Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - sezon 2016-2022

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - sezon 2016-2022

oliwka 13:17, 01 wrz 2019


Dołączył: 07 lut 2015
Posty: 1965
Coś mi się źle wkleilo góry

Irenko, wycieczki zazdroszczę. Mój mąż był 10 lat temu ale na ego zdjęciach zieleni nie widzialam ale wtedy jeszcze nie byłam zzielono zakrecona
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5302-ogrodek-warzywny-na-balkonie, wątek ogrodowy zamknięty http://www.ogrodowisko.pl/watek/5701-ogrod-oliwkowy
eVka 13:42, 01 wrz 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
oliwka napisał(a)


Ewa, dołączę się do tematu New dawn. U mnie ta Róża rośnie już 5 lat w dużej donicy na balkonie i ma sie dobrze. Bardzo ladnie i obficie kwitnie. Od ub roku nie powtarza kwitnienia ale mysle ze dlatego, że rozom w donicach trzeba przycinac korzenie po kilku latach. W tym roku nie doczytalam do konca instrukcji przycinania roz i wycielam ja do zera. Odbila mocnymi pędami i zakwitla pieknie


Oliwko, miej róże rosną w długiej donicy bez dna, czyli mogą się korzenic w ziemi, wprawdzie skrajnie byle jakiej bo do donicy nasypana jest dobra ziemia ale poniżej to mix tlucznia, piachu i podglebia. Wprawdzie wykopalam najgłębiej jak się dało i sypałam ziemię ale jednak poniżej nic ciekawego.
Ta róża ma dodatkowo jeszcze ciężko bo do południa totalny cień, to ściana zachodnia, dopiero popołudniu słonko. Ale daje radę, kwitnie cały czas. Wprawdzie sporo liści pożółkło, nie wiem czemu. Wycielam je. Zobaczymy jak będzie w przyszłości
____________________
anabuko1 14:37, 01 wrz 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23497
Milka napisał(a)
niektóre foty kiepskie, bo tabletem w biegu

nasiona tych drzew zebrałam




No pięknie, inaczej , ciekawie,
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Basilikum 15:37, 01 wrz 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
Irenko super urlop juz troche na FB widzialam. Niesamowite CI ten narod w 70 lat z pustyni zrobil. Nie dziwne, ze te te wszystkie leniwce z okolicy zazdroszcza i ciagle w stanie wojny sa.
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Waclaw 17:29, 01 wrz 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Donice piękne. Ujęcia zieleni - widać oko ogrodnika
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
ElzbietaFranka 18:26, 01 wrz 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13854
Milka napisał(a)






Takiego olbrzyma mowa o Bugenwilli nigdy sie nie doczekam nie ten klimat. Chociaz jak tak dalej będzie to kto wie. Moje też kwitną. Lawendowy zapach. Moja siostra też zachwycona. Właśnie te pustynie nawodnione pomarańcze rosną. A my w powijakach wodnych. Kłócimy się że soba. Zwariowany kraj.


Miluś u nas nie gorzej też ok 35 stopni przynajmniej w Wawie.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
anabuko1 06:44, 02 wrz 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23497
Obejrzałem , napodziwiałam się wycieczkowych pięknych widoczków.
pozdrawiam
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Gardenarium 06:48, 02 wrz 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Irenko, jak wyszliśmy z autokaru i uderzyłą w nas temp. plus 50 stopni, to chciało się najpierw uciekać, ale potem szukaliśmy cienia i chustki na głowę

Ale fotek kwiatków to tyle nie narobiłam
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Agania 07:20, 02 wrz 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Irenko fantastyczny urlop, super klimaty i piękne zdjęcia..a co słychać w ogrodzie?
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Milka 10:23, 02 wrz 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
effka napisał(a)

Irenko, w takim razie musimy się wybrać na taką wycieczkę. Córka w przyszłym roku będzie mieć 9 lat to już da radę.

Mam nadzieję że New Dawn się rozpanoszy w tym miejscu i zarosnie garaż

Ewa, córcia nie da radę, za młoda. Tam było dwoje 14-latków i ledwo zipali.
Upał i po 12km dziennie w skrajnych zmianach ciśnienia i temperatur, wykańcza.
New Dawn wycinałam do zera, bo chciałam wywalić, a ta i tak odrasta i znowu chce kwitnąć, muszę moim jakieś sensowne podpory zrobić, na razie nic nie wymyśliłam
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies