Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - sezon 2016-2022

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - sezon 2016-2022

hankaandrus_44 13:44, 10 cze 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7186
Też mam chwasty na chodniku, i się zastanawiam, czy nie kupić wypalacza do chwastów.
Nie wiem tylko jak na to reaguje beton albo kostka, czy się nie wykrusza.

Może ktoś ma i już ustrojstwo przetestowane?
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Milka 13:57, 10 cze 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Chyba na forum czytałam o tym wypalaniu, mają dziewczyny. Myślę, że się nie kruszy. Ja nie wiem, albo ręcznie, albo chemia jak sucho zrobię. Ręcznie, to znowu ręce wykończę.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
hankaandrus_44 14:15, 10 cze 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7186
No właśnie. Kiedyś mi nie przeszkadzało takie zajęcie, a teraz, grzbietu szkoda.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Milka 14:21, 10 cze 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Tak samo i mnie kochana
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
BASIA8 17:51, 10 cze 2020


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Milka napisał(a)






Pięęęęęknie jest
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
danuta_szwajcer 19:21, 10 cze 2020


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Mam ten wypalacz, delikane trawki łatwo wypala ale z ostrymi dłużej trzeba trzymać, kostki nie niszczy ale u mnie nie wytrzymuję z kręgosłupem bo to trzeba trzymac w odpowiedniej pozyzcji , troche pochyło no i d... Nie jest cieżka ta wypalarka. Na dużą powierzchnie szybciej wyrwiesz niż wypalisz no i odrasta tak samo po czasie Piękne naparsnice, róże no i jaśmin
____________________
Liliowo i kolorowo:)
oliwka 08:16, 11 cze 2020


Dołączył: 07 lut 2015
Posty: 1965
Milka napisał(a)
OLIWKA

Czyli można przyciąć ja nie lubię jej w wersji kwitnięcia, bo robi się bajzel i chyba tego chcę uniknąć. Może ciachnę kilka a kilka zostawię, zobaczę, jak się to sprawdzi.
Dalej nie wiem, co robić z tymi pomidorami, coś pewnie uszczykiwać?
Niby biały dawałam, ale skoro fioletowy, to jest to bodziszek wspaniały. Nie kwitł, to nie wiedziałam,a zobacz zarz obok biały zakwitł. No nic, przy okazji i biały dostaniesz.
Osobiście tę różę traktuję po macoszemu, o dziwo żyje i kwitnie.
Tak, teraz na raz wszystko kwitnie. Mam pełno cięcia, plewienia ale oprysk na ćmę, to nr 1, właśnie rozrobiłam, oby nie lało.
U ciebie tez cięgiem deszcz, burza u nas 2 razy i grad?

Irenko wczoraj był pierwszy dzień kiedy nie padalo. U mnie nie było prądu. Jeśli już to słyszałam ze padał jakiś tydzień temu bliżej Trzebnicy.
Dostałam przepis od Haniu na napar ze skrzypu, jeśli nie będzie padać dziś po południu będę pryskac na mączniaka.
Hahahaha
Nie przejmuj sie bodziszkiem, bardzo podoba mi się podoba. Pamiętam, ze nie bylo pewności co do koloru.
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5302-ogrodek-warzywny-na-balkonie, wątek ogrodowy zamknięty http://www.ogrodowisko.pl/watek/5701-ogrod-oliwkowy
zbigniew_gazda 08:32, 11 cze 2020


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11151
Też kupiłem wypalarkę - ale to mit reklamowy. Tak jak pisze Danusia - można se wypalić pojedyncze trawki. Naostrzyłem sobie pogrzebacz od rusztu od pieca i uważam że to najlepsze narzędzie. Drobne świetnie usuwa wraz z mchem, piaskiem czy ziemią.
Te wieksze trzeba wyrwać ręcami he he he.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
KasiaBawaria 10:02, 11 cze 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
hankaandrus_44 napisał(a)
Też mam chwasty na chodniku, i się zastanawiam, czy nie kupić wypalacza do chwastów.
Nie wiem tylko jak na to reaguje beton albo kostka, czy się nie wykrusza.

Może ktoś ma i już ustrojstwo przetestowane?


U siebie wypalam w miejscach, gdzie nie da sie wykopac korzonkow- ale troche to trwa- na szybko sie nie da.
____________________
Zapraszam na kawe
yolka 10:51, 11 cze 2020


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Cudne masz naparstnice, u mnie nie chcą rosnąć, poza tym mój M nie odróżnia naparstnic od komosy
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies