Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

TAR 12:17, 10 lip 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7238
Magleska napisał(a)







o te koralowe za trawką to co to jest?
____________________
Ogrod nad bajorkiem
TAR 12:20, 10 lip 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7238
[


ooo i tu je slicznie widac.

Madzia czy u Ciebie zwykly klon palmowy tez juz sie zaczyna przebarwiac, moj przyspieszacza jesinnego chyba dostal, bo czerwienieje. nie bawie sie tak, chce jeszcze wiosny. a wczoraj zakwitla mi osatnia żółta piwonia wiec jak to tak?
____________________
Ogrod nad bajorkiem
galgAsia 12:21, 10 lip 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
I tu się z koleżanką zgodzę - krwawnik raczej tak
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Kawa 13:00, 10 lip 2020


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
no po prostu cudnie masz!!!
pieknie rośliny rosną i wszystko takie perfetto!
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Johanka77 22:43, 10 lip 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
galgAsia napisał(a)

Madzia , a ja mam w nosie chwasty , nie zamierzam się nimi przejmować. Jak będę mogła, to je wywalę, a jak nie - to będę udawała, że ich nie widzę

Buziaki


Ja w tym roku dostrzegam piękno w chwastach…

Jak zobaczyłam te wszystkie wysiane „kwietne łąki” u niektórych, to ja już wolę swoje chwasty
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
anpi 00:28, 11 lip 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8116
Piękne kępy krwawnikowe, moje mocno powyciągały się do góry i się wykładają, może jeszcze za małe kępy?
Wszystko podziwiam Madziu. Pięknie masz Ja ostatnio też nie wyrabiam na zakrętach, chwasty w tym roku szaleją i komary utrudniają pracę.
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Waclaw 11:16, 11 lip 2020


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7166
krwawnik rzeczywiście u Ciebie "wymiata".
U mnie się pokłada i nie tworzy takiej zgrabnej równej kępy. Muszę go podwiązywać. Kolory w tym roku, z powodu deszczów - wyblakłe. W przyszłym roku będzie lepiej
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
eVka 11:35, 11 lip 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Madziu, mam pytanie jaką farbą malowałaś domek ogrodowy? Czy ten brąz, który był kiedyś nie przebija spod szarej farby? Chcę przemalować panele ogrodzeniowe przy tarasie na biały lub jasnoszary a one są ciemnobrązowe i mój Em twwrdsi, że farba lazurowa do drewna nie da rady dokładnie pokryć tego brązu... Ale widzę, że Twoj domek jest pięknie pomalowany "Dzięki

Apropos krwawników, już od dawa o nich myślę ale nie mogę się ciągle zdecydować. Po oglądnięciu Twoich fotek zakochałam się! Cudne kępy

Cały ogród zachwyca, a klony palmowe są już tak dorodne, zy wyglądają jak klonowy żywopłot
Zwróciłam też uwagę na cudne przetaczniki kłosowe, te niebieskie, to cbyba te co ja mam? Ulster Dwarf Blue? Uwielbuam je, będę u siebie rozsadzać na obwódkę

Buziaki
____________________
Magleska 21:06, 12 lip 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18284
Monia81 napisał(a)
Madzia, tym czy jest ogarnięte, czy nie to nie należy się aż nadto przejmować, rośliny busz zrobią na rabatach to nie będzie widać, ja już na niektóre rabaty to nie wchodzę, bo rośliny chwasty zakryły ta kora drobniutka to super jest, też bym musiała kupić, ale wydatki zaś inne, ale też ogrodowe piękne rabaciska u Ciebie, a klony to wciąż mnie zachwycają, po jednego jadę w sobotę, na łezkę muszę kupić buziaki


Monia
wiesz ,że mój pedantyzm cierpi nie jestem w stanie mieć po całości tak jak lubię
teraz jeszcze bardziej podziwiam i Ciebie i Sylwię -mnie te 21 arów przerasta -jak poplewię starą część ,to na nowej zarasta i tak w kółko
Kupiłaś klonika ?
lecę do Ciebie
Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:09, 12 lip 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18284
sylwia_slomczewska napisał(a)
Madzia bo nie widziałaś jak teraz żyrafowa wygląda u mnie z chwastu znowu roślin nie widać, a nie wiem kiedy będzie czas by się za nią zabrać od nowa
A już w kolejce czeka pod stodołą za płotkiem i pod drzewem z budkami, a potem cała reszta


Sylwia doskonale Cię rozumiem -ja nawet nie mam połowy tego co Wy ,a nie wyrabiam się niestety ......
jakoś muszę polubić te chwasty ,chociaż kłują mnie po oczach
lecę zaraz do Ciebie
Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies