Strona główna Archiwum Forum Mapa ogrodów O nas Kontakt

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje ogrodowe rozterki, mój raj i odpoczynek

MonikA
Kwiatki hortensja serce

Dodany 12:39, 30 paź 2016
znam znam

Dodany 12:53, 30 paź 2016
I Ewuniu dziękuję za zainteresowanie

Dodany 12:56, 30 paź 2016
Fajny ten szkic rabat. Pod stolikiem zrobiłabym okrągły placyk
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni http://www.gartenfotoart.de/ Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
MonikA
Kwiatki hortensja serce

Dodany 16:12, 30 paź 2016
Anda napisał(a)
Fajny ten szkic rabat. Pod stolikiem zrobiłabym okrągły placyk

Dziękuję

Cały czas się zastanawiam i coraz częściej myślę, że już chyba na wiosnę zabiorę się za ten front. Biedne bukszpany w donicach czekają, gorzej jak przyjdzie przymrozek

Dodany 21:09, 30 paź 2016
Wytyczaj rabaty usuwam foto, jakie dałam do przemyśleń...skoro znasz.

Dodany 22:27, 30 paź 2016
frezja napisał(a)
Wytyczaj rabaty usuwam foto, jakie dałam do przemyśleń...skoro znasz.

Ogród Any czy Sylwii czy...- Ogrody projektowane przez Danusię od razu widać choć pozostałe też są piękne

Dodany 13:14, 31 paź 2016
Może gdzieś umieścić tego ciętego świerka? I tak do przesadzenia

Dodany 23:22, 02 lis 2016
Zadołowałam bukszpany na razie w razie w..., nie wiem czy lepiej ich nie wyjąć z donic i tak zadołować samą bryłę bez doniczki???

Dokupiłam dziś 2 śliwy Pissardii, jedna już wsadzona za huśtawką a druga czeka, może w przedgróku wsadzić?

Strasznie u mnie dziś wiało i padało więc nie chciało mi się aż tak moknąć i latać i przymierzać,

Czeka sobie, troche słabe zdjęcie z zza okna, ale tak wygląda.

Dodany 13:12, 03 lis 2016
Może tak będze dobrze? W tej pierwszej wyspie za szmaragdem i kulka?

Tylko z 2 metry dalej mam zakopany zbiornik od szamba eco i nie wiem czy nie za blisko, czy to drzewko będzie przeszkadzać?

Dodany 17:07, 03 lis 2016
Monia, mam ostatnio bardzo niefajny czas... dlatego wybacz, że nie mogę wpadać regularnie i pomóc. Obiecałam jednak sobie, że zerknę i tak, jak zapowiedziałam, mam zamiar podumać razem z Tobą.

Na początek front.
Rozumiem potrzebę posiadania stolika w takim miejscu. Moi Rodzice też mają taki układ. I choć może się on wydawać dziwny - indywidualny sposób spędzania czasu i realne wykorzystywanie takiego miejsca jest dla mnie wystarczającym powodem dla utrzymania go właśnie w tym miejscu.
Rabaty przed domem masz od północy. Zastanawiam się nad posadzeniem pod oknami anabellek i runianki /zimozielona!/ w ich nogach. Mogą to też być rh, ale w sezonie "stoliczkowym" kwiatów nie będzie... Gdybyś jednak zdecydowała się na rh - można podsadzić limonkowymi żurawkami, które w sezonie kwitną /subtelnie co prawda, ale ja lubię te kwiaty/

Zielona obwódka przy pierwszym stopniu to bukszpan.
Zielona ściana przy podjeździe to cis - nada intymny charakter i sprawi, że kącik stanie się przytulny.

Na razie baaaaardzo ogólnie, ale chcę znać Twoje zdanie na temat takiego układu:

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies