Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

Kasya 12:40, 24 sty 2021


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41552
Magleska napisał(a)





Basiu dziękuję
u mnie dziś deszcz i deszcz ze śniegiem pada -pogoda do bani ,więc siedzę i nadrabiam forum
Miłego dnia



to jest największy minus takiej pogody ....a moja dodatkowo do domu przynosi to całe błoto-non stop muszę łapy myć



Sylwia u mnie już ani grama śniegu ..... nawet nie chce mi się ubrać,taka dziś smętna pogoda
zmobilizowałam się rosół wstawić i szukam dobrej energii na forum
Buziaki


Rosół... to może wysieje marchewkę
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
SlonecznyOgrod 13:43, 24 sty 2021


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Magleska napisał(a)


Daria
mam nadzieję ,że będzie tak ,jak mówisz
porządki wiosenne trochę mnie przerażają ....wczoraj przeszłam się po ogrodzie posprzątać po psie i przy okazji pooglądałam sobie, ile czeka mnie pracy -trawy połamane,głowy hortensji fruwają wszędzie itp itd, a chwasty nic sobie z zimy nie zrobiły -jest ich pełno ..
..no nic .....powoli się to jakoś ogarnie ,byle zdrowie dopisało

jak narazie zaczęłam wysiewy pelargonie już wschodzą ,petunie nic,papryka nic .....wczoraj jeszcze 6 ziarenek bakłażana wysiałam .....oglądam na Yt filmiki i na nich się troszkę wzoruję z sianiem i od Kasi Bell... słucham podcastów....czekam na książkę szefowej o warzywnikach ....... z warzywami to jeszcze nie mam doświadczenia ,a bardzo chcę mieć swoje warzywka ,tym bardziej ,że miejsce na nie mam
Buziaki

O ooo zobaczysz jak przyjdzie wiosna, zaświeci słoneczko, dzień będzie dłuższy... człowiek z radością i w podskokach będzie rył w ogrodzie
Ale to jeszcze trochę, jeszcze jest czas

Ja też nasionka już kupiłam, ale jeszcze czekam
Temat uprawy warzyw zawsze godny uwagi
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
AnnaMS 01:37, 25 sty 2021


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Witaj Madziu zdrówka życzę, ja z forum znikłam już w lipcu, też miałam przerwę tylko troszkę dłuższą i z innych powodów, cóż, życie ...
Piękną jesień miałaś i zimę, ciekawe czy wszystkie rośliny przeżyją po tych mrozach, już następne się szykują, ech.
Podziwiam Ciebie i pozostałe ogrodniczki za wysiewy warzywek do skrzynek, ja jeszcze dojrzewam do tego, ale pewnie i to mnie dopadnie Uściski dla psiuni
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
Magleska 19:54, 25 sty 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18104
antracyt napisał(a)
Pozdrowienia zostawiam
Wyczochraj ode mnie psicę


Dzięki wilczyca wyczochrana za wszystkie czasy


Basieksp napisał(a)
U nas zaczął pruszyć śnieg nieciekawie na dworze, jeszcze poprzedniego sporo zalega


u nas też dziś coś zaczęło pruszyć ,ale jak narazie ,to od razu się topi ..podobno ten tydzień ma być taki z lekkim mrozem i opadami

Kasya napisał(a)


Rosół... to może wysieje marchewkę


na marchewkę to mamy jeszcze czas chociaż można by spróbować będziemy pierwsze hihi

SlonecznyOgrod napisał(a)

O ooo zobaczysz jak przyjdzie wiosna, zaświeci słoneczko, dzień będzie dłuższy... człowiek z radością i w podskokach będzie rył w ogrodzie
Ale to jeszcze trochę, jeszcze jest czas

Ja też nasionka już kupiłam, ale jeszcze czekam
Temat uprawy warzyw zawsze godny uwagi


Daria
żeby już ta wiosna przyszła ,niech już kończy się luty
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 19:57, 25 sty 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18104
AnnaMS napisał(a)
Witaj Madziu zdrówka życzę, ja z forum znikłam już w lipcu, też miałam przerwę tylko troszkę dłuższą i z innych powodów, cóż, życie ...
Piękną jesień miałaś i zimę, ciekawe czy wszystkie rośliny przeżyją po tych mrozach, już następne się szykują, ech.
Podziwiam Ciebie i pozostałe ogrodniczki za wysiewy warzywek do skrzynek, ja jeszcze dojrzewam do tego, ale pewnie i to mnie dopadnie Uściski dla psiuni


Aniu
dobrze ,że też już wróciłaś
każdy z nas ma swoje problemy ,a to forum daje chwilę oddechu od nich .....

do warzywek dojrzejesz napewno mi na to też kupę lat zleciało
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
beata_m 14:08, 28 sty 2021


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
hej Madziu u Ciebie zawsze ruch jak w ulu
pozdrawiam i podczytuję ... mam nadzieję, że już lepiej ze zdrówkiem u Ciebie?
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
Nowa12 22:14, 29 sty 2021


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Też czekam na warzywniki Danusi bo może w końcu się za nie wezmę. Jakoś zawsze to odkładam. Zdrówka Madzia. Masz przynajmniej to już za sobą. Na wiosnę wrócą nam wszystkim siły .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Kasiek 22:13, 07 lut 2021


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Dbaj o siebie i daj sie rozpieszczac...Powoli, powoli, do przodu.
____________________
Bawarka
Milka 07:11, 17 lut 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Magleska napisał(a)


Daria
mam nadzieję ,że będzie tak ,jak mówisz
porządki wiosenne trochę mnie przerażają ....wczoraj przeszłam się po ogrodzie posprzątać po psie i przy okazji pooglądałam sobie, ile czeka mnie pracy -trawy połamane,głowy hortensji fruwają wszędzie itp itd, a chwasty nic sobie z zimy nie zrobiły -jest ich pełno ..
..no nic .....powoli się to jakoś ogarnie ,byle zdrowie dopisało

jak narazie zaczęłam wysiewy pelargonie już wschodzą ,petunie nic,papryka nic .....wczoraj jeszcze 6 ziarenek bakłażana wysiałam .....oglądam na Yt filmiki i na nich się troszkę wzoruję z sianiem i od Kasi Bell... słucham podcastów....czekam na książkę szefowej o warzywnikach ....... z warzywami to jeszcze nie mam doświadczenia ,a bardzo chcę mieć swoje warzywka ,tym bardziej ,że miejsce na nie mam
Buziaki


Madziu, powolutku zrobisz, przeszłam ten etap i ogród wtedy mnie bardzo pomógł.
Też mam bajzel na ogrodzie i się zastanawiam, jak się ogarnie, ale jako słonko i ciepło, to samo jakoś idzie.
Dbaj o siebie, rób ile możesz i będzie dobrze.
Podziwiam wysiewy, jak jakoś tylko do gruntu, chyba z wygody.
Zima powoli ucieka, zobacz, jak nam pozmieniali minusy i plusy w prognozach.
Serdeczności zostawiam
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Agania 22:21, 18 lut 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Przyleciałam z tęsknoty za Tobą i do pięknego ogrodu i do pięknego wnętrza, popatrzeć na roślinki domowe , sama mam kilka nowych żeby podładować baterie i odgonić smutki, bo wiosny nie widać.
Ja usypiam z podcastami Kasi
Czytam, że chorowałaś, mam nadzieję, że z każdym dniem wracasz do zdrowia
Też czekam na powrót do normalności i na wiosnę, na słońce i koniec zimy.
Ta odwilż zapowiada wiosnę
Zobaczysz jak ten martwy sezon zleci i wróci power
Całuski macham i wirtualnie ściskam Magdziu
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies