Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

Kasiolaaa 17:55, 19 paź 2020


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Madziuvpozdrawiam i buziaki przesyłam ❤
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
Ania111 18:15, 19 paź 2020


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
... zaglądam i macham
____________________
Ania Spelnione marzenie
Dorota123 12:16, 20 paź 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Ambitne plany masz na przyszły sezon, będę kibicować w ich realizacji.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
galgAsia 11:27, 21 paź 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Madziu buziaki ślę
Ja na przyszły rok mam już plany gotowe - kontynuacja listy z tego roku
Uważaj na siebie
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Agania 18:58, 24 paź 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Madzia, to jak Ty jesteś zorganizowana podziwiam i pozdrawiam
Wiosną nie tylko motywacyjnie będę zagądać
Buziak
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
kasiek 21:54, 24 paź 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Planowanie jest fajne bo nawet jak niecałkowicie wychodzi to i tak pomaga w organizacji Masz power i z tego trzeba korzystać, byle zdrowie było bo talent juz masz
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Magleska 06:01, 25 paź 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18273
sylwia_slomczewska napisał(a)

Madzia na brzozach od spodu liści często siedzą całe stadka( rodziny) takich małych zielonych pluskwiaków, ale to dosłownie listki od spodu potrafią być całe nimi usłane. A w sezonie malutkie gąsieniczki na brzegach listka jak firanki mogą wisieć, nie wiem czy to ten sam zwierz, ale to szkodniki, o których wiem, że są


Sylwia muszę w przyszłym sezonie się przypatrzeć -teraz już listki żółte,zaraz spadną ....

sylwia_slomczewska napisał(a)

Berberysy na zimę całe w czerwonych owockach, te co kwitną


piękne są i pięknie zmieniają kolorki jesienią -jedyny ich minus ,to kolce
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 06:03, 25 paź 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18273
antracyt napisał(a)


A ja sobie może zrobię taki czas nierobienia W tym roku zrobiłam sporo nadprogramowych rzeczy. Na przyszły planowałam przenieść warzywa na nową część, ale chyba sobie odpuszczę jeszcze rok. Najstarsze rabaty są w tym roku całe w chwastach i przestały mi się podobać. Chyba się za nie w pierwszej kolejności zabiorę.


takie nic nierobienie też jest potrzebne nie można cały czas tyrać w ogrodzie ,bo w pewnym momencie przychodzi zniechęcenie ....a to chwasty przerastają wszystko,albo jakieś anomalie pogodowe niszczą nasze roślinki ....
ja narazie sobie planuje-co z tego wyjdzie -nie wiem ....życie pokaże

Miłej Niedzieli
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 06:04, 25 paź 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18273
Roocika napisał(a)


Magda, u mnie doorenbosy świeżo posadzone zaczęła zjadać taka zielona gąsienica, płasta brzozowiec (one stadnie żerują i zostawiają gołe gałęzie). Kupiliśmy na to polysect, my opryskaliśmy, bo mamy opryskiwacz akumulatorowy z długą lancą i mąż wysoki z drabiny sięgnął, ale można tym też podlewać, krąży w sokach, więc gąsienice jak się najedzą to padną.

Ps. O gąsienich dowiedziałam sie u Asi z ogrodu pierwszego niewielkiego


dzięki bardzo zapisuję sobie preparat ......a zaraz sobie o nim poczytam


Ania111 napisał(a)
... zaglądam i macham


Aniu
Macham również
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 06:08, 25 paź 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18273
gosika67 napisał(a)
Cześć Mdzia, plany mam podobne, też chciałabym warzywnik w skrzyniach i jakąś folię.
Wymuskane masz, czyściutko, piękniutko. Szmaty powoli wyrzucam, mam je jeszcze pod kamieniami w niektórych miejscach. Na wiosnę muszę uzupełnić kamień i wtedy wszystkich szmat się pozbyć.


Gosia na fotkach zawsze jakoś tak ładniej wszystko wygląda wymuskane nie jest ,ale jakoś mi to nie przeszkadza-wyrosłam już z etapu ,że wszystko musi być na tip-top

zostały mi cebule do posadzenia -na szczęście mam ich niewiele,może trawę skoszę ostatni raz w tym sezonie ....
a w przyszłym sezonie .......zobaczymy co będzie

Miłej Niedzieli
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies