Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

Ania111 10:14, 27 wrz 2020


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
Magleska napisał(a)


faktycznie jak moja
obserwuje Jego ( tzn Montyego ) na Insta -widziałam jego psy ,ale takiej fotki z piłką w pysku chyba nie dawał tam



Buziaki

ps .wyzdrowiałaś troszkę ?



Jaki słodziak
____________________
Ania Spelnione marzenie
Monia81 11:56, 27 wrz 2020


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8001
Madziulka szalejesz L nawet nie zauważy, że podkradłaś mu troszkę trawnika, a zmiany mega fajne piękne nowe kloniki kupiłaś, wiesz że zarażasz nimi okropnie, ja już planuje wiosnę i nowe zakupy, no i są na liście też klony jakbyś kochana miała jeszcze w nadmiarze macierzankę to ja chętnie sadzoneczkę jeszcze przyjmę
I jak zdróweczko? czytam, że do pracy już wróciłaś, mam nadzieję, że jest ok... pozdrawiamy
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Margerytka40 17:59, 27 wrz 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Śliczne masz te ozdóbki na tarasie. Widać dopracowanie w każdym detalu. Psinka urocza. Z moimi dziś wariacji można dostać, pierwszy prawdziwie jesienny, mokry nieprzyjemny dzień a te odzwyczaiły się od takich pogód przez lato i ciągną na dwór a mnie nawet nosa nie chce się wystawić. Ale może to i dobrze, bo spędziłabym inaczej całą niedzielę pod kocem
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Magleska 19:15, 27 wrz 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18384
anabuko1 napisał(a)
Świetne ta zdjęcia z ładnym wilkiem.
Dla mnie też mogłoby być ich wiecej.

Anda i ja się cieszę


Aniu
mam bardzo dużo psich fotek
dzisiaj zamiast piłeczki -klocuszek drewniany

dziś góry blisko ....

a ja leniwie Niedzielę spędziłam

Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 19:15, 27 wrz 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18384
Basieksp napisał(a)
I ja przyszłam zobaczyć tego wilka fajna psina widać że lubi się bawić jak dla mnie takie fotki też są fajne i miło je się ogląda pozdrawiam

Basiu
moja psica ma już 5 lat ....ale jeszcze czasem jak szczeniak się zachowuje
Pozdrawiam



____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 19:17, 27 wrz 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18384
Ania111 napisał(a)



Jaki słodziak


Aniu właściwie słodziak to tylko dla nas
tych co zna też toleruje ,ale do obcych jest nieufna ....
Buziaki



____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 19:22, 27 wrz 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18384
Monia81 napisał(a)
Madziulka szalejesz L nawet nie zauważy, że podkradłaś mu troszkę trawnika, a zmiany mega fajne piękne nowe kloniki kupiłaś, wiesz że zarażasz nimi okropnie, ja już planuje wiosnę i nowe zakupy, no i są na liście też klony jakbyś kochana miała jeszcze w nadmiarze macierzankę to ja chętnie sadzoneczkę jeszcze przyjmę
I jak zdróweczko? czytam, że do pracy już wróciłaś, mam nadzieję, że jest ok... pozdrawiamy


Monia jeszcze mu trochę ukradnę zanim wróci

taki mam mniej więcej pomysł


przyjedz po macierzankę ,to wszystko Ci opowiem -ze zdrowiem i nie tylko

buziaki



i już po szale -grujecznik listki zrzucił ....


____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 19:33, 27 wrz 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18384
Margerytka40 napisał(a)
Śliczne masz te ozdóbki na tarasie. Widać dopracowanie w każdym detalu. Psinka urocza. Z moimi dziś wariacji można dostać, pierwszy prawdziwie jesienny, mokry nieprzyjemny dzień a te odzwyczaiły się od takich pogód przez lato i ciągną na dwór a mnie nawet nosa nie chce się wystawić. Ale może to i dobrze, bo spędziłabym inaczej całą niedzielę pod kocem


Asia
u mnie też dziś zimno -wiatr taki nieprzyjemny .....wyszłam tylko fotki cyknąć ,żeby kształty rabat poplanować ....
moja psica też dziś niezbyt chętna na siedzenie na zewnątrz taki domowy pieszczoszek

cieszę się ,że moje ozdóbki Ci się podobają,poznosiłam już wszystkie donice z domku i z przed basenu na taras ,bo już coraz chłodniej i jedynie tu czasem przysiądę -więc mają większe szanse na podlanie ....
chciałabym ,żeby się ociepliło ,bo bym tego trawnika trochę podkradła jeszcze póki eMa nie ma
tu na wprost będzie więcej skrzyń a za kwiatkami zółto pomarańczowymi foliak a w lepszej wersji szklarnia ...






a tu bym podkradła jeszcze trawnika ....mniej więcej tak.....tak żeby mi wyszły kwadraty trawnika przenikające się pomiędzy sobą ....rysunek amatorski bez wymiarów ....bawiłam się dziś leniwie
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Basieksp 19:43, 27 wrz 2020


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10196
Drewienko widać że jej, takie wyprofilowane u nas też są takie kijki, drewienka złoszczę się tylko trochę jak ukradnie mi jakiś nieduży korzeń
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
anabuko1 07:12, 28 wrz 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23497
Magleska napisał(a)


Aniu
mam bardzo dużo psich fotek
dzisiaj zamiast piłeczki -klocuszek drewniany

dziś góry blisko ....

a ja leniwie Niedzielę spędziłam

Buziaki

Piękny ten twój pupil.
Widoki krajobrazowe masz cudne.
I już chryzantemy, jesienne kwiaty, jesienne dekoracje.
Szkoda, że te sezon nam się kończy
Buziaczki przesyłam
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies