Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

Magleska 16:07, 19 lis 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18393
sylwia_slomczewska napisał(a)
Ale koncentrat czy rozcieńczony?

Zwykły sklepowy 10% ...na chwasty w kostce i kamyczkach ....z dala od roślin

babka napisał(a)
Hej Madziula

Buziaki

effka napisał(a)
Własnie oglądam ten odcinek mai w ogrodzie, w którym mowa jest o zakwaszaniu octem, 0,5l butelka octu na 5-7 l konewkę wody. W programie podlewane były wrzosy, akurat mam świeżo założone wrzosowisko, więc jutro zrobię taki eksperyment.

Ja bym nie robiła na takim świeżym

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 16:11, 19 lis 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18393
MirellaB napisał(a)

Za 90,00 złotych to bym wzięła. W Jucce szare były duże po 250,00. Cena i bez oczu mnie zniechęciło.

Gdyby nie ważniejsze wydatki w tym miesiącu ,to pewnie bym się skusiła

MirellaB napisał(a)

Takie niskie ceny szok. Nie miałam porównania jak drogo chciałam kupić.

Trzeba szukać w różnych miejscach i jeszcze jakościowo ,żeby były fajne ..... Jysk jest przystępny cenowo
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 16:15, 19 lis 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18393
paulina_ns napisał(a)


Mirelka ceny niestety są różne i czasem przesadzaja Ponad 200 zł za skrzata na pewno bym nie dała, wolałabym już jakąś ozdobę ledowa na taras

Każdy ma jakąś swoją miarkę kasową
Teraz zbliża sie grudzień ,Święta ,czas o prezentac pomysleć ....a nas w tym roku dużo będzie ..... i nie mam narazie żadnych pomysłów na prezenty ładne ,niedrogie ,a sprawiające przyjemność .......

sylwia_slomczewska napisał(a)
Dla mnie to nawet te 90 zł to za dużo się widzi, 30 to już jednak 1/3 tej kwoty


Zgadzam się z Tobą
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 16:23, 19 lis 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18393
MoniaF napisał(a)


Chciałam zapytać o ten patent z octem: w jakich proporcjach zmieszać z wodą? Czy nie odbarwia kostki? mech i takie zielone glony też po tym padną?

Zwykły sklepowy nierozcieńczony 10%
Mojej kostki nie odbarwio ,ale ja tylko w kilku miejscach prysnelam na chwasty ..... mchu i glonów jeszcze nie posiadam - za młoda kostka
Ale kiedyś gdzieś u kogoś - karczerem myłam kostkę ( z jakimiś preparatami do mycia bruku ) i glony wszystkie wypłukały się - ale piasek trzeba było uzupełnić
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
paulina_ns 21:28, 19 lis 2017


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
A ja dzisiaj byłam u siebie w jysku i już skrzatow tych po 35 zł nie było a w Auchanie skrzaty za ponad 100 zł i to podobne..eh ale za to dzieciaczkom prezenty na Mikołaja pokupilam, fajne zabawki i w przystępnych cenach są w Tesco, ale Ty dzieci masz już duże to pewnie nie takich prezentów szukasz
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
Magleska 08:45, 20 lis 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18393
paulina_ns napisał(a)
A ja dzisiaj byłam u siebie w jysku i już skrzatow tych po 35 zł nie było a w Auchanie skrzaty za ponad 100 zł i to podobne..eh ale za to dzieciaczkom prezenty na Mikołaja pokupilam, fajne zabawki i w przystępnych cenach są w Tesco, ale Ty dzieci masz już duże to pewnie nie takich prezentów szukasz

Skrzaty co chwile ,gdzieś nowe wyskakują gdzieś kupisz ....
A co do prezentów ......
Moim nie wiem co kupić .....ale faktycznie z zabawek ,to wyrośli ......
.....ale siostra z dzieciakami przylatuje ....z moim chrześniakiem - ma 2,5 roku i córa jej 6,5 .... dla nich coś muszę fajnego kupić ..... a na codzień w Anglii mieszkają wiec nawet nie wiem czym teraz się bawią ... muszę siostrę podpytać ......
I dla siostry i szwagra i dla brata i cała reszta .....ech nie lubię robić prezentów .....nigdy nie wiem co komu sprawi przyjemność
Ze mną nie ma problemu hihi ..... chętnie gadżety ogrodowe bym dostała
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 09:20, 20 lis 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18393
ostatnie podrygi jesieni

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
paulina_ns 09:22, 20 lis 2017


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Magleska napisał(a)

Skrzaty co chwile ,gdzieś nowe wyskakują gdzieś kupisz ....
A co do prezentów ......
Moim nie wiem co kupić .....ale faktycznie z zabawek ,to wyrośli ......
.....ale siostra z dzieciakami przylatuje ....z moim chrześniakiem - ma 2,5 roku i córa jej 6,5 .... dla nich coś muszę fajnego kupić ..... a na codzień w Anglii mieszkają wiec nawet nie wiem czym teraz się bawią ... muszę siostrę podpytać ......
I dla siostry i szwagra i dla brata i cała reszta .....ech nie lubię robić prezentów .....nigdy nie wiem co komu sprawi przyjemność
Ze mną nie ma problemu hihi ..... chętnie gadżety ogrodowe bym dostała


Ojej to faktycznie masz trochę tych prezentów do kupienia my 4 latkowi kupiliśmy (tzn Mikołaj kupił) statek piracki, był na promocji w Tesco, a starszemu 7 latkowi parking dwupoziomowy w pepco a malutkiej klocki, bo lubi teraz sobie coś układać no ale powiem szczerze,że starszym dzieciom miałabym problem, sama się zastanawiam co mężowi kupić, on akurat ma 30 imieniny, 29 listopada urodziny, a później Mikołaj także dobrze takiemu heh.
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
Magleska 09:24, 20 lis 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18393
stołówka gotowa ...czekam ,aż ptaszki się dowiedzą
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
paulina_ns 09:28, 20 lis 2017


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Magleska napisał(a)
stołówka gotowa ...czekam ,aż ptaszki się dowiedzą


Ulala no nie pogada to te domki z Lidla? Tak mi się coś obiła dyskusja o nich na oczy po ile takie cudeńka były? Moje mają tradycyjna drewniana stołówke, ale jak głodne będą to i z takiej zjedzą
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies