Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

Magleska 17:07, 28 lip 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18380
antracyt napisał(a)
Piękne masz rabaty, całe założenia ogrodowe i widoki za płotem Oko Sylwii ujawniło inne oblicze Twojego ogrodu Czym Ci tak zarosło otoczenie oczek wodnych? Może już pytałam, ale zapomniałam

Zuza
dziękuję za pochwały a oczka zarosły macierzanką .....
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Urszulla 19:11, 28 lip 2020


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21799
Wiesz że Anabell Strong mogłyby być na miejscu tych cisów co żółkną tylko zamiana roślin. Choć w słońcu byłyby lepsze tam wysokie bukietowe, np. Phantom - jest sztywny. Trawy zostaw!

A kącik anabelkowy jest piękny, szvzególnie gdzie ławeczka lub stolik albo przy brzózkach....ale musi być półcień.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Monia81 20:23, 29 lip 2020


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8001
Madzia nadrobiłam no ja nie wiem na co narzekasz, jak masz kobieto pięknie zadbane, ja tam nic na fociach nie wiedzę, żeby było inaczej cudnie ci te rabaciska pęcznieją, wszystko masz zgrane ze sobą, klony mnie nieustannie zachwycają, a oczka obrośnięte macierzanką klimat robią, że hej no i dodatki no super, nie wiem co napisać, bo jest mega fajnie pozdrawiam i buziaki wysyłam
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
basia3012 23:32, 29 lip 2020


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9448
Madziu, a ja dzisiaj wymieniałam pokraczne bukszpany na ładniejsze. Jak myślisz przeżyją, przyjmą się? Dodam, że bukszpany były z gołym korzeniem.
Czytałam o Twoich zamiarach przesadzankowych i o obawach czy się powiodą. I zaczęłam się martwić o te bukszpany. Czy wystarczy dobrze je podlewać?
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
anabuko1 08:36, 04 sie 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23497
sylwia_slomczewska napisał(a)




O fajne spotkanie miałyście
Sylwio dzięki za fotorelacje z pięknego ogrodu Madzi.
Wszystko w nim jest takie spójne,ładne.
Klony śliczne, duże.Ile latek mają ??
Pozdrawiam Madziu
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
andzia458 08:52, 04 sie 2020


Dołączył: 18 kwi 2020
Posty: 915
Magda jakie widoki, wow. Twoje kompozycje mogą być inspiracją. Chętnie skorzystam z Twojej pomocy.
____________________
Ania Zaczynam po raz kolejny
gosika67 22:57, 04 sie 2020


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Hej dziewczynki fajne spotkanie i pogaduchy.Podziwiam klony i wymuskany ogród Madziu.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
malgorzata_s... 23:47, 04 sie 2020


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33757
Madzia niemoc minie a na razie odpoczywaj Ogród cudny i nawet jak mówisz że nie przemyślany tylko napaćkany to nie do końca prawda. Masz ogromną intuicję i to paćkanie właśnie wychodzi jak trzeba Intuicja i oko malarskie to jest to Buziaki kochana i uwierz że masz pięknie jak tylu ludzi Ci to powtarza
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
basia3012 00:41, 07 sie 2020


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9448
Madziu, zaglądam często na zdjęcia Twojego pięknego ogrodu. Rabata skalna-cudo, przy ścianie domu z klonami również, przy altanie też. Tylko czas potrzebny na rośnięcie.
Wiadomo, człowiek niecierpliwy, chciałby już. Tak jak ja z ciskami na obwódce. Nawet ich na zdjęciach nie widać. Ale dziewczyny piszą, że urosną szybciej niż się myśli. No i pewnie tak będzie.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Kasiolaaa 08:22, 07 sie 2020


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
o tak Madziu regeneruj sily i sadz roze ❤
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies