Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - sezon 2016-2022

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - sezon 2016-2022

Milka 07:08, 19 sty 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Dorota123 napisał(a)
Nie wiem, czy ktoś poruszył ten temat. Ja mam kilka jodełek w ogródku. Posadziłam, żeby nie było problemu z drzewkiem na święta. Co rok jak są młode przyrosty wiosną chodzę i paznokciami skracam je o połowę. Nie sekatorem, bo poprzycina się młode igły i będą brzydko wyglądały. Mam całkiem ładne, wyszczuplone choinki.

Dzięki za info Dorotko, tak będę robić. Szukam dla niej donicy, aby była ładna i niedroga. Dumam czy zrobić kulkę, czy stożek
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 07:09, 19 sty 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Urszulla napisał(a)
Twoja mama bardzo lubi wszystkie zakątki ogrodowe fajnie że jest szczęśliwa

Tak, robi po kilka razy rundki
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
hankaandrus_44 08:19, 19 sty 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7187
Irenko, pięknie mamę upamiętniasz w swoim ogrodzie, I dobrze, bo mało w nim przed chorobą była, niech się teraz cieszy, i szuka nowych kwiatków codziennie. Pogody odpowiedniej na spacery życzę Wam, kobietki. Dobrze, że ogród jest zamknięty, wyjść niespodzianie za furtkę się nie da. No i te pieski w asyście!

Trzymajcie się ciepło.

____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Milka 08:32, 19 sty 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Tak, wcześniej tylko sporadycznie bywała i zapominała. Teraz już nawet imię Soni pamięta. Sonia do nikogo obcego się nie zbliża, nawet z moimi dziećmi na dystans, a mamie ciągle towarzyszy, brzusio odkrywa i czeka na pieszczoty. Ida razem, potem przystają, idą i przystają i tak sobie robią spacery.
Ja już drzwi do domu zamykam, jak muszę na chwile wyjść, bo mi 3 razy w piżamie do psów wyszła. A potem cherlanie.
Dzięki kochana
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
anabuko1 08:54, 19 sty 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23482
Milka napisał(a)

Jak tylko czas będę mieć, tnę...właściwie, to ja część już w listopadzie skróciłam,zostały głównie pnące.

Pnace róże też przycinasz ?
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Milka 09:13, 19 sty 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Taki mam zamiar ale dziś polecę z cisami i kulkami jałowcowymi
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Mala_Mi 20:59, 19 sty 2020


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Fajnie, że znajdujesz pozytywy w tym wszystkim
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
ElzbietaFranka 00:26, 20 sty 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13839
Milka napisał(a)

Wiuniu, u nas i u ciebie pogoda niemal identyczna i ja też dumam, co robić.
Osobiście kieruję się intuicją, czy zawiedzie?
Nie doradzę, bo to zbyt duża odpowiedzialność. Rób sercem, to trafisz.






Mamusia jak modelka bardzo dobrze wygląda ona z tych chyba co zmarszczek nie mają. Pogoda ducha to bardzo dobra rzecz. Ostatnio oglądałam film nie pamiętam jak zwykle tytułu od razu przypomniałaś mu się. Lek jest testowany więc jest nadzieja.

Był wczoraj i dzisiaj na działce spokój w przyrodzie nic się nie dzieje. Nic nie robię mam tam jakieś drobne robótki, ale nie robię
Chodzę i spaceruje bo sucho i spokoj. Wszędzie w parkach pełno ludzi a tu spokój więc chodzę wzdłuz i wszerz. D
Dzisiaj objezdzalismy Warszawę ale drogi. Dobrze, że eMus taki mądry i wie gdzie jechać bo ja bym się pogubiła.
Masz przed sobą 8 pasow (trasy na Kraków, Wrocław, Katowice) i gdzie tu zjechać a z ślimaków następne trasy. Jezuniu ja bym jeździła do okola to nie dla mnie

Pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Milka 05:55, 20 sty 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Mala_Mi napisał(a)
Fajnie, że znajdujesz pozytywy w tym wszystkim

Jak kiedy, mam wzloty i upadki
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 05:57, 20 sty 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
ElzbietaFranka napisał(a)




Mamusia jak modelka bardzo dobrze wygląda ona z tych chyba co zmarszczek nie mają. Pogoda ducha to bardzo dobra rzecz. Ostatnio oglądałam film nie pamiętam jak zwykle tytułu od razu przypomniałaś mu się. Lek jest testowany więc jest nadzieja.

Był wczoraj i dzisiaj na działce spokój w przyrodzie nic się nie dzieje. Nic nie robię mam tam jakieś drobne robótki, ale nie robię
Chodzę i spaceruje bo sucho i spokoj. Wszędzie w parkach pełno ludzi a tu spokój więc chodzę wzdłuz i wszerz. D
Dzisiaj objezdzalismy Warszawę ale drogi. Dobrze, że eMus taki mądry i wie gdzie jechać bo ja bym się pogubiła.
Masz przed sobą 8 pasow (trasy na Kraków, Wrocław, Katowice) i gdzie tu zjechać a z ślimaków następne trasy. Jezuniu ja bym jeździła do okola to nie dla mnie

Pozdrawiam

Elu dzięki, ma zmarszczki, ale na swoje lata i tak fajnie wygląda.
Oby wymyślili ten lek, bo strach się bać. Więcej kobiet choruje, na razie nie doczytałam, aby było to dziedziczne.
No mamy coraz lepsze drogi, ciekawe czy ja sobie poradzę na tylu pasach, mało teraz w trasy jeżdżę, no ale mamy GPS.Buziaki
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies