Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

Magleska 08:58, 24 sty 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18112
SlonecznyOgrod napisał(a)

Czyli jesteś świeżo po chorobie, ale jeszcze jesteś nie w swojej formie...
ja widzę, że to jest tak jak kogo trafi, niejeden twardy się rozłoży, a niejeden chorowitek lekko przejdzie.
Dojdziesz po woli do formy ale myślę, że nie ma co za siebie się już brać, a przeciwnie, żeby właśnie dużo odpoczywać, bo organizm potrzebuje się zregenerować.
Moja mama chojraka udawała i przez siłę robiła na warzywniku, a potem jeszcze bardziej słabła...

Do porządków wiosennych jeszcze trochę, więc siły zdążą wrócić

Madzia Buziaczki wysyłam


Daria
mam nadzieję ,że będzie tak ,jak mówisz
porządki wiosenne trochę mnie przerażają ....wczoraj przeszłam się po ogrodzie posprzątać po psie i przy okazji pooglądałam sobie, ile czeka mnie pracy -trawy połamane,głowy hortensji fruwają wszędzie itp itd, a chwasty nic sobie z zimy nie zrobiły -jest ich pełno ..
..no nic .....powoli się to jakoś ogarnie ,byle zdrowie dopisało

jak narazie zaczęłam wysiewy pelargonie już wschodzą ,petunie nic,papryka nic .....wczoraj jeszcze 6 ziarenek bakłażana wysiałam .....oglądam na Yt filmiki i na nich się troszkę wzoruję z sianiem i od Kasi Bell... słucham podcastów....czekam na książkę szefowej o warzywnikach ....... z warzywami to jeszcze nie mam doświadczenia ,a bardzo chcę mieć swoje warzywka ,tym bardziej ,że miejsce na nie mam
Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 09:01, 24 sty 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18112
Anusia napisał(a)
Magda u nas snieg niemalze stopnial. Pozostaly resztki a szkoda bo tak bielutko i pomimo pochmurnego dnia optymistcznie bylo. Cale szczescie blizej jak dalej do wiosny
Ja w listopadzie z rodzina przeszlam zaraze. Cale szczescie nie potargalo nas mocno. Kochana szybkiego powrotu do zdrowia zycze. Glowa do gory.


Ania
ja też w listopadzie miałam teraz mam przeciwciała ,ale już zapisałam się na szczepienie w kolejnej turze .....

śnieg już całkiem stopniał ,jest szaro,buro i ponuro ,a w dodatku deszcz pada-jak dla mnie ,to teraz najbrzydsza pora roku .....byle do wiosny

Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 09:02, 24 sty 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18112
Kasiek napisał(a)
Badz. Powoli...ale badz.


Kasiu jestem ....coraz częściej
Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Kasiek 09:09, 24 sty 2021


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
____________________
Bawarka
Basieksp 09:13, 24 sty 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10007
Fajnie, że chociaż po piesi mogłaś posprzątać u nas jeszcze śnieg nie stopniał do końca, muszę jeszcze poczekać dużo zdrówka życzę
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
sylwia_slomc... 10:38, 24 sty 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81261
Magleska napisał(a)


Ula
wróciłam ,potrzebuję tego zapału ,które daje to forum

odwilż ....nie chcę .....ale na nic moje niechcenie
wolałabym ,żeby teraz lekki mrozik trzymał ....nie znoszę takiej ciapy pośniegowej

Buziaki

Tez nie lubię tej brei i psa w niej wytaplanegoA moja nawet idąc koło mnie jakoś tak to robi, że wytaplana i Ona i ja
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 10:40, 24 sty 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81261
Magleska napisał(a)


Sylwia
bo my już takie jesteśmy ....wiecznie na zapas myślimy co będzie ....ja też martwię się wszystkim na zapas .....a w sumie po co ....
Będzie co ma być ,inaczej nie będzie .......

musimy myśleć pozytywnie -powtarzam to Tobie i sobie non stop

Buziaki

No i tak topniało co dziennie troszkę, a potem jak Halny zawiał to już nie było dużej wody, wszystko się jeszcze mieści w rowie pod lodemBiałego w okolicy już mało, ale mój ogród północna wystawa, sporo jeszcze leży.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Magleska 10:49, 24 sty 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18112
Kasiek napisał(a)



Basieksp napisał(a)
Fajnie, że chociaż po piesi mogłaś posprzątać u nas jeszcze śnieg nie stopniał do końca, muszę jeszcze poczekać dużo zdrówka życzę


Basiu dziękuję
u mnie dziś deszcz i deszcz ze śniegiem pada -pogoda do bani ,więc siedzę i nadrabiam forum
Miłego dnia

sylwia_slomczewska napisał(a)

Tez nie lubię tej brei i psa w niej wytaplanegoA moja nawet idąc koło mnie jakoś tak to robi, że wytaplana i Ona i ja


to jest największy minus takiej pogody ....a moja dodatkowo do domu przynosi to całe błoto-non stop muszę łapy myć

sylwia_slomczewska napisał(a)

No i tak topniało co dziennie troszkę, a potem jak Halny zawiał to już nie było dużej wody, wszystko się jeszcze mieści w rowie pod lodemBiałego w okolicy już mało, ale mój ogród północna wystawa, sporo jeszcze leży.


Sylwia u mnie już ani grama śniegu ..... nawet nie chce mi się ubrać,taka dziś smętna pogoda
zmobilizowałam się rosół wstawić i szukam dobrej energii na forum
Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
antracyt 12:31, 24 sty 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11395
Pozdrowienia zostawiam
Wyczochraj ode mnie psicę
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Basieksp 12:38, 24 sty 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10007
U nas zaczął pruszyć śnieg nieciekawie na dworze, jeszcze poprzedniego sporo zalega
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies