Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

Magleska 20:00, 18 sty 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18384
Urszulla napisał(a)
Madziu, widzę że wróciłaś dobrze że jest kołdra puchowa na duże mrozy. Ale od środy odwilż.


Ula
wróciłam ,potrzebuję tego zapału ,które daje to forum

odwilż ....nie chcę .....ale na nic moje niechcenie
wolałabym ,żeby teraz lekki mrozik trzymał ....nie znoszę takiej ciapy pośniegowej

Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 20:02, 18 sty 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18384
Gosiek33 napisał(a)
Śniegi wielkie, masz za blisko drogi by być jak w Karkonoszach - za to widoki u Ciebie przepiękne


Psica przeszczęśliwa, a odgarnianie śniegu to dobra dawka ruchu w zamian za wiosenne prace ogrodowe - byle siły na to były


Gosia dzisiejszy mróz zamroził mi bramę -na szczęście sytuacja opanowana i w końcu nauczyłam się ją otwierać bez prądu

kondycji nie mam żadnej ,więc faktycznie takie odśnieżanie to trochę przymusowej gimnastyki ....byle zdrowie było .....
Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 20:04, 18 sty 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18384
anabuko1 napisał(a)
Twój ogród zimowy wygląda urokliwie.
Piesio też że śniegu zadowolony.
Pozdrawiam cieplutko.


Aniu dziękuję za komplementy ja też podziwiałam u Ciebie widoczki ,a w szczególności ostatni obraz -jest przepiękny
nie wpisałam się ,wiem ,przepraszam .....ale naprawdę nie cierpię pisać z telefonu ,a z niego najczęściej czytam ....
Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 20:07, 18 sty 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18384
galgAsia napisał(a)
Magda, ile śniegu No cudnie po prostu
Aż zazdroszczę, u mnie prawie nic...


Asia mogę Ci go wysłać
teraz już ma być na plusie ,więc zapowiada się najgorsza sceneria ....nie cierpię takiej chlapy pośniegowej ....

czytałam ,że już po szczepieniu jesteś ....ja jeszcze się ociągam ,bo mam przeciwciała ,a i ostatnie moje przeboje zdrowotne trochę mnie stopują ....
Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 20:11, 18 sty 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18384
NIKA napisał(a)
I tu się mylisz, jestem pewna, że wiele osób podgląda historię twojego ogrodu wiele osób lubi zmiany ale nie zawsze ma na nie odwagę. Pozdrawiam cieplutko i na pewno będę zaglądać tu często bo ciekawa jestem czym jeszcze nas zaskoczysz Monika


Witaj Monika

cieszę się ,że zajrzałaś i się wpisałaś szkoda ,że nie masz wątku ,bo bym wpadła z rewizytą
ja zmian się nie boję .....chociaż może nie zawsze wychodzą na dobre moim roślinkom
zapraszam ,zaglądaj ....chociaż jeszcze planów nie czynię ,ale na pewno z nastaniem wiosny zacznę coś działać

Miłego wieczoru

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 20:14, 18 sty 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18384
inka74 napisał(a)
Zaszczepić ci się udało? Dobrze czy źle kojarzę że ty w grupie zero...


Iwonka zaszczepiło się już większość z mojej ekipy ,ja narazie jestem wstrzymana z kilku względów ( zalecenie lekarza ) trochę ostatnio dość poważnie chorowałam ,covida przeszłam ,mam przeciwciała -jeszcze ze 2 -3 miesiące mogę poczekać .....
.... na pewno mnie to nie ominie ,jak już moje zdrówko będzie ustabilizowane

Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 20:17, 18 sty 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18384
Ania111 napisał(a)
Magda ,
Jak to + 8
W moim telewizorze mówili ,że jeszcze zimno i na minusie
Oj chyba muszę zmienić telewizor


Ania
ja na południu mieszkam ,może tylko u mnie to ocieplenie hmm ,a może te prognozy się nie sprawdzą ...teraz mam -9 ,podobno jutro ma być +2 ....
zobaczymy
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 20:20, 18 sty 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18384
sylwia_slomczewska napisał(a)
No psice szaleją w śniegu, Twoja i mojatak zapowiadają ocieplenie i to takie, że w weekend an plusie dzień i noc, wiem, ze na zapas nie ma co się martwić, ale mam z tym problem, ja chyba z tych co się stale czymś martwią


Sylwia
bo my już takie jesteśmy ....wiecznie na zapas myślimy co będzie ....ja też martwię się wszystkim na zapas .....a w sumie po co ....
Będzie co ma być ,inaczej nie będzie .......

musimy myśleć pozytywnie -powtarzam to Tobie i sobie non stop

Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 20:26, 18 sty 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18384
SlonecznyOgrod napisał(a)

Madzia, a ja myślałam , że Ty po cichutku ale byłaś tu

Ja zimą mam więcej czasu i jestem na bieżąco, ale od wiosny mniej się tu pokazuję
Ale fakt wciągające forum jest
Przyjemnie tu jest

Śnieg chroni rośliny, dobrze że tyle nasypało
Masz coś dodatkowo okryte?
Bo oprócz klonów co jeszcze masz z wrażliwych roślin?


Daria
nie było mnie tu nawet po cichu ....jak to w życiu -raz na wozie ,raz pod wozem ....teraz powolutku wychodzę na prostą.... przynajmniej staram się .....
w każdym bądz razie to forum zawsze mi poprawia samopoczucie i zajmuje pozytywnie moją głowę ,więc postaram się już nie znikać na tak długo .....

nie mam nic okryte ,trawy mam nie powiązane ,nic pózną jesienią nie zrobiłam .......... aż boję się tego widoku jak śnieg zejdzie,ciekawe ile roślin mi padnie tfu tfu

Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Basilikum 20:42, 18 sty 2021


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
Fajnie,ze udalo sie trudnosci przezwyciezyc i ze znow z nami jestes optymistyczne myslenie to jest to.
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies