Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

Pszczelarnia 08:22, 28 wrz 2020


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Magleska napisał(a)







Za ogrodzeniem "bór" a u Ciebie kolory - piękny kontrast. I nowe możliwości poszerzenia rabat - oj fajna sprawa.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Gardenarium 08:34, 28 wrz 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Dla ogrodnika najważniejsze jest kolejne miejsce do sadzenia. Cieszę się razem z tobą Wiem jaka to radość móc kupować kolejne rośliny. Widok na góry...ehhh, nie mam takiego
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Mgduska 08:41, 28 wrz 2020


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
deszczowymaj napisał(a)
Madzia u Ciebie nudy ni ma
Tyle się dzieje i na rabatach i zakupy

Ja właśnie zastanawiam się nad zakupem astra ..nie mam ani jednego
Przydałby mi się jakiś wyższy .. pod katalpą mam dziurę ..tam sucho wszystko słabo rośnie.
Myślisz że aster dałby radę?


Asiula, astry lubią wilgoć, bez wilgoci łapią mączniaka.

Madziu, podpisuję pod wszystkimi zachwytami świata - pięęknie u Ciebie!
____________________
Sałatka pokrzywowa
Kawa 10:04, 28 wrz 2020


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Madzia no pięknie
a taras i ozdoby super po prostu i kolor tej chryzantemki mnie uwiódł śliczna będzie w rozkwicie

psica cudniasta uwielbiam
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
kasiek 15:07, 28 wrz 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Alez mieszkasz w pieknym miejscu - bajka normalnie Uwielbiam te Twoje preriowe rabaty - piekne i zwiewne...
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
malgorzata_s... 16:26, 28 wrz 2020


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33757
Madzia widoczki zachwycają ale jak patrzę co Ty jeszcze wyprawiasz to mnie ręce bolą Dziołcha kiedy odpoczynek? Buziaki
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
sylwik69 19:33, 28 wrz 2020


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Jesteś jak Monty w spódnicy piękne kolory na rabatach,zazdroszczę Ci tej łatwości tworzenia i komponowania kształt i poszerzenie rabat-super pomysł!!
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
Magleska 22:50, 28 wrz 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18273
Basieksp napisał(a)
Drewienko widać że jej, takie wyprofilowane u nas też są takie kijki, drewienka złoszczę się tylko trochę jak ukradnie mi jakiś nieduży korzeń


Basiu kiedyś to był normalny ,kanciasty klocek
teraz już jest wygładzony z każdej strony .....
Moje już z ogrodu nic nie kradnie ,ale jak była młodsza ,to wiele drzewek połamała
i wykopała .....
teraz już nic nie niszczy -może trawnik nie ma szans być idealny

anabuko1 napisał(a)

Piękny ten twój pupil.
Widoki krajobrazowe masz cudne.
I już chryzantemy, jesienne kwiaty, jesienne dekoracje.
Szkoda, że te sezon nam się kończy
Buziaczki przesyłam


Aniu tak ,mieszkam w pięknym miejscu ale są też minusy -daleko wszędzie ,bez auta ani rusz ....mi to nie przeszkadza ....lubię to swoje miejsce

mi też szkoda ,że sezon się kończy ....nie mamy niestety na to wpływu ....
dziś w końcu posadziłam te moje wrzosy i chryzamtemy do donic ( bo tylko poustawiane były ) dokupiłam jeszcze jedną jasną chryzamtemkę ,bratki i 3 dynie ........lubię jesień....
narazie chodzę i przestawiam te moje doniczki z miejsca na miejsce

Buziaki



____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 22:51, 28 wrz 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18273
Pszczelarnia napisał(a)


Za ogrodzeniem "bór" a u Ciebie kolory - piękny kontrast. I nowe możliwości poszerzenia rabat - oj fajna sprawa.


Ewa dziękuję .....lubię kolorowo ..........taka kokocha ze mnie

cały czas myślę nad nową nazwą swojego przyszłego nowego wątku i nic mi nie przychodzi do głowy ......

ta moja nowa część jeszcze jest mocno nieskończona ....
ale przynajmniej wiem ,co i jak chcę mieć -tylko potrzeba na to czasu i kupę pracy ....
non-dig tu nie przejdzie -za dużo perzu w ziemi ....chwastów wieloletnich trzeba niestety pozbyć się tradycyjnie ....

dziś zrobiłam znowu kolejny kroczek do przodu -niewielka mini rabatka -ma około 2,5 metra na 2 -kopałam ją ze 4 godziny chyba -wywiozłam z 6 taczek splątanych korzeni chwastów ,ale jakąś perwersyjną przyjemność przy tym odczuwam -po odchwaszczeniu -ta moja ziemia robi się puszysta,sypka -dodałam tylko korę i piasek -dosypię wiosną kompostu -bo teraz jeszcze go nie mam


........i tym sposobem znalazłam w końcu miejscówkę na mojego mikro judaszowca -będzie tu miał zacisznie ....nie wiem tylko czy proso nie jest za wielkie na tą mikro rabatkę -nie miałam tej trawki do tej pory ,więc się okaże ....




pomiędzy tymi rabatkami planuję pergolę -wejście do części warzywnej ....

Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 22:57, 28 wrz 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18273
Gardenarium napisał(a)
Dla ogrodnika najważniejsze jest kolejne miejsce do sadzenia. Cieszę się razem z tobą Wiem jaka to radość móc kupować kolejne rośliny. Widok na góry...ehhh, nie mam takiego


Danusiu
nawet nie wiesz ,jak cieszy mnie ten nowy kawałek wiem ,że to i tak niewiele patrząc na Twój ogród ,czy wielkie ogrody dziewczyn .....
ale i tak jestem szczęśliwa ,że mam jeszcze miejsce na nowe chciejstwa
powolutku doprowadzę go do względnego ładu
mój dzisiejszy mikro kroczek do przodu teraz niestety przez kilka dni przerwa ,ale w sobotę zamierzam działać dalej



buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies