Masz może zdjęcie tego klonu Flamingo z tamtego sezonu?
Anda 10:51, 26 kwi 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33202
Same cuda u Ciebie. Wszystko już takie duże i dorodne

Wnuki śliczne
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Basilikum 15:11, 26 kwi 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21729
sliczna babcia to i wnuki sliczne
co z ta TV, bi ie doczytalam
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
frezja 15:49, 26 kwi 2019


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Noooo..babcia dumna .Pozdrawiam
____________________
Ewa - Ogrodowy song
danuta_szwajcer 18:42, 26 kwi 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Jak bardzo są do siebie podobni Piękne masz te wnuki i duże już
____________________
Liliowo i kolorowo:)
oliwka 19:58, 28 kwi 2019


Dołączył: 07 lut 2015
Posty: 1965
Irenka u ciebie jak w dżungli, wszystko takie soczyste. Naprawde niewiargodna jest wiosna w twoim ogrodzie. Wnuczki masz duże już i te włosy!!!!!! Ale fajne kreciołki
Irenko, mam pytanie o pnacze na balkon z kwiatami i o odmianę hortensji. Z pnaczy myślę o wisterii albo o powojnikach - tym razem szukam czegos dlugokwitnacego o ładnych fioletowych lub prawie buraczkowych kwiatach. Czy mogłabyś coś zaproponować?
Jeśli chodzi o hortensje to przychodzi mi na mysl annabel biała.

Podzieliłam w tym roku hakowe która od Ciebie dostałam- tu tu ładnie odbiły obie na drugi rok znowu je podzielę bo pięknie rozswietlaja każdy cienisty zakatek
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5302-ogrodek-warzywny-na-balkonie, wątek ogrodowy zamknięty http://www.ogrodowisko.pl/watek/5701-ogrod-oliwkowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies