Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

Magleska 20:51, 16 maj 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18284
kerii napisał(a)
Podoba mi się ten Twój skalniak, tylko tak się zastanawiam czy ten klon palmowy tam da radę, czy mu nie będzie za słonecznie i za sucho z tego cow iem to one lubią wilgoć i trochę cienia.

A co to takiego zakupiłaś do donic ?
petunie na okna , w tym roku na biało mi sie ubzdurało a w dolnych to była gotowa mieszanka - petunia , bakopa , a to trzecie to nie znam nazwy , ale obłędnie pachnie zdjęcie kiepskie , bo już ciemno się robi
A o klona też się martwię , niewiem , kiedy go przesadzić ? Teraz jeszcze można ?
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
ania1110d 20:55, 16 maj 2017


Dołączył: 04 maj 2017
Posty: 1014
Madziu widze ze praca idzie do przodu.
Doniczki na wejściu bardzo fajne- ta biel taka lekka
____________________
Ania Ogród w Cichym Dworku*Wizytówka
kerii 21:00, 16 maj 2017


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
A teraz z bliska widzę to trzecie to mi wygląda na smagliczkę i chyba tam jeszcze werbenę wypatrzyłam, Ładna kompozycja
____________________
Jola Moja glebo terapia
paulina_ns 21:35, 16 maj 2017


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Witaj Madziu po pierwsze PIEKNEGO masz tego wilka mam podobnego tylko długowłosego i uwielbiam ta rasę po drugie masz piękna działke i super tworzysz rabaty, ja też lubię fale i w takim właśnie kształcie mam. Zaznaczam i na pewno będę tutaj częstym gościem o ile pozwolisz
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
Magleska 21:39, 16 maj 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18284
paulina_ns napisał(a)
Witaj Madziu po pierwsze PIEKNEGO masz tego wilka mam podobnego tylko długowłosego i uwielbiam ta rasę po drugie masz piękna działke i super tworzysz rabaty, ja też lubię fale i w takim właśnie kształcie mam. Zaznaczam i na pewno będę tutaj częstym gościem o ile pozwolisz

Bardzo się cieszę ,że zostaniesz u mnie , ja właśnie czytam u Ciebie
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
paulina_ns 21:56, 16 maj 2017


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Magleska napisał(a)

Bardzo się cieszę ,że zostaniesz u mnie , ja właśnie czytam u Ciebie


Madzia nie czytaj, szkoda czasu

A mam jeszcze jedno pytanie odnośnie Twojego wilka, jest to pies użytkowy tak? Faktycznie musi być ciągle w ruchu, żeby nie "zwariował"?
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
Magleska 22:07, 16 maj 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18284
Tak , to użytek właśnie , szkoliłam ją regularnie po 2-3 razy w tygodniu przez 1,5 roku , teraz trochę odpuściłam zajęcia w szkole - ma 2 lata i 2 miesiące , ale prawie codziennie coś jej wymyślamy , żeby sie nie zanudziła , ogólnie to ADHD , ale już jest lepiej , w domu dla nas jest kochana , ale pazur ma .... większość sie jej boi , chociaż nikomu krzywdy nie robi , na komendy reaguje super , ale jak zostaje sama .... ile drzewek już poszło





____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Figielka 22:34, 16 maj 2017


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 448
Z tego co widzę w twoim ogrodzie to masz więcej linii prostych . Takie pofalowania raczej się gryzą. Wydaje mi się ,że coś w kształcie łuku bedzie lepiej wyglądało. Jest wtedy mniejszy chaos. Nie jestem ekspertem ,ale ja też zaczynałam od fal i za sprawą ogrodowiska poprawiam linie rabat na koła ( jeszcze nie wszystkie). Uważam ,że na lepsze. Spróbowałam coś narysować.
____________________
IwonaOgródek przy lesie
Magleska 22:38, 16 maj 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18284
Figielka napisał(a)
Z tego co widzę w twoim ogrodzie to masz więcej linii prostych . Takie pofalowania raczej się gryzą. Wydaje mi się ,że coś w kształcie łuku bedzie lepiej wyglądało. Jest wtedy mniejszy chaos. Nie jestem ekspertem ,ale ja też zaczynałam od fal i za sprawą ogrodowiska poprawiam linie rabat na koła ( jeszcze nie wszystkie). Uważam ,że na lepsze. Spróbowałam coś narysować.
Iwona dziekuje , fajnie jak zrobię porządek z płotem , to będę zamęczać pytaniami w jakim programie sie rysuje na swoich zdjęciach? , ja noga komputerowa jestem
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Figielka 22:45, 16 maj 2017


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 448
Najeżdzasz kursorem na zdjęcie. Przyciskasz prawy przycisk na myszce. Szukasz linijki z napisem " otwórz za pomocą ". Wybierasz "paint". Teraz możesz rysować. Nie zapomnij zapisać jako nowe zdjęcie.
Nie zrobisz tego na zdjęciu na ogrodowisku, musisz zdjęcie przenieść na pulpit.
Robisz to następująco: najeżdzasz na zdjęcie , prawy przycisk na myszy i wybierasz opcje "zapisz grafikę jako".
____________________
IwonaOgródek przy lesie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies